ଟୀକାକରଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ମହିଳା, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
Khabar Odisha:Woman-refuses-to-show-vaccination-certificate-police-arrested
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜାନୁଆରୀ ୧୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର କୁଇନ୍ସଲ୍ୟାଣ୍ଡ ପ୍ରଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ କଡା ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉଛି। ଏକ କ୍ୟାଫେରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କରୋନା ଟୀକାକରଣ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ କୋଭିଡ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଖାଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ପୋଲିସର ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାହୁରେ ଧରି ପୋଲିସ ଗାଡିରେ ବସିଥିବାର ଚିତ୍ର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। କାଫେ ମାଲିକ ମ୍ୟାଟ ଷ୍ଟ୍ରାଟ ମହିଳାଙ୍କ ଗିରଫ ହେବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ରେବିକା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଠିକଣା ଦେଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଟୀକାକରଣର ପ୍ରମାଣ କିମ୍ବା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦର୍ଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ବୁଧବାର ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କ ଟୀକାକରଣ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଏହି କାଫେରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ରେବିକା କାଫେରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଉଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ସେ ପୋଲିସ ସହିତ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ମୋତେ ଗିରଫ କରିପାରିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ଏଥିରେ ସହମତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପୋଲିସ୍ ଗାଡିରେ ବସାଇଥିଲା ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment