କରୋନା କାଳରେ ଭାରତ ଓ ବିଦେଶୀ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କରିଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଲକ୍ଷ୍ମୀ'
Khabar Odisha:bollywood-akshay-kumar-laxmii-box-office-collection-crosses-1-crore-46-lakh-in-foriegn-in-first-weekend
ମୁମ୍ବାଇ,ନଭେମ୍ବର 17 (ଖବର ଓଡିଶା)

 ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର୍ ଭିଆଇପିରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା  । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଶରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛି ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି  ।  ଏହି ଫିଲ୍ମ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି  । ବିଦେଶୀ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 'ଲକ୍ଷ୍ମୀ' କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା ପରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛି  ।

ତରନ୍ ଆଦର୍ଶ ଫିଲ୍ମର ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଏହାର ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ସଂଗ୍ରହ ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି   ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବିଦେଶରେ ଭଲ ଲାଗୁଛି   ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ତରନ ଆଦର୍ଶ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି   ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ୟୁଏଇରେ 1.46 କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଛି  । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ 70.48 ଲକ୍ଷ, ଫିଜିରେ 17.16 ଲକ୍ଷ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ 42.38 ଲକ୍ଷ  ଆୟ କରିଛି 

ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ଠାରୁ ଏହି ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଦେଶରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି   କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମଧ୍ୟରେ ସିନେମା ଉପଲବ୍ଧତା ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲ୍ମ ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛି   'ଲକ୍ଷ୍ମୀ' ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'କାଞ୍ଚନା'ର ରିମେକ୍ ଅଟେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କାହାଣୀ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରର ଭୂତ ଛାଇ ତଳେ ଆସେ   । ରାଘବ ଲରେନ୍ସଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ଶରଦ କେଲକର, ଅଶ୍ୱିନୀ କଲସେକରାମାନୁ, ରଜା ଚାଧା, ରାଜେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ଭଳି ତାରକା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment