ସିନେମା ଠାରୁ ମ୍ୟୁଜିକ ମାଫିଆ ଖୁବ ଭୟଙ୍କର, କେବଳ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ହିଁ ଚାଲୁଛି ବଲିଉଡର ମ୍ୟୁଜିକ ଶିଳ୍ପ - ସୋନୁ ନିଗମ
Khabar Odisha:The-music-mafia-is-scarier-than-the-movies-only-the-music-industry-of-Bollywood-runs-under-the-direction-of-these-two---Sonu-Nigam
ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ ୨୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ଆତ୍ମୀୟତା(ନେପୋଟିସିମ) ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରବଳ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । କଙ୍ଗନା ସମେତ ଅନେକ କଳାକାର ପୁଣି ଥରେ ଖୋଲାଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅନୁଭୂତି ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବାସ୍ତବତାକୁ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗାୟକ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ନିଗମ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବିଷୟକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏହି ଭିଡିଓ ଟିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ନିଗମ ସଂଗୀତ ଶିଳ୍ପ ଏବଂ ଏହା ପଛରେ କାମ କରୁଥିବା ଅନ୍ଧକାର ସତ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ସୋନୁ ନିଗମ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିକାଲି ସମଗ୍ର ଭାରତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି । ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ମାନସିକ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ | ଦୁଃଖୀ ହେବା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ କାରଣ ଆମେ ଏକ ଯୁବ ପ୍ରତିଭାକୁ ଆମ ସାମ୍ନାରେ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିଛୁ | ଏଭଳି କେହି ଏତେ ବି ନିଷ୍ଠୁର ନଥିବେ ଯାହାର ହୃଦୟକୁ ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରଭାବିତ କରିନଥିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭାରତ ଏବଂ ଚୀନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ଚାଲିଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ, ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତର 20 ଜଣ ସୈନିକ ସହିଦ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ ମଣିଷ ମଧ୍ୟ । ମୁଁ ଉଭୟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଅନୁଭବ କରୁଛି । "

ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ନିଗମ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଆଜି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଜଣେ ଅଭିନେତା ମରିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣ ଜଣେ ଗାୟକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶୁଣିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଜଣେ ରଚନା କିମ୍ବା ସଂଗୀତକାର ବିଷୟରେ ଶୁଣିପାରିବେ | ମ୍ୟୁଜିକ୍ ମାଫିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ବଡ ଅଟେ | ଆଜିକାଲି ପରିବେଶ ବହୁତ ଖରାପ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଠିକ୍, କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଶାସନ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଶିଳ୍ପକୁ ଆସିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି, ତେଣୁ ମୁଁ ଏଥିରୁ ବର୍ତ୍ତିଗଲି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଗୀତ ଶିଳ୍ପକୁ ଆସିଥିବା ନୂତନ ପିଲାମାନେ ପ୍ରବଳ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର 2 ଜଣଙ୍କ ଆଧିପତ୍ୟ ଜାହିର କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ହିଁ ନିଷ୍ପତି ନେଉଛନ୍ତି କେଉଁମାନଙ୍କୁ ଆମେ କାମ ଦେବୁ ଏବଂ କେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କାମ ଦେବୁନି । ମୁଁ ସେହିମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଆପଣମାନେ ଏଭଳି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଭିଶାପ ବୋଲି ଏକ ଖରାପ ଜିନିଷ ବି ଅଛି | ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ନୂଆ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରେ, ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ଚିନ୍ତିତ |

ସୋନୁ ନିଗମ କହିଛନ୍ତି, “ଆଜି ଦୁଇଟି କମ୍ପାନୀ ହାତରେ ଶକ୍ତି ଅଛି। ମୋର ଗୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତା ସ୍ଥିର କରେ | ଏଥି ସହିତ, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁପରେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଆଜିକାଲି ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠାଉଛନ୍ତି, ସେ ଅନେକ ଥର ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଗୀତ ଗାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସେଇଆ କରିଛନ୍ତି। ଏହା କଣ ଅଟେ । ଏଭଳି ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମେ ମୋତେ ଡାକ ଏବଂ ଗୀତ କର ଏବଂ ତାପରେ ଏହାକୁ ଡବ୍ କର | ଏହା ଭୁଲ ଅଟେ। " କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୋନୁ ନିଗମ କାହା ନାମ ନ ନେଇ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋନୁ ନିଗମ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ସହିତ ଏହା କରିପାରିବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନୂତନ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କଣ ନ କରିବେ? ସେମାନେ ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଟିକିଏ ଦୟାଳୁ ହୁଅ | ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment