୪୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଯାଆଁଳା ସନ୍ତାନର ମାତା ହେଲେ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା
Khabar Odisha:Preity-Zinta-husband-Gene-welcome-twins-through-surrogacy

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜିନ୍ ଗୁଡେନୋଫ୍ ଏକ ଭଲ ଖବର ଦେଇ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ମାତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଖୁସି ଖବର ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ତେବେ କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ଏହି ଦୁଇ ପିଲା ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ, ଯାହାର ନାମ ପ୍ରୀତି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରୀତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଖବର ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ଚାରିଆଡେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ପ୍ରୀତି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ସ୍ୱାମୀ ଜାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କ ସହ ଭଲ ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାଆଁଳାଙ୍କ ମଧୟରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଯାହାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରୀତି ଜୟ ଏବଂ ଜିଆ ଭାବରେ ଦିଆଯାଇଛି । ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ସରୋଗେସି ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ମାତା ହୋଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ପ୍ରୀତି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ପ୍ରୀତି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- 'ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନମସ୍କାର, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହେଁ । ଜାନ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦିତ ଏବଂ ଆମର ହୃଦୟ ଏତେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞତା ଭରି ରହିଛି ଯେହେତୁ ଆମେ ଆଜି ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ ଜୟ ଜିଣ୍ଟା ଗୁଡେନୋଫ୍ ଏବଂ ଜିଆ ଜିଣ୍ଟା ଗୁଡେନୋଫ୍‌ଙ୍କୁ ଆମ ପରିବାରକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment