ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ପରେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ
Khabar Odisha:Kangana-Ranaut-will-be-seen-in-the-role-of-former-Prime-Minister-Indira-Gandhi-after-Jayalalithaas-character
ମୁମ୍ବାଇ, ଜାନୁଆରୀ ୩୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଥାଲାଇଭିରେ ବଲିଉଡ କ୍ବିନ୍ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ରାଜନୈତିକ ବିବାଦରେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିବା କଙ୍ଗନା ରାଜନେତ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଅତି ନିଖୁଣ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି  ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଥାଲାଇଭି ପରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ସାଇ କବୀରର ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ମୁଁ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଡ୍ରାମାରେ ସହଯୋଗ କରୁଛି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାୟୋପିକ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ନ୍ୟାସନାଲ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଏବଂ ଅପରେସନ୍ ବ୍ଲୁ ଷ୍ଟାର ସମେତ ଭାରତର ରାଜନୈତିକ ଇତିହାସରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ଆବୃତ କରିବ। ଆମେ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛୁ ଏବଂ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରହିଛି ।

କିନ୍ତୁ ଏହା କୌଣସି ବାୟୋପିକ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପିରିୟଡ୍ ଫିଲ୍ମ । ଏହା ଏକ ରାଜନୈତିକ ଡ୍ରାମା, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ଭାରତର ସାମାଜିକ-ରାଜନୈତିକ ରୁଚି ରଖୁଥିବା ଯୁବପିଢିଙ୍କୁ ଭଲଭାବରେ ବୁଝିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ରାଜନୀତି ଇତିହାସରେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ନେତା ଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସଞ୍ଜୟ, ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ, ମୋରାରୀ ଜୀ ଦେଶାଇ ଏବଂ ଲାଲ ବାହାଦୂର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଇତ୍ୟାଦି ରାଜନୈତିକ ନେତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏହି ମେଗା ରାଜନୈତିକ ନାଟକର ଅନେକ ବଡ କଳାକାର ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment