ନିଜର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଇବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖା
Khabar Odisha:Bollywood-actress-Rekha-will-test-COVID-19
ମୁମ୍ବାଇ, ଜୁଲାଇ ୧୨ (ଖବର ଓଡିଶା);


ନିକଟରେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ଜଣେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ନମୁନା ପଜିଟିଭ ଆସିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ଏବଂ ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାକୁ ବିଏମସି ଦ୍ୱାରା ସିଲ କରାଯାଇଛି । ରେଖାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ବାନ୍ଦ୍ରା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରେଖାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାରେ ଦୁଇଜଣ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଜଣେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପଜିଟିଭ ଆସିବାରୁ ରେଖା ନିଜର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ କରଣ ଜୋହର, ବୋନି କପୁର, ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ଫରାହ ଖାନ ଅଲିଙ୍କ କର୍ମଚାରୀମାନେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । 

ହାମାରୀ କରୋନାରେ ବଲିଉଡ ଜଗତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଠପ ହୋଇଯାଇଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ରିଲିଜ ଆଦି ବନ୍ଦ ରହିଛି । ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଆସନ୍ତା ମାସରେ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇଛି । ଦୀପାବଳି ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ପରଦାରେ ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିବାବେଳେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ’୮୩ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ସମୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment