Khabar Odisha | Astrology | Indian Astrology Prediction

Dr. Raj Kishore Pani
(Ph.D in Astrology)
Mob: 8093176117, 9861934747
Khabar Odisha
ମେଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବେ । ଉତମ ବନ୍ଧୁ ସ୍ଥାପନ କରିବେ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଛାତିରେ ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତିରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାଁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ନୂତନ ବାହନ କ୍ରୟ କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଯୋଗ ରହିବ । ପୁତ୍ର ରତ୍ନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ପୁତ୍ର ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ । ମନରେ ଭାବ ପ୍ରବଣତା ପଡିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିବେ । ଅଯଥାରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଚାକିରିରେ ଉତମ ପଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ଶେଷ ଭାଗରେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତାରେ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ବିଦେଶରେ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତିର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଘରେ ଅସୁସ୍ଥତାର ବାତାବରଣ ରହିବ । ମହିଳାମାନେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବ୍ୟାପାରରେ ହାନି ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ କରିବ । ବଡଭାଇଙ୍କ ସହ ମନମୁଟାବ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦଢ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା କରାଇବ ।
Khabar Odisha
ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ନିଜର ଦୃଢ ଇଚ୍ଛାଶ୍କତି ବଳରେ ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିବେ । ବିଦ୍ୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଭୂମି କ୍ରୟ କରିବାର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାଁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ବିବାଦ ରହିବ । ସନ୍ତାନ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ସଫଳତା ପ୍ରଦାନ କରିବ । ରୋଗ ବ୍ୟାଧିରେ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ କୌଣସି ବଡ ଧରଣର ସମସ୍ୟାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବେ । ସମସ୍ୟାରେ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବିବାହ ଦିବସ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଲାଗି ରହିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ତିକ୍ତତା ବଢିବ । ମନ ଭିତରେ ଦୟାଭାବ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଭାଗ୍ୟ ଉତମ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ଧର୍ମ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତରୋତର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଚାକିରୀରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ ।
Khabar Odisha
ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଧନ ସଂଚୟ କରିବେ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଧନ ଲାଭ କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶିକ୍ଷା ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଶାରୀରିକ ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜର ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବାକ୍ ପଟୁତା ଜରିଆରେ ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ସନ୍ଥାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାଦି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । କୌଣସି ଦୁର୍ଲଭ ପଦାର୍ଥ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ପୂର୍ବ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ଶତ୍ରୁ ପରାସ୍ତ ହେବେ । ରୋଗରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାବରେ ବିବାହ ବିଳମ୍ବ ହେବ । ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ଏ ସମୟରେ ଭୂମି କ୍ରୟ କରିବା ଠିକ୍ ରହିବ ନାହିଁ । ଘର କିଣିବା ସମୟରେ ଭୂମି କ୍ରୟ କରିବା ଠିକ୍ ରହିବ ନାହିଁ । ଘର କିଣିବା ଉତମ ରହିବ । ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗକୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବହୁ ଦିନର ସମ୍ପର୍କରେ ବିଚ୍ଛେଦ ଘଟିବ । ଅତି ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିପାରେ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ ।
Khabar Odisha
କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଥଣ୍ଡା କଫର ଶିକାର ହେବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଯୋଗୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ଅଯଥାରେ ମତିଭ୍ରମ ହୋଇ ଯାତ୍ରା କରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବେ । ପରିବାରରେ ଛୋଟ ବଡ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିବ । ଧନ ଆୟରେ କଷ୍ଟ ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଧନ ପାଇବାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପାର୍ଟନରସିପ୍ରେ ବ୍ୟାପାର କଲେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ନୂତନ ସମ୍ପତି କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଘର ନିର୍ମାଣ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ସମସ୍ୟା ରହିବ । କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆର୍ଥିକ, ମାନସିକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । ସନ୍ତାନମାନେ ଶାରିରୀକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ଆପୋଷ ସମାଧାନ ପାଇବେ । ରୋଗରୁ ସାମାନ୍ୟ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ନାରୀମାନେ ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ରକ୍ତପାତ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଜବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ । ବ୍ୟାପାରରେ ଅଚାନକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ ।
Khabar Odisha
ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅର୍ଥହାନୀ ଯୋଗୁ ମନ ଅଶାନ୍ତି ରହିବ । ସୌଖିକ ସାମଗ୍ରୀରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବୋ ବିବାହ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ବଢିବ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହେବେ । ଏକତରଫା ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହେବେ । ଭାତ୍ରୁ ବିବାଦ ବଢିବ । ପରିବାରରେ ବୁଝାମଣାର ଅଭାବ ରହିବ । ସମ୍ବେଦନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହି ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ଦୁର୍ଲଭ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବହୁ ଦିନର ବନ୍ଧୁ ସହ ମିଳନ ହେବ । ଦୁର୍ଲଭ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଥଣ୍ଡା କଫ ବଢିବ । ବନ୍ଧୁ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଭୂସମ୍ପତି କ୍ରୟ କରିବେ । ଧନ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଧିକ ରହିବ । ରାଜଦଣ୍ଡ ଭୋଗିପାରନ୍ତି । ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ବଢିବ । ପିଲାମାନେ ନିଜକୁ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ସମାଜ ସେବାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ସହାନୁଭୂତି ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରାଇବ । ଧର୍ମ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ଆସ୍ଥା ରହିବ । ଧାର୍ମିକ ଗତିବିଧିରେ ନିଜର ଅବଦାନ ଅଧିକ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ ।
Khabar Odisha
କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ଅଶେଷ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତାରେ ଅଚାନକ ଧନ ବ୍ୟୟ ହେବ । ଭୋଗ ବିଳାସରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରି ଚିନ୍ତିତ ରହିବ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କଳହ ଲାଗି ରହିବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଭ କମ୍ ରହିବା କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତିର ଶିକାର ହେବେ । ନୂତନ ବାହନ କିଣି ପାରିବେ । ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରୟାସ କଲେ ସଫଳ ହେବେ । ନୂତନ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ମଧ୍ୟ ଉତମ ପଦ ଲାଭ ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଜାଗାବାଡି ଇତ୍ୟାଦିରେ ସମସ୍ୟାରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସନ୍ତାନ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଶାକାର ହେବ । ନାରୀମାନେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧାର୍ମିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଦେଶରେ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଋଣ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ କରି ନିଜର କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି । ଶରୀର ପ୍ରାୟତଃ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ । ସ୍ମରଣ ଶକ୍ତି କମିପାରେ ।
Khabar Odisha
ତୁଳା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ବହୁଦିନରୁ କରୁଥିବା ପରିଶ୍ରମ ସପଳ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଉତମ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଚାକିରୀରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ସ୍ନେହ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବଡଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ସାହାଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ନିଜର ତିକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ବ୍ୟାପାରରେ ଅଭୂତପୂର୍ବ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଚାନାକ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧାର କାରଣ ରହିବ । ମନ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରିର ଇଚ୍ଛା ରଖିବ । ଅଯଥା ଯାତ୍ରା କରି ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ବାହନ ଚୋରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ଭାବପ୍ରବଣତାର ଶିକାର ହୋଇ ଭୁଲ୍ ନିଷ୍ପତି ନେଇ ପାରନ୍ତି । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବେ । ଘର କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ସମାଜରେ ନ୍ୟାୟପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ । ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ପାରିବାରିକ କଳରେ ବ୍ୟତିବ୍ରସ୍ତ ରହିବେ ।
Khabar Odisha
ବିଛା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । କୌଣସି ଦୀକ୍ଷାରେ ନିଜକୁ ଦୀକ୍ଷିତ କରିପାରନ୍ତି । ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ । ଘରେ ଧାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆୟୋଜନ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଭାତୃବିବାଦ ବଢିବ । ଭାଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତା ରହିବ । ଏ ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲା ପରେ ବିଳମ୍ବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧନ ହେବ । ବିପରୀତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ବୁଝାମଣା ରକ୍ଷା କରିବେ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କନ୍ୟା ସନ୍ତାନମାନେ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ପ୍ରୟାସ କରି ସଫଳ ହେବେ । ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ ।
Khabar Odisha
ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଶାରିରୀକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ । ବିଦେଶରେ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି କମିବ । ରକ୍ତହୀନତାର ଶିକାର ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ଘରୋଇ କଳହକୁ ନେଇ କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଧର୍ମ ବଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିବେ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ହଜିବାର ଭୟ ରହିବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଆତ୍ମବଳ ଭରପୁର ରହିବ । ନୂତନ ଭୂମି କ୍ରୟ କରି ପାରିବେ । ବିଦେଶରେ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ଅଶେଷ ଧନ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ମାସର ଶଷେ ଭାଗରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଯୋଗ ରହିବ । ମନ ଭିତରେ ଦୃଢତା ବଢିବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଶତ୍ରୁତା ବଢିବ । ପରିବାରରେ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ଏ ସମୟରେ ଘର କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିବ । କୌଣସି ବିବାଦରେ ପଶି ନିଜର ବହୁ କ୍ଷତି କରିବେ । ମାଁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ଜନକଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜର ଯୋଗଦାନ ଅଧିକ ରହିବ ।
Khabar Odisha
ମକର ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହିବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିରିକୃତ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଅଭାବ ଯୋଗୁ ମାନସିକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ତିକ୍ତତା ବଢିବ । ପରେ ପରେ ସାମାନ୍ୟ ବୁଝାମଣାରେ ପରିବର୍ତନ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ବିବାଦ ରହିବ । କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଘରେ କୌଣସି ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ବ୍ୟାପାରରେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ । କୌଣସି କଥାକୁ ବଡ ଆକାରରେ ମନ ଭିତରେ ରଖି ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ଏ ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତମ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାନୁରୂପ ସଫଳତା ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ । ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ । ଅନ୍ୟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ । ପାର୍ଟନରସିପ୍ରେ ବ୍ୟବସାୟ କରି କ୍ଷତି ସହି ପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ ।
Khabar Odisha
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୀଡିତ ରହିବେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଋଣ ପ୍ରାପ୍ତିରେ ଅସୁବିଧା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉତମ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ବିଶ୍ୱାସରେ ବିଷ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଭାଇଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁତା ରହିବ । ବ୍ୟାପାରରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗର ଶିକାର ହେବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପୁତ୍ର କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିବାହରେ ପରିବର୍ତିତ ହେବ । ବିବାହ ପରେ ଗୃହ କଳହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସମାଜରେ ନିଜର ଆତ୍ମସମ୍ମାନ ହ୍ରାସ ହେବ । ଉପହାର ଆକାରରେ ଦୁର୍ଲଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ନାରୀମାନେ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ସଫଳ ହେବେ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ନିଜର ଯୋଗ୍ୟତା ପାଇଁ ବିଶେଷ ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିବେ । ନିଜର ଇଚ୍ଛା ମୁତାବକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପରିବାରରେ କୌଣସି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ ।
Khabar Odisha
ମୀନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶିକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଲଟେରୀ ସଟ୍ଟା ଇତ୍ୟାଦିରେ ପ୍ରୟାସ କଲେ ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଫଳ ହୋଇ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାରେ ଶିକାର ହେବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥ ହାନୀରେ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ । ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତିରେ ନିଜର ଅଧିକାର ପାଇବେ । ବୟଜ୍ୟେଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ । ଭାଷଣରେ ପ୍ରତିଭା ଅଧିକ ରହିବ । ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବିଶ୍ୱାସ ପଡିବ । ଶୀଘ୍ର ହିଁ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ସମାଜରେ ଜନକଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମର୍ପଣ ଭାବ ରହିବ । ଆଶ୍ରମ ଇତ୍ୟାଦି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ରହିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଆଶାନୁରୂପ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଧୋକା ମିଳିବ । ଅର୍ଥ ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଲିପ୍ତ ରହି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ ।