Khabar Odisha | Astrology | Indian Astrology Prediction

Dr. Raj Kishore Pani
(Ph.D in Astrology)
Mob: 8093176117, 9861934747
Khabar Odisha
ମେଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଧ୍ୟାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ତୀର୍ଥ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ଶରୀରରେ ଥଣ୍ଡା କଫ ପ୍ରବଳ ବଢିବ । ଘରେ କୌଣସି ଶୁଭ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ମୈତ୍ରୀର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଉତ୍ତମ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟର ଅବସର ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ସାନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ମଧୁର ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିବ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନୂତନ ବାହନ କିଣିବାର ଅବସର ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପୈତୃକ ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଏ ସମୟରେ ଭୂମି କିଣିବ । ଠିକ୍ ରହିବ ନାହିଁ । ମାଁ ଙ୍କ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ମନ ଭିତରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅଧିକ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପିଲାମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ । ପିଲାମାନେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷିତ ହେବେ । ନାରୀମାନେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । କୌଣସି ବିବାଦରେ ପଡ଼
Khabar Odisha
ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଜ୍ୟେଷ୍ଠମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଉତମ ଧନ ଆୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ । ବହୁ ଦିନର ପ୍ରଚେଷ୍ଠା ସଫଳ ହେବ । ଉତମ ଚାକିରୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ଶୀଘ୍ର ଉତମ ପଦ ପଦବୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଧର୍ମପରାୟଣ ହେବେ । ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ଧର୍ମପରାୟଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ । ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେଣ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତମ ରହିବ । ଅଚାନକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ । ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । କୌଣସି ଦୁର୍ଲଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ଉତମ ରହିବ ନାହିଁ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ବଢିବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କୁଟୁମ୍ବରେ ଅସନ୍ତୋଷର ବାତାବରଣ ବଢିବ । ଘରେ ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ ।
Khabar Odisha
ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତରୋତର ଉନ୍ନତି ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ସହଯୋଗରେ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାତକ ସିଦ୍ଧି ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । କୌଣସି ଧ୍ୟାର୍ମିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଦେଶ ଶୁଣି ମନରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିରୀକୃତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୁନଃ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଶୀଘ୍ର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ସମାଜରେ ନିଜର ସମ୍ମାନ ବଢିବ । ସାମାଜିକ ଜନ କଲେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନିଜ ନାମରେ ସ୍ଥାବର-ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି କିଣିବାର ସୁଖ ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଧନ ଏବଂ ପ୍ରାପ୍ତିର ନୂତନ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।
Khabar Odisha
କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଭାଗ୍ୟବଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଭାଗ୍ୟବଳରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଲାଗି ରହିବ । କୌଣସି ଦୁଃସାଧ୍ୟ ରୋଗର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକା । ବିଶେଷକରି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଦକ୍ଷିଣଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବାହନ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ବାଦବିବାଦ ବଢିବ । କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଅଚାନକ ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥହାନୀ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥାର କାରଣ ହେବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । କୌଣସି ବିଶ୍ୱସ୍ଥ ଲୋକଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଶାରୀରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରାୟତଃ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଦାନ ଧର୍ମ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଇଚ୍ଛା ରଖିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝାମଣାରେ ଅଭାବ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ପ୍ରେମ ବିବାହର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଧୋକା ମିଳିପାରେ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଋଣ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଘରୁ କୌଣସି ଶୋକ ସମ୍ବାଦ ପାଇପାରନ୍ତି । ଏ ସମୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଜାତକସିଦ୍ଧ ହେବ।
Khabar Odisha
ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥହାନି କାରଣରୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । କୌଣସି ମାନସିକ ରୋଗର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବାଦ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ରାଜଦଣ୍ଡର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଭୟଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଭୂମି କ୍ରୟ ବିକ୍ରୟକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଶରୀର ପ୍ରାୟତଃ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଲଟେରୀ ସଟ୍ଟା ଇତ୍ୟାଦିରେ ପ୍ରୟାସ କରି ସଫଳ ହେବେ । ଏ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜଳ ରହିବ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତରୋତର ଉନ୍ନତି ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଉନ୍ନତ ଧରଣର ରହିବ । ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ନିଜର ବାହନ ଚୋରି ହୋଇପାରେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକ ଖରାପ ରହିବ । ମନ ଭିତରେ ଡର ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ବଢିବ । ଏ ସମୟରେ ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ନିଷେଧ । କୌଣସି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଅଚାନକ କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆଶାନୁରୂପ ସଫଳତା ପାଇବେ ।
Khabar Odisha
କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଉତମ ବୁଝାମଣା ରକ୍ଷା କରିବେ । ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ବ୍ୟାପାରରେ ଉତମ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଲାଗି ରହିବ । ବିଦ୍ୟା ପ୍ରାପ୍ତି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ । କୌଣସି ଧ୍ୟାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପନ କରିବେ । ପୁତ୍ରମାନେ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ଭାଗବଂଟା ଉତମ ଭାବରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତମ ପଦ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । କର୍ମବିଚ୍ୟୁତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ଧନ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଭୋଗବିଳାସରେ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ କରି ଆର୍ଥିକ ଅଭାବ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ଏ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତମ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି ବଢିବ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରୁ ଉପଶମ ପାଇବେ । ଶରୀରରେ ଅଧିକା ଥଣ୍ଡା ବଢିବ । ଅନିଦ୍ରାର ଶିକାର ହେବେ । ମନ ଭିତରେ ଶତ୍ରୁ ଭୟ ବଢିବ ।
Khabar Odisha
ତୁଳା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଆପଣ ଶତ୍ରୁବିଜୟୀ ଏବଂ ନୀରୋଗ ରହିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଦୁର୍ଲଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସମାଜରେ ବଢିବ । ଆପଣଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ସମାଜରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ସାତ୍ୱିକତା ରହିବ । ପତ୍ନୀ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ । ସାମାନ୍ୟ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଆର୍ଶିବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ମୁତାବକ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ପଦୋନ୍ନତିର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବହୁ ଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ଅବସର ପାଇବେ । ଅଚାନକ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟାରେ ଲିପ୍ତ ରହି ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଜ୍ୟେଷ୍ଠମାନଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କୌଣସି ବଡ଼ଧରଣର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷର ବାତାବରଣ ରହିବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତିରେ ଲାଭ ପାଇବେ । ସ୍ଥାବର-ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ
Khabar Odisha
ବିଛା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତରୋତର ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ନିଜର ବୁଦ୍ଧିବଳରେ ଲଟେରା ସଟ୍ଟା ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ । ଅଚାନକ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବା ପାଇଁ କଷ୍ଟ ହେବ । ବନ୍ଧୁତାରେ ତିକ୍ତତା ଆସିବ । କିଛି ଅର୍ଥ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଆକାରରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ବିବାଦର ଅନ୍ତ ହେବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ମନ ଭିତରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅଧିକ ବଢିବ । ଭାତୃବିବାଦ ବଢିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତମ ରହିବ । ଜଳ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଅଚାନକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ପରେ ମାଙ୍ଗଳିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ବାଦବିବାଦେରେ ପଶି କାରାଗାରବରଣ କରିବେ । ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷର ବାତାବରଣ ରହିବ । ସମାଜରେ ଆତ୍ମସମ୍ମାନ ହାନି ହେବ । ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ନାହି
Khabar Odisha
ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ସ୍ଥାବର-ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବେ । ନୂତନ ବାହନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ଘରେ ପିଲାମାନେ ପାଠପଢାରେ ମନ ଲଗାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମହିଳାମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଇତ୍ୟାଦିରେ ସଫଳ ହେବେ । ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବ । ପ୍ରେମରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହେବେ । ମନରେ ପ୍ରବଳ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ବଢିବ । ପରିବାରରେ ଭାତୃବିବାଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଭୂମିକ୍ରୟ ବିକ୍ରୟରେ ବିବାଦ ବଢିବ । ମନ ଭିତରେ ପ୍ରବଳ କ୍ରୋଧ ବଢିବ । ଘରେ କୌଣସି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ସମାଜରେ ନିଜର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବ ନିଜର ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ବଚନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଧାର୍ମିକ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ରଖିବ । ନିଜର ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କର୍ମରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଉତମ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରଶସ୍ତ ରହିବ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣରୂପେଣ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।
Khabar Odisha
ମକର ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ସାନମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଶାରୀରିକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରଖର ରହିବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ରହିବ । ଧନ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାନୁରୂପ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ । ଶରୀରରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି କମିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ରହିବ । କୌଣସି ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରୁ ନିସ୍ତାର ପାଇବେ । ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବ୍ୟାପାର ବଦଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ କଳହ ରହିବ । ପରେ ପରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣାରେ ସମାଧାନ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜଳ ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରୟାସ କରି ସଫଳତା ପାଇବେ । କୌଣସି ଦୁର୍ଲଭ ଦର୍ଶନୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଧର୍ମ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନାରୀମାନେ ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ପାଇବେ । ପିଲାମାନେ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବେ । ବିବାଦ ମୁକ୍ତ
Khabar Odisha
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଧନ ବ୍ୟୟ କରି ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ପାଇବେ । ଭୋଗ ବିଳାସରେ ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ । ଗୁପ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବ । ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହୋଇ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବଢିବ । ନୂତନ ବାହନ କିଣିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନିଜର ଅଜାଣତାରେ କୌଣସି ଅପରାଧ କରି ବସିବେ । ପ୍ରବଳ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ରହିବ । ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ । ନୂତନ ଗୃହାରମ୍ଭ କରିବେ । ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କଲେ ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଖରାପ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ବିବାଦ କୋର୍ଟକଚେରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢିବ । ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶିକ୍ଷା ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ରହିବ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟର ଉତମ ଯୋଗ ରହିବ । ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସନ୍ତାନମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜର ବିବେକ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ମସ୍ତିଷ୍କ ବିକୃତି ରହିବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ । ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କରେ ବିଫଳ ହେବେ । ନୂତନ ଗୃହ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ନିଜ ନାମରେ ସମ୍ପତି କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ ।
Khabar Odisha
ମୀନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରୀରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଲାଗି ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ରହିବେ । ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଯିବ । ପରିବାରରେ ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ଦୁଃଖିତ ରହିବେ । ମହିଳାମାନେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ମାତାଙ୍କ ସହ ଉତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପବାଦ ବଢିବ । ସମ୍ମାନ ହାନି ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଭୂମି ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଅସମ୍ଭବକୁ ସମ୍ଭବ କରିବାର କ୍ଷମତା ରହିବ । ବହୁକାଳରୁ ପୀଡ଼ିତ ଥିବା ରୋଗରୁ ଉପଶମ ପାଇବେ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ କରି ସଫଳ ହେବେ । ବିଦେଶରେ ବ୍ୟାପାର କଲେ ସଫଳ ହେବେ । ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ବୟଜ୍ୟେଷ୍ଠ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ ରଖିବେ । ନାରୀମାନେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଦୁର୍ନୀତିର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗରୁ ବଂଚିତ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ଅଭାବ ମଧ୍ୟ ରହିବ । ବନ୍ଧୁ ବିବାଦ ବଢିବ । ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ ।