ଆଜି ୧୧୧୮ ନୁଆ ସଂକ୍ରମଣ ସହିତ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମୋଟ ଶାଠିଏ ହଜାର ପାର କଲା ମୋଟ ସଂକ୍ରମଣ
Khabar Odisha:with-1118-new-positive-cases-today-total-infected-number-cross-60-thausand-in-bhubneswar

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମେ ୧୫(ଖବର ଓଡିଶା); ଆଜି ରାଜଧାନୀରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୧୧୧୮ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ ରହିଥିଲା ବେଳେ ରାଜଧାନୀରେ ସଂକ୍ରମଣ ଅସ୍ଥିରତ ରହିଛି। ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧୧୮ ଥିବା ବେଳେ ସେଥି ମନ୍ଧ୍ୟରୁ ୯୪୪ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୭୪ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । 

ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାର ୧୧୧୮ ନୁଆ ସଂକ୍ରମଣକୁ ମିଶାଇ ରାଜଧାନୀରେ ସକ୍ରିୟ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ଏବେ ୧୧,୬୮୩ ରେ ପହଁଚିଥିବା ବେଳେ ମୋଟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬୦,୨୮୧ ରେ ପହଁଚିଛି । ସେହିପରି ଶେସ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୮୫୧ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଏ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ୪୮,୨୮୬ ରେ ପହଁଚିଛି । ତେବେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ପୁଣି ୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟି ରାଜଧାନୀରେ କରୋନାରେ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୯୧ ରେ ପହଁଚିଛି। 

ତେବେ ୧୧୧୮ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ଭିତରୁ ୯୪୪ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଚଂଳରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ୧୭୪ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଜି ଦିଆ ଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପଟିଆରୁ ୭୧, , ନୟାପଲୀରୁ ୭୫, ଓଲ୍ଡ ଟାଉନରୁ ୫୮,ଖଣ୍ଡଗିରି ରୁ ୫୨, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରରୁ ୩୪ , ଝାରପଡା ୩୮୪୩ ,ରସୁଲଗଡରୁ ୨୪, ଶୈଳଶ୍ରି ବିହାର ୨୪, ଶହିଦ ନଗର ୨୩,ଡୁଣ୍ଡୁମା ରୁ ୩୩, ୟୁନିଟ-୯ ରୁ ୨୫, ଲକ୍ଷ୍ମି ସାଗର ରୁ ୪୧ ଆଦି ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment