ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ କଦାପି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନଥିଲା, ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ବିଷୟ ଥିଲା
Khabar Odisha:Uma-Bhartis-big-statement-said-Ram-temple-was-a-matter-of-self-respect-for-us-not-an-election-issue
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୨୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ରାମ ମନ୍ଦିର ଆନ୍ଦୋଳନର ସର୍ବଦା ଆଗରେ ରହିଆସିଥିବା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଉମା ଭାରତୀ ପୁଣି ଥରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଉମା ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ କଦାପି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନୁହେଁ। ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ବିଷୟ ଥିଲା |

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଉମା ଭାରତୀ ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଷଣ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ବିଷୟ। ରାମ ମନ୍ଦିର ଆମ ପାଇଁ କଦାପି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇନଥିଲା। କରୋନା ଅବଧିରେ, ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଭୂମି ପୂଜା ହେବ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ରାମ ମନ୍ଦିର ଭୂମି ପୂଜନ ଉତ୍ସବ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳେ, ତେବେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯିବି | ମୁଁ ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ମୋର ଜୀବନ ଉତ୍ସର୍ଗ କରି ଦେଇଥିଲି ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ 5 ତାରିଖରେ ରାମ ଜନ୍ମଭୂମି ମନ୍ଦିରର ମୂଳଦୁଆ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହେବ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଭୂମି ପୂଜନ ଶିଳାନ୍ୟାସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇପାରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ୱୟଂସେବକ ସଂଗଠନର ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭଗବତ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା, ରାଜନାଥ ସିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହେବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment