ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରି ବୁଝିଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନସୁଖ ମାଣ୍ଡଭ୍ୟ
Khabar Odisha:Union-Health-Minister-Mansukh-Mandavya-met-Prime-Minister-Manmohan-Singh-at-the-Delhi-AIIMS-and-inquired-about-his-health

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୪(ଖବର ଓଡିଶା): କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନସୁଖ ମାଣ୍ଡଭ୍ୟ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରି ବୁଝିଛନ୍ତି । ଜ୍ୱର ପରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ଗତକାଲି ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଡାକ୍ତରଖାନାର ଜଣେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିଂଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି। ଆଜି ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି ମାଣ୍ଡଭ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏମ୍ସରେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସିଂଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ କାମନା କରିଥିଲେ।

୮୯ ବର୍ଷୀୟ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସେସ୍ (ଏମ୍ସ) ର କାର୍ଡିଓନେରୋ ସେଣ୍ଟରର ଏକ ଘରୋଇ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଡାକ୍ତର ଡ ଊକ୍ସ ନୀତୀଶ ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ହୃଦ୍‌ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି। ସିଂ ସୋମବାର ଜ୍ୱରରେ ପୀଡିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment