ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା, ରିୟାଙ୍କ ବୟାନ ସାରାଙ୍କ ସଙ୍ଗତି ପ୍ରଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତ ନେଉଥିଲେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ
Khabar Odisha:Sushants-drug-consumption-increased-after-Kedarnath
ମୁମ୍ବାଇ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୟାନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିଶାସେବନ ପଛରେ କେଦାରନାଥ ସୁଟିଂ ଓ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗିରଫ ପୂର୍ବରୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି)ର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ରିୟାଙ୍କ ସ୍ବୀକାରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ କାହିଁକି ଜୁନ୍ 8 ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ।

ଏନସିବିକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ମଣିଷ ହୋଇସାରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସେଥିରୁ ବାହାରି ପାରିବେନାହିଁ। ଏହା କହିବା ପରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ଜୁନ୍ 8ରେ ଛାଡିଥିଲେ। ରିୟା ଭାବିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲାଗିଥିବା ମିଠୁ ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡିବା ଉଚିତ ହେବ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ।

ରିୟାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସେ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ସେବନ ବଢିଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ। ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ସେ ନିଜେ କେଦାରନାଥରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ବହୁତ ସୀମିତ ଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ସୁଶାନ୍ତ ଆସିବା ସମୟରେ ସର୍କଲ ସୁପର ପାର୍ଟିରେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ଅଭ୍ୟାସଗତ ନଥିଲା ।

ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ 10-20 ଡୋପ୍ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ଗଞ୍ଜେଇ ନେଉଥିଲେ ଓ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଉପରେ ଏକପ୍ରକାର ନିର୍ଭରଶୀଳ ଥିଲେ | ମିଠୁ ଅଭିଯୋଗ ହେତୁ ସୁଶାନ୍ତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ନିଶା ସେବନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଲକଡାଉନରେ ଅଭ୍ୟାସଗତ ନିଶା ସେବକ ହୋଇଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ଯେତେବେଳେ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଯାଉଥିଲେ, ହିମାଳୟରେ ମାଗଣା ଉପଲବ୍ଧତା ହେତୁ ସେ ସେଠାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପୁରା ସେଟ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲା, ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ତାର ପ୍ରଭାବରେ ବହୁତ ଭୋକିଲା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି,  ଓ ସେହି ହିସାବରେ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ବଢିବାକୁ ଲାଗେ। ଓଜନ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ ସାରା ଓ ସୁଶାନ୍ତ କେଦାରନାଥ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ।

ତେଣୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରାକୁଲପ୍ରୀତ କୌରଙ୍କୁ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଡକାଯାଇପାରେ। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏନସିବିର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଉପରୋକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment