ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ଅମିତ ଶାହା ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ବୈଠକ, କେନ୍ଦ୍ରିୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଆରମ୍ଭ
Khabar Odisha:PM-Modi-holds-meeting-with-home-minister-Amit-Shah-party-chief-JP-Nadda

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ୍ 11(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ମୁଖ୍ୟ ଜେପି ନାଡାଙ୍କ ସହ ଏକ ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୈଠକର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହି ବୈଠକ ବସିଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁବାର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ପରେ ବିଜେପି ଦଳର ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଛନ୍ତି।

ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଏହି ଗସ୍ତ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ମନ୍ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ ପୁନଃଗଠନ ହେବାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

ଗତକାଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସାତୋଟି ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ସହିତ ତାଙ୍କର 7 ଲୋକ କଲ୍ୟାଣ ମାର୍ଗ ଘରେ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଏକ ସମାନ ବୈଠକ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ-ମେ କୋଭିଡ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଭାଇରସ ରୋଗ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ପରିମାଣ ଦେଖାଗଲା। ସରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ। ସେ ଭେଟିଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପୁରୀ ଥିଲେ।

ଏହା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ସମୀକ୍ଷା ଆକଳନ କରି ଈହି ବୈଠକକୁ ନେଇ ଏକ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ସମ୍ପ୍ରସାରଣକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କାରଣ ହୋଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment