ଫ୍ୟନ୍ ଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କଲା କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ଫଟୋ
Khabar Odisha:Kiara-Advani-underwater-photo-intoxicated-fans

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ 30(ଖବର ଓଡିଶା): ଅଭିନେତା କିଆରା ଆଡଭାନୀ ରବିବାର ଦିନ ନିଜେ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଇମେଜ୍ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ନିଜ ଛୁଟି ସମୟର। ତେବେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ  ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ସେ ତରଙ୍ଗକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ପହଁରିବା ଶିଖି ପାରିବ ବୋଲି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଏଥିରେ କିଆରା ଏକ ନିଓନ୍ ବିକିନି ପିନ୍ଧିବା ଏକ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ପୋଜ୍ ମାରିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ନୂଆ ବର୍ଷରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ କିଆରା ତାଙ୍କ ଗୁଜବ ପ୍ରେମିକା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ସମୟର ଏହି ଫଟୋ ବୋଲି କଳ୍ପନା ଚାଲିଛି।  ଆଗାମୀ ଯୁଦ୍ଧ ଡ୍ରାମା ଶେରଶାରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ  ସେ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ଚାଲିଛି ସେ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ କିଆରା କିଛି ମନ୍ତବ୍ଯ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ସେ ମାଗାଜିନକୁ କହିଛନ୍ତି, "ସିଡ୍ ଜଣେ ଯିଏକି ମୁଁ ଶେର୍ଶାଙ୍କ ସୁଟିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିଲି। ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଏବଂ ଏଡିଟ୍ ବିଷୟରେ ସେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି।"

କଫି ୱିଥ୍ କରଣରେ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖାଯିବା ସମୟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କିଆରାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରି ଖୁସି ଥିବା କହିଥିଲେ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment