ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଲଜ୍ୟା : ୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେବା ପରେ ମୁର୍ମୁଷ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନାବାଳିକା
Khabar Odisha:Minor-Girl-Raped-In-Mayurbhanj

ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ମେ ୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ।ମନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପରାଧ ଏବେ ସୀମା ଲଘିଂବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପ୍ରତିଦିନ ଏଠି କେହି ନା କେହି ଦୁଷ୍କର୍ମା ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ସେହି ସଇତାନ ମାନଙ୍କ ଖରାପ ନଜରରରୁ ରାଜ୍ୟର ନାବାଳିକା ମାନେ ବି ବର୍ତ୍ତି ପାରୁନାହାନ୍ତି ।

ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ପୁଣି ଲଜ୍ୟା । ୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେବା ପରେ ଅତି ମୁର୍ମୁଷ ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି ଲଜ୍ୟାକର ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦୁଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଗତ କାଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଅତି ମୁର୍ମୁଷ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ପୂରା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ୍ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରତମ ଥର ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୋଗ ଣୁଣିନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ ମାତ୍ର ଆଜି ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଚାନ୍ଦୁଆ ପୋଲିସ୍ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଗତ ୨୫ ତାରିଖରୁ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ନିଖୋଜ ଦିନ ହିଁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ୍ ରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିଲେ ହେଁ ପୋଲିସ୍ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ଯାହା ଏବେ ଚାନ୍ଦୁଆ ପୋଲିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment