ଦିଲ୍ଲୀ ମଦ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା : ଆଜି ସିବିଆଇରେ ହାଜର ହେବେନି ଟିଆରଏସ ନେତ୍ରୀ କେ. କବିତା
Khabar Odisha:Delhi-liquor-corruption-case-TRS-Daughter-Kavita-will-not-appear-in-CBI-today
ଦିଲ୍ଲୀ : 06/12/2022

ଦିଲ୍ଲୀ ମଦ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଗତ ଡିସେମ୍ବର ୨ ରେ, ସିବିଆଇ ଟିଆରଏସ ଏମଏଲସି କେ. କବିତାଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ ଜାରି କରି ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାରଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହୋଇଥିବା ଏକ୍ସାଇଜ୍ ପଲିସିରେ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ନୀତିର ତଦନ୍ତ ସଂପର୍କରେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କହିଥିଲା | ମାତ୍ର ଆଜି ସିବିଆଇରେ ହାଜର ହେବେନି ଟିଆରଏସ ନେତ୍ରୀ କେ. କବିତା । ଏନେଇ ସିବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ତେଲଙ୍ଗାନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେ. ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରାଓଙ୍କ ଝିଅ କବିତା । ଅପରାଧ ଆଚରଣ ସଂହିତାର ଧାରା ୧୬୦ ଅନୁସାରେ ଏହି ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଦିଲ୍ଲୀ ମଦ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଦିଆଙ୍କ ସମେତ ୧୪ ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ରହିଛି ମାମଲା ।

ସୋମବାର ଦିନ ସିବିଆଇ ଡିଜି ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ଭାଟସାଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଥିବା ଚିଠିରେ କବିତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ସିବିଆଇର ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ରେ ନାହିଁ। ମୋର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ହେତୁ ମୁଁ ଡିସେମ୍ବର 6 ରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସ୍ଥିତିରେ ନାହିଁ, ମୁଁ ଡିସେମ୍ବର 11, 12, 14 କିମ୍ବା 15 ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ, ମୋ ବାସଭବନରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ। ମୁଁ ଜଣେ ଆଇନ ମାନୁଥିବା ନାଗରିକ ଏବଂ ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରିବି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଡିସେମ୍ବର 3 ରେ, କବିତା ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୋଗର ନକଲ ମାଗି ଏଜେନ୍ସିକୁ ଲେଖିଥିଲେ। “ମୋତେ ନିଜକୁ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଏବଂ ଏକ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ମିଳିବା ପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଆମର ବୈଠକର ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରାଯିବ ବୋଲି ସେ ଚିଠିରେ କହିଛନ୍ତି।

Subscribe

National International State Sports Entertainment