Home >
ଟିକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋ ନଥିବାରୁ ତାତିଲେ ବିଜେପି କର୍ମୀ
Khabar Odisha:BJP-workers-were-shocked-by-the-lack-of-photos-of-Prime-Minister-Narendra-Modi-at-the-vaccination-center

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ଜୁନ୍ 20(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):ସୋମବାର ଉଦଘାଟନ ପୂର୍ବରୁ ବାଲାସୋର ଟାଉନରେ ଏକ ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଜେପି ନେତା ତଥା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଟିକାକରଣକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ବିଜେପି ସମର୍ଥକମାନେ ରିବନକୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ବ୍ୟାନର ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସହରର ଗାନ୍ଧୀ ସ୍ମୃତି ଭବନରେ ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟ ଜିଲ୍ଲା ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ (ସିଡିଏମଓ), ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ (ଏଡିଏମ୍) ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ବିଜେପି ମଧ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ବାହାରେ ଏକ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ଖୋଲିଥିଲା।

ତେବେ ପାର୍ଟିର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ଟୀକାକରଣ ହଲ ଭିତରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ବ୍ୟାନର ସହିତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଏକ ଏଲଇଡି ସ୍କ୍ରିନ ଚାଲୁଥିବା ଭାଷଣ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଦେଖିଥିଲେ।

ଏହି ଉତ୍ତେଜନା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଉଦ୍ଘାଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରି ଟିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଟିକାକରଣକୁ ସ୍ୱାଭାବିକ କରିଥିଲା।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment