ଆଜି ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣି ବୈଠକ,ଯୋଗଦେବେ ତିନି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ
Khabar Odisha:The-state-BJP-executive-meeting-will-be-attended-by-three-Union-ministers-today

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ନଭେମ୍ବର ୨୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣି ବୈଠକ । କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ବୈଠକରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ଏବଂ ବିଶ୍ୱେସ୍ୱର ଟୁଡୁଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାଜ୍ୟ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଡି ପୁରନ୍ଦେଶ୍ୱରୀ ଏବଂ ମିଳିତ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ବିଜୋ ପାଲ ସିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣି ସଦସ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏକ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବୈଠକ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରାଜନୈତିକ ତଥା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ନଜର ରଖି ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ କମିଟି ବୈଠକ ପାଇଁ ଏଜେଣ୍ଡା ସ୍ଥିର କରିଛି।

ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ସମୀର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବୈଠକରେ ରାଜ୍ୟର ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି, ମହିଳା ଓ ଶିଶୁଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପରାଧ ବୃଦ୍ଧି, ସୀମା ବିବାଦ, ବେକାରୀ ପରିସ୍ଥିତି, ଧାନ କ୍ରୟରେ କୃଷକଙ୍କ ଶୋଷଣ, ପଞ୍ଚାୟତର ବିକାଶରେ ବାଧା, ଚିଟ୍ ଫଣ୍ଡ ସମସ୍ୟା, ଡିଏମ୍ଏଫ୍ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁବିଧା ଅଭାବ ଇତ୍ୟାଦି ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ବୈଠକ ପରେ ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଲେଖଶ୍ରୀ ସାମନ୍ତସିଂହର ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଗାମୀ ପଞ୍ଚାୟତ, ପୌରପାଳିକା ଏବଂ ସମବାୟ ସଂସ୍ଥା ନିର୍ବାଚନ ଉପରେ ରଣନୀତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment