ସ୍ୱଦେଶୀ ଆପ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ନେଇ ଅଣ୍ଟା ଭିଡୁଛି ଭାରତ, ଜୁମ ଆପକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ଲଞ୍ଚ ହେଲା ଜିଓ ମିଟ୍
Khabar Odisha:reliance-jio-launches-its-free-video-confrencing-app-jiomeet
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁଲାଇ ୦୩ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଲୋକପ୍ରିୟ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍ ଜୁମ୍ ସହିତ ଟକ୍କର ଦେବାପାଇଁ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏହାର ଆପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଗତକାଲି ରାତିରେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ନୂତନ ମାଗଣା ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍  ଜିଓ ମିଟ୍(JioMeet) ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଏହି ଆପ୍ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପାଇଁ ଏହି ଆପ୍ ବିଟା ଫର୍ମରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଥିଲା | ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିସ୍ତାର କରାଯାଇଛି |

ଜିଓମେଟରେ HD ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ପାଇଁ ସପୋର୍ଟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା କମ୍ପାନୀ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଜୁମ୍ ଭଳି 100 ଜଣ ଲୋକ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇମେଲ୍ ID କିମ୍ବା ଏଥିରେ ଥିବା ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦ୍ୱାରା ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟବହାର କରିବା ମାଗଣା ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଅସୀମିତ ବୈଠକ କରିପାରିବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଙ୍ଗ ବୈଠକର ପାସୱାର୍ଡ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ଜୁମ୍ ଭଳି ଏକ ଅପେକ୍ଷା କକ୍ଷ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ବ୍ରାଉଜର୍ (କେବଳ କ୍ରୋମ୍ କିମ୍ବା ଫାୟାରଫକ୍ସ) ରୁ ସିଧାସଳଖ ଆପ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ୱିଣ୍ଡୋଜ୍, ମ୍ୟାକ୍, ଆଇଓଏସ୍ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡରେ ମଧ୍ୟ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇପାରିବ | ଜିଓ ସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଲିଙ୍କ୍ ମିଳିବ |

JioMeet ଆପର ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ଜୁମ୍ ପରି ଦେଖାଯାଏ | ଏଥିରେ 5 ଟି ଡିଭାଇସ୍ ମଲ୍ଟି-ଡିଭାଇସ୍ ଲଗଇନ୍ ସପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏକ କଲ୍ ସମୟରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସହଜରେ ଡିଭାଇସ୍ ମଧ୍ୟରେ ସୁଇଚ୍ କରିପାରିବେ | ସେଫ୍ ଡ୍ରାଇଭିଂ ମୋଡ୍ ନାମକ ଏକ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାରିଂ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment