ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ ବନ୍ଦ: ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଛି ବନ୍ଦ ଡାକରା, ଅଖ-ଚକ ଜାମ୍
Khabar Odisha:India-Strike-tomorrow
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଫେବୃଆରୀ 25(ଖବର ଓଡିଶା) :

 ସର୍ବଭାରତୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି  । ଜିଏସଟି ସରଳୀକରଣ ଇ –କମର୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବିସ୍ତାରବାଦୀ ନୀତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଦାବୀ କରି ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି   ସେହିପରି ବନ୍ଦ ଡାକରାକୁ ଓଡିଶା ବ୍ୟବସାୟୀ ମହାସଂଘ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଛି 

ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘର ଏହି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରାକୁ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟର୍ସ ୱେଲଫେୟାର ଆସୋସିଏସନ୍ ସମର୍ଥନ କରିଛି  । ତେଣୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଭାରତ ବନ୍ଦ ସମୟରେ ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିବ  । ଏବଂ ଓଡିଶା ବ୍ୟବସାୟୀ ମହାସଂଘ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଛି  । ଅତ୍ୟାବଶକୀୟ ସେବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରଖି ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରାକୁ ସହଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି  । ଜିଏସଟି ସିଷ୍ଟମର ସରଳୀକରଣ ସମୀକ୍ଷା ଏବଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ସ୍ଲାବକୁ ଆହୁରି ସରଳ କରିବା ପାଇଁ ଦାବୀ ରହିଛି 

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ନିୟମ ରହିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ ପକ୍ଷକୁ କୁହାଯାଇଛି  । ଇ –କମର୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ  ଅନେକ ଦୋକାନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧାର ମଧ୍ୟକୁ ଠେଲି ହୋଇଯାଉଥିବା କୁହାଯାଇଛି  । ତେଣୁ ଇ –କମର୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବିସ୍ତାରବାଦୀ ନୀତି ଉପରେ ସରକାରୀ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଦାବୀ କରାଯାଇଛି   ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଭାରତ ବନ୍ଦର ପ୍ରଭାବ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment