ପୋଲିସକୁ ଧମକ ଦେଇ ବିବାଦରେ ବିଜେଡି ନେତା ପ୍ରଣୟ ସାହୁ, ତଦନ୍ତ ଆଧାରରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ-ଏସ୍‌ପି
Khabar Odisha:BJD-leader-Pranab-Sahu-who-is-threatening-the-police-said-action-would-be-taken-on-the-basis-of-the-investigation

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯(ଖବର ଓଡିଶା): ବରଗଡର ବିଜେଡି ନେତା ପ୍ରଣୟ ସାହୁ ଗାଇସିଲାଟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର (ଏଏସଆଇ) ଙ୍କ ସମେତ କିଛି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସହ ଧମକଚମକ ଦେବା ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ରବିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଛି । ପ୍ରଣୟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ ରେ ଏଏସଆଇ ସମେତ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଏବଂ ଅନ କାର୍ଯ୍ୟରତ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଗାଇସିଲାଟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ଏଏସଆଇ ପ୍ରମୋଦ ପାତ୍ର ପ୍ରଣୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ବିଜେଡି ନେତା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ ରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଣୟଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ କରାଯିବା ପରେ ବରଗଡ ଏସପି ରାହୁଲ ଜୈନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଡିଏସପି ର଼୍ୟାଙ୍କ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏଫଆଇଆର ୧୮୦/୨୧ ଅଧୀନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛୁ ଏବଂ ଘଟଣାର ଅଧିକ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି । ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟକୁ ଆଧାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଣୟ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment