ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବି ରହିଛି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ରେଜ, ହଟଷ୍ଟାରରେ ରେକର୍ଡ କଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ "ଦିଲ ବିଚାରା"
Khabar Odisha:sushant-singh-rajput-film-dil-bechara-got-massive-opening-and-disney-hotstar-tweet-about-it-tmov
ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁଲାଇ ୨୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ସଞ୍ଜନା ସାଙ୍ଗୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦିଲ ବେଚାରା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏକ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ତାରକାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହଟଷ୍ଟାରରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଓଟିଟି ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛି ​​|’

ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାରର ପକ୍ଷରୁ ଫିଲ୍ମଟିର ପ୍ରଥମ ଦିନର ଦର୍ଶକଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି | ଯଦିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାରୀ ଆକଳନ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସବୁ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ ଆଦୃତି ଫିଲ୍ମ ଭାବରେ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି - ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ବଲିଉଡ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସର୍ବଦା ଜୀବନ୍ତ ରହିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଲ୍ ବେଚାରାକୁ ସବୁଠୁ ବଡ ଓପନିଂ ରେକର୍ଡ ଦେଇଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ, ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି, ଫରାହ ଖାନ, ରାଜକୁମାର ରାଓ, ବିକ୍ରାନ୍ତ ମାସେ, କ୍ରିତି ସାନନ, ଭୁମି ପେଡନେକର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରମୋଟ୍ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଞ୍ଜନା ସାଙ୍ଗୀ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment