ମହଙ୍ଗା ମୋବାଇଲ ସେବା, ଏୟାରଟେଲ ପରେ ପ୍ରିପେଡ ସେବା ଦର ବୃଦ୍ଧୀ କଲା ଭୋଡାଫୋନ-ଆଇଡିଆ
Khabar Odisha:Expensive-mobile-services-Vodafone-Idea-raises-prepaid-service-prices-after-Airtel

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୨୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଦେଶରେ ମହଙ୍ଗା ହେବାର ଲାଗିଛି ମୋବାଇଲ ସେବା। ଗତକାଲି ଏୟାରଟେଲ୍ ଏହାର ପ୍ରିପେଡ ସେବା ଦର ବୃଦ୍ଧୀ କରିଥିବାବେଳେ ଆଜି ଭୋଡାଫୋନ-ଆଇଡିଆ(ଭି) ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା ନଭେମ୍ବର ୨୫ ରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିପେଡ୍ ଶୁଳ୍କ ହାରକୁ ୨୫ ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଶିଳ୍ପ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଆର୍ଥିକ ଚାପ, କାରଣରୁ ଏହି ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଥିବା ଭୋଡା ଆଇଡିଆ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଦର୍ଶାଇଛି।

ବଦ୍ଧୀତ ଦର ମୁତାବକ ୭୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଥିବା ସେବା ଏବେ ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ୯୯ ଟଙ୍କା ହେବ, ଯାହା ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ୧୪୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ଏବେ୧୭୯, ୧,୪୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ୧,୭୯୯ ଏବଂ ୨,୩୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ପାଇଁ ଏବେ ୨,୮୯୯ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଭୋଡା ଆହୁରି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଡାଟା ଟପ୍ ଅପ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଥାକ୍ରମେ ୪୮ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୫୮, ୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ୧୧୮,୨୫୧ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ୨୯୮, ୩୫୧ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ୍ ୪୧୮ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଭାରତୀ ଏୟାରଟେଲ୍ ପ୍ରିପେଡ୍ ମୂଲ୍ୟକୁ ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଭୋଡା ଆଇଡିଆର ଶୁଳ୍କ ହାର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ନଭେମ୍ବର ୨୬ ରୁ ଏୟାରଟେଲର ନୂତନ ପ୍ରିପେଡ୍ ହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment