Home >
କଂଗ୍ରେସକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର- କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଅଧୀର ରଂଜନ ଚୌଧୁରୀ
Khabar Odisha:Prashant-Kishore---Congress-MP-Adhir-Ranjan-Chowdhury-is-planning-to-dissolve-the-Congress

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୨୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ମେଘାଳୟରେ ଟିଏମସିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ୧୨ ଜଣ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ରଣନୀତିଜ୍ଞ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋରଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଅଧୀର ରଂଜନ ଚୌଧୁରୀ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର କଂଗ୍ରେସକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଅଧୀର ରଂଜନ ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି ତେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ରାଗିଯିବେ। ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଇଡି ଡକାଯିବା ପରେ ମମତାଙ୍କର ଆଚରଣ ବଦଳି ଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। 

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେଘାଳୟରେ ନୁହେଁ, ସମଗ୍ର ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବରେ ଘଟୁଛି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଏମ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଟିଏମସିର ପ୍ରତୀକ ଉପରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟୀରେ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ । ଆଜି ପ୍ରଧନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହେବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସେହିପରି ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ କୌଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ। ପରେ ସେ କହିଥିଲେ, "ଆମେ ସୋନିଆଙ୍କୁ କଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଭେଟିବା ଉଚିତ? ଏହା ସାମ୍ବିଧାନିକ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ନୁହେଁ।"

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment