Home >
ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୧.୬ କିଲୋଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍‌
Khabar Odisha:More-than-16-kg-of-gold-jewelery-was-looted-from-Laxmipur-State-Bank
କୋରାପୁଟ, ଜାନୁଆରୀ ୧୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଶାଖାରେ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ୧.୬ କିଲୋଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଶାଖାର ପରିଚାଳକ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଖବର ମୁତାବକ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଶାଖାର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ପ୍ରାୟ ୧.୬ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନର ସୁନା ଚୋରି କରି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ବ୍ୟାଙ୍କର ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ କର୍ମଚାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେଖର କୁଲଦୀପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶାଖା ପରିଚାଳକ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଗତ ୧.୫ ମାସ ଧରି ସେ ଅଫିସକୁ ଆସୁ ନ ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହରେ ଆସିଥିଲେ। ବ୍ୟାଙ୍କର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରି ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯଦିଓ ପୋଲିସ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଏସଡିପିଓ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଏହି ଅପରାଧ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଅଶ୍ବିନୀ କୁମାର ନାୟକ, କାକିରିଗୁମ୍ମା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଉଲ୍ଲାସ ରାଉତ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଆଇଆଇସି ଶ୍ବେତପଦ୍ମା ସେଠ୍, ନାରାୟଣପାଟଣା ଆଇଆଇସି ରଞ୍ଜିତ କୁମାର ସାହୁଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ କୋରାପୁଟରୁ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ଆଣି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment