ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଐତିହ୍ୟ କରିଡରକୁ ସବୁ ସ୍ତରରେ ସମସ୍ତେ ସହଯୋଗ କରାଯିବା ଉଚିତ : ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
Khabar Odisha:Dharmendra-pradhan-puri-visit
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଫେବୃଆରୀ 28 (ଖବର ଓଡିଶା) :

ପୁରୀ ସର୍କିଟ ହାଉସ୍‌ରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଐତିହ୍ୟ କରିଡରକୁ ସବୁ ସ୍ତରରେ ସହଯୋଗ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି 

ପୁରୀ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ  । ଆଜି ବୈଠକରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ  । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ୫ ଦଫା ଦାବୀ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି  । ବୈଠକ ପରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଐତିହ୍ୟ କରିଡରକୁ ସବୁ ସ୍ତରରେ ସହଯୋଗ କରାଯିବା ଉଚିତ । ପୁରୀର ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରାଯିବା ଜରୁରୀ । ଐତିହ୍ୟ ପ୍ରାଧିକରଣର ବାଇ ଲକୁ ନେଇ କିଛି ଲୋକ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ‘  । ସେବାୟତ ଭକ୍ତ ଓ ଭଗବାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରିଜ ପରି କାମ କରୁଛନ୍ତି  । ଶିକ୍ଷା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ , ଗୃହ, ସ୍କିଲ ଡେଭେଲପମେଣ୍ଟ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି  । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏହି ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି। ସେବାୟତଙ୍କ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ବୋଲି ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର  । ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ବିଜେପି ନେତା ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର, ପୁରୀ ଓ ବ୍ରହ୍ମଗିରି ବିଧାୟକ, ଛତିଶା ନିଯୋଗ ମହାନାୟକ ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ପାଟଯୋଶୀ ମହାପାତ୍ର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ 

ବାସେଳି ସାହି ମୁଦୁଲି ଜାଗା ଠାରେ ଗେଲ୍ ଗ୍ୟାସ ଲିମିଟେଡ଼ର କର୍ପୋରେଟ୍ ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନବୀକରଣ ହୋଇଥିବା କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପର ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ  ଏହାପରେ ଝାଡେଶ୍ୱରୀ କ୍ଲବ କମ୍ୟୁନିଟି ସେଣ୍ଟର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର    ପୁରୀ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment