ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ : ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ୨୧୫ କୋଟି ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଇଡିର ଚାର୍ଜସିଟ୍‌
Khabar Odisha:Actress-Jacquelines-odds-grow-ED-charges-Sukesh-Chandrasekhar-in-Rs-215-crore-fraud-case
ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ , ଅଗଷ୍ଟ 17(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ୨୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଏବେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ଇଡି ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ ଦାଖଲ କରିପାରନ୍ତି। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଜଣେ ଅପରାଧୀ ଏବଂ ଅନେକ ଠକେଇ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସୁକେଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜବତ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥରୁ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ମଧ୍ୟ ଫାଇଦା ଉଠାଇଥିଲେ । ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ମାମଲାରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ରାଉଣ୍ଡ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଇଡି ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୁକେଶ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ଆକ୍ଟ ଅଧୀନରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୁକେଶ କେବଳ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୂଲ୍ୟବାନ ଉପହାର ଦେଇଥିବାବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ସୁକେଶଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୩୨ ଟି ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିବିଆଇ, ଇଡି ଏବଂ ଆୟକର ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି।

ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଲିକ୍ ହୋଇଛି। ସୁକେଶ ଫାଶରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ସୁକେଶ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି କରିଥଲେ। ସେ ଜେଲରୁ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ଉପହାର ପଠାଉଥିଲେ ଏବଂ କଥା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment