<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>http://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) 2017 EASY TECHNOLOGIES.PVT.LTD, http://easytechnologies.co.in/
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>http://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          http://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           ମାଲାୟଲମ ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କ୍ୟାପଟେନ ରାଜୁଙ୍କ ପରଲୋକ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Veteran-Actor-Of-Malayalam-Cinema-Captain-Raju-Dies-39793
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Veteran-Actor-Of-Malayalam-Cinema-Captain-Raju-Dies-39793
        </guid>
        <pubDate>
           Mon, 17 Sep 2018 15:50:28 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ମାଲାୟଲମ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କ୍ୟାପଟେନ ରାଜୁ ସୋମବାର ସକାଳେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୬୮ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ରାଜୁଙ୍କ ନିଧନର ଖବର ପାଇବା ପରେ ତାମିଲ ସିନେମା ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁତ୍ର ଅଛନ୍ତି । 

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖଳନାୟକ ଭୂମିକା ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାଜୁ ୨ ମାସ ପୂର୍ବେ ଆମେରିକା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେହି ଦିନରୁ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ କି, ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଓମାନର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ  କୋଚି ଅଣାଯାଥିଲା । ସେ ଭାରତୀୟ ସେନାରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ୧୯୮୧ରେ ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ସେ ମାଲୟଲମ, ତାମିଲ ତେଲୁଗୁ ଓ ହିନ୍ଦି ଆଦି ଭାଷାରେ ୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ସିନେମାରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ୟାମିଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଆସୁଛନ୍ତି ସୁରୀଲି
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/yami-gautamis-younger-sister-surili-will-be-entry-in-bollywood-39753
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/yami-gautamis-younger-sister-surili-will-be-entry-in-bollywood-39753
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 16 Sep 2018 18:58:30 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଅଂଟା ଭିଡିଲେଣି ।  ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ନିଜ ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ୍ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଇଛ। ରଖନ୍ତି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ୟାମୀ ଗୈାତମଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସୁରୀଲି ଗୈାତମ। ସୁରୀଲିଙ୍କ ପୂରା ନାମ ସୁରିଲୀ ଯଶରାଜ ସିଂହ। ସୁରୀଲୀଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ଅଫର ମିଳିଛି। ସେ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି।

ସୁରୀଲୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବଡ଼ ବ୍ରେକ୍ ଅଟେ,କାରଣ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ରଣଦୀପ ହୁଡ଼ାଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ସାରାଗଢ଼ୀ ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଯାହାକୁ ନେଇ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ‘କେଶରୀ’ ଏବଂ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ବନାଉଛନ୍ତି।

ସୁରିଲି ୨୦୧୨ ରେ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପାଓ୍ବର କଟ୍’ରୁ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ୍ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ‘ପାଓ୍ବର କଟ୍’ ଫିଲ୍ମ ସୁରିଲିଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ଏବଂ କମେଡ଼ିଆନ୍ ଯଶପାଲ ଭଟ୍ଟି ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ଆଗରୁ ହିଁ ଯଶପାଲ ଭଟ୍ଟିଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ସୁରିଲି ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ସୁରିଲି ଏବଂ ୟାମୀଙ୍କ ପିତା ମୁକେଶ ଗୈାତମ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ସେ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟ। ସେ ୨୦୦୯ରେ ଅଖିଁୟା ଉଡ଼େକଦିୟା ଏବଂ ୨୦୧୧ରେ ଏକ ନୂର ଭଳି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ୧୯୯୦ମସିହା ଅପ୍ରେଲ୍ ୩ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ସୁରିଲି ଛୋଟ ପରଦାରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ୨୦୦୮ରେ ଆସିଥିବା ଟିଭି ଶୋ ‘ମିତ ମିଲା ଦେ ରବ୍ବା’ରେ କାମ କରିଥିଲେ।

ସୁରିଲି ଯଶପାଲ ଭଟ୍ଟିଙ୍କର ପୁଅ ଯଶରାଜ ସିଂହଙ୍କୁ ୨୦୧୩ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୁରିଲିଙ୍କ ଜନ୍ମ ୟୁପିର ଲଖନଉରେ ହୋଇଥିଲା,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପାଳନ-ପୋଷଣ ସବୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ହୋଇଛି।

 ଏବେ ବାକି ରହିଲା ଦେଖିବାକୁ ସୁରୀଲି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଯାଦୁରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିପାରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ପୁଣି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି ସୈଫ,ତବୁ ସୋନାଲୀ ଓ ନୀଲମ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Blackbuck-Poaching-Case-Saif-Ali-Khan-Sonali-Bendre-Tabu-In-Trouble-Again-39698
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Blackbuck-Poaching-Case-Saif-Ali-Khan-Sonali-Bendre-Tabu-In-Trouble-Again-39698
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 15 Sep 2018 22:03:50 GMT
        </pubDate>
        <description>

କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ନୀଲମ ଓ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କ ମୁସ୍କିଲ ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ , ନୀଲମ ଓ ସୋନାଲୀ ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାର ନିମ୍ନ କୋର୍ଟର ନିଷ୍ପତି ବିରୋଧରେ ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅପିଲ କରାଯିବ । 

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବିକ, ପ୍ରଦେଶ ସରକାର ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟରେ କଳା ହରିଣ ଶିକାର ମାମଲାକୁ ନେଇ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ସୋନାଲୀ  ବେନ୍ଦ୍ରେ , ତବବୁ ଓ ନୀଲମ କୋଠାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅପିଲ କରାବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ କି, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ୫ରେ ଯୋଧପୁର ଦୌରା ଅଦାଲତର ମୁଖ୍ୟ ନ୍ୟାୟିକ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଦେବ କୁମାର ଖତ୍ରୀ ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ଦଶକ ପୁରୁଣା କୃଷ୍ଣସାରମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରି ୫ ବର୍ଷ ସଜା ଶୁଣାଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଶୁଣାଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ସୋନାଲୀ ବେନ୍ଦ୍ରେ, ନୀଲମ ,ତବବୁ ଓ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂହକୁ ଖଲାସ କରିଥିଲା । 

ସଲମାନ ନିମ୍ନ  ଅଦାଲତରେ ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଜିଲ୍ଲା ଓ ସେସନ କୋର୍ଟରେ ଅପିଲ କରିଥିଲେ । ଏପ୍ରିଲ ୭ରେ ଜିଲ୍ଳା ଏବଂ ସେସନ କୋର୍ଟ ସଲମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶୁଣାଣି କରିଥିବା ନିମ୍ନ ଅଦାଲତ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇ ତାଙ୍କୁ ସର୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର କରିଛନ୍ତି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ପଞ୍ଜାବ ଲୋକ ସଂଗୀତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ଜସଦେବ ୟମଲାଙ୍କ ପରଲୋକ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Famous-Folk-Punjabi-Singer-Jasdev-Yamla-Passes-Away-39686
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Famous-Folk-Punjabi-Singer-Jasdev-Yamla-Passes-Away-39686
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 15 Sep 2018 15:31:20 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ପଞ୍ଜାବର ଲୋକ ସଂଗୀତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ଓ ଉସ୍ତାଦ ଲାଲ ଚନ୍ଦ ୟମଲା ଜଟ୍ଟଙ୍କ ପୁଅ ଜସଦେବ ୟମଲା ଗତ କାଲି ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ପିତା ଲାଲ ଚନ୍ଦଙ୍କ ପରେ ଜସଦେବ ୟମଲା ପଞ୍ଜାବୀ ଲୋକଗୀତକୁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ଦେବାରେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଗଦାନ ରହିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପଞ୍ଜାବ ବସ୍ତ୍ରର ମଧ୍ୟ ସେ ବିଶ୍ୱସ୍ତରରେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରାଇବାର ଶ୍ରେୟ ମଧ୍ୟ ଜସଦେବଙ୍କୁ ହିଁ ଯାଉଛି । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ପଞ୍ଜାବ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । 

ପିତା ଲାଲ ଚନ୍ଦ ୟମଲା ଜଟ୍ଟଙ୍କ ପଦାନୁସରଣ କରି ଜସଦେବ ୟମଲା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଳି ତୁମ୍ବି ବଜାନ୍ତି । ପଞ୍ଜାବ ସିନେମା ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ଲାଜମା ରେକର୍ଡ ଏମଡି ଦୀପକ ବାଲୀ ଜସଦେବା ୟମଲାଙ୍କ ନିଧନରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକଟ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ଜସଦେବଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପଞ୍ଜାବ ସିନେମା ଜଗତ ପାଇଁ ବଡ କ୍ଷତି ଅଟେ ।  

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ନିଧିଙ୍କ ଦ୍ୱୀତିୟ ଇଂନିସ ଆରମ୍ଭ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/finally-munna-michael-actress-nidhhi-agerwal-signs-her-second-bollywood-film-39649
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/finally-munna-michael-actress-nidhhi-agerwal-signs-her-second-bollywood-film-39649
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 14 Sep 2018 18:26:55 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁନା ମାଇକେଲ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିଥିବା ନିଧି ବର୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇଂନିସି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ୨୦୧୭ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ମୁନ୍ନା ମାଇକେଲ’ ମାଧ୍ୟମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଧି ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଆପଣ ଭୁଲିନଥିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ସେ ଆଉ କିଛି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ନିଧି ତାଙ୍କ ୨ୟ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନେଇ ପୁଣି ଫେରିବେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନିଧି ନିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚଳିତବର୍ଷ ଶେଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ନିଧି ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବହୁତ ଭଲ । ଆମେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏହି ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଭାବିଛୁ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆମେ ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରିବୁ ।’ ତେବେ ନିଧିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା କେବେ ହେବ ତାହା ତ ଜଣାପଡିବ ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ନିଧି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଫେମସ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୧ ମିଲିୟନ ଫଲୋଓର ଅଛନ୍ତି  । ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବେଶି କିଛି ଆୟ କରିପାରିନଥିଲା । ଏହାପରେ ନିଧି ଦକ୍ଷିଣ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଲେ । ଏବେ ସେ ୨ଟି ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ‘ ସବ୍ୟସାଚୀ’ରେ ନିଧି ନାଗା ଚୈତ୍ୟନଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୁଟିଂ ସେଟରୁ ନିଧି ଏବଂ ନାଗା ଚୈତ୍ୟନଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ଫଟୋରେ ସେଟରେ ନିଧିଙ୍କ ବାର୍ଥଡେ ପାଳନ କରାଯାଉଥିଲା । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ରିଲିଜ ହେଲା ‘୨.୦’ର ଟିଜର, ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି ବାହୁବଳୀ ଠାରୁ ୨୦୦ କୋଟି ଅଧିକ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/2-0-teaser-release-in-3d-akshay-kumar-and-rajinikanth-adventurous-war-39588
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/2-0-teaser-release-in-3d-akshay-kumar-and-rajinikanth-adventurous-war-39588
        </guid>
        <pubDate>
           Thu, 13 Sep 2018 17:39:17 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଗଣେଷ ଚତୁର୍ଥୀ ଅବସରରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଷ୍ଟାର ଅଭିନିତ ଫିଲ୍ମ ‘୨.୦’ର ଟ୍ରିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଟିଜରରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ, କିପରି ହଜାର ହଜାର ମୋବାଇଲକୁ କେଉଁ ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତି ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇ ଯାଉଛି । ଏହା ପରେ ରୋବଟ ଚିଟି ଆସୁଛି । ଚିଟି ସୁପର ଭିଲେନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସହିତ ଏକା ଲଢେଇ କରୁଛି । ଏହି ଟ୍ରେଜରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଚେହେରା ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ଦେଖାଯାଉଛି । ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ରୋମାଂଚିତ କରିପାରେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ଟ୍ୱିଟରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ମନଦୁଖ କଲେଣି । ଫ୍ୟାନଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ଏଡି ଟିଜରରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କର ବହୁତ କମ ସିନ ରହିଛି ।

ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି ଟିଜର ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ରଜନୀକାନ୍ତ ଜଣେ ରୋବଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ମୋବାଇଲ ଚୋର । 

ସେହିଭଳି ଆଉଜଣେ ଫ୍ୟାନ ଡାଇରେକ୍ଟର  ଶଙ୍କରଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରୂପରେ ତାଙ୍କୁ ଟିଜର ପସନ୍ଦ ଆସିନି । 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ଟିଜର ଲିକ ହୋଇଥିଲା ଏହା କିଛି ସେହିଭଳି । ଏହି ଟିଜରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ମଧ୍ୟ ଡାଏଲଗ ନାହିଁ । 

ଆଉ ଜଣେ ଟିଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ କଳା କାଉ କରି ଦେଇଛନ୍ତି , ଯାହା ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । 

ଏହି ସିନେମାଟି ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ରୋବଟ ସିନେମାର ସିକେô୍ଲ ଅଟେ । ଏହି ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଭିଲେନ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ନଥିଲେ । ଏଥିରେ ଅମିର ଖାନଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କରିବାରୁ ଏହି ରୋଲ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାର ବଜେଟ ୫୪୫ କୋଟି କୁଯାହାଉଛି ଯାହାକି ବାହୁବଳୀ ଠାରୁ ୨୦୦ କୋଟି ଅଧିକ ।  ଏହି ସନେମା ଥ୍ରୀଡି ରେ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହେବ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ୧୫୪କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମିତ “ଦ ନନ”ର ରୋଜଗାର ୯୪୩କୋଟି ଛୁଇଁଲା
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/horror-film-the-nun-breaks-several-box-office-records-worldwide-collection-tmov-39503
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/horror-film-the-nun-breaks-several-box-office-records-worldwide-collection-tmov-39503
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 11 Sep 2018 16:42:19 GMT
        </pubDate>
        <description>

ହଲିଉଡର ହରର ଫିଲ୍ମ ଦ ନନ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦମଦାର ରୋଜଗାର କରିଛି । ଦ ନନ କଞ୍ଜୁରିଙ୍ଗ ଫ୍ରାନଚାଇଜର ୫ମ ଫିଲ୍ମ । ହରର ଜୋନର ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ କାଫି ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅପେକ୍ଷା ୬ଗୁଣ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରିଛି । ଫୋର୍ବ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ୧୫୮.୪ କୋଟି ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ଦ ନନ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ୯୪୩.୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ସାରିଲାଣି । ଆରମ୍ଭରେ ଏହା ୩୮୫.୨କୋଟି କଲେକସନ୍ କରିଥିଲା । ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏହା ଧୁମ ମଚୋଉଛି । 

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏହା ପ୍ରଥମରୁ ୮କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ରୋଜଗାର କରିଥିଲା । ଏହା ସହ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ୩ଟି ଫିଲ୍ମ ପଲଟନ, ଲୈଲା ମଜୁନୁ ଏବଂ ଗଲି ଗୁଲିୟାଁକୁ ଏହା ପଛରେ ପକାଇଛି । ଟ୍ରେଡ ଆନାଲିଷ୍ଟ ତରଣ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମୁତାବକ, ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଆରମ୍ଭ ସପ୍ତାହରେ ସମୁଦାୟ ୨୮.୫୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ରୋଜଗାର ହୋଇଥିଲା । ରବିବାରରେ ରଖାଯାଇତିବା ପ୍ରିଭ୍ୟୁ ସୋଜରେ ୩୦ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ୮କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିବା ସମୟରେ ଶନିବାର ଦିନ ୧୦.୨୦କୋଟି ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ୧୦କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲା । ଭାରତର ୧୬୦୩ଟି ସ୍କ୍ରିନରେ ଏହାକୁ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । 

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଭୂତ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ସୈତାନ ଏବଂ ଚର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ସଙ୍ଘର୍ଷକୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ରିଲିଜ ହେଲା ‘ଜଲେବି’ ଟ୍ରେଲର
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/digangana-suryavanshi-and-varun-mitra-film-jalebi-trailer-out-39438
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/digangana-suryavanshi-and-varun-mitra-film-jalebi-trailer-out-39438
        </guid>
        <pubDate>
           Mon, 10 Sep 2018 16:24:07 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ଆସୁଛି ମହେଶ ଓ ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମଜାଦାର ମୁଭି ‘ଜଲେବି’ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସିନୋମାର ଫାଷ୍ଟ  ଲୁକ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । । ଚଳଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଆ ଚକ୍ରବତୀ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ବରୁଣ ମିତ୍ରଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଡେନିମ ଜିନ୍ସ ଓ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଟପ ପିନ୍ଧି ଟ୍ରେନ ବଗିର ଝର୍କାରୁ କିସ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଛି । ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ କିସ ସିନ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ଏକ ଏୟରେ ଚାହ÷ିଁ ରହିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲଥିବା ଏହି ସିନ ଦର୍ଶାଇ ଦେଉଛି ଯେ, ଫିଲ୍ମ ‘ଜଲେବି’ରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିପରି ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟେବର ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ଏହି ସିନେମାଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ । ନବାଗତ ବରୁଣ ପ୍ରଥମ କରି ବଲିଉଡରେ ପ୍ରଥମ କରି ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପୁଷ୍ପଦୀପ ଭରଦ୍ୱାଜ । ଫିଲ୍ମଟି ସଙ୍ଗୀତ ଭତିକ ପ୍ରେମ କାହଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏଥିରେ ଟେଲିଭିଜନ ନାୟିକା ଦିଗାଙ୍ଗନା ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଭୁମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

 ଏହି ସନେମାରେ ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ କରି ବଡ ପରଦାରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଓ ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଏକାଧିକ ନବାଗତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି । ଖାଲି ଅପେକ୍ଷା ରହିଲା ଅକ୍ଟୋବରକୁ ଏହି ନବାଗତାମାନେ ଜଲେବିରେ କି କମାଲ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । 

 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବେବି ପାଇଁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ସର୍ତ: ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ପରି ନୁହେଁ ସାଧାରଣ ପିଲାଙ୍କ ପରି ହେଉ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Virat-Kohli-And-Anushka-Sharma-Child-Planning-Revealed-39390
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Virat-Kohli-And-Anushka-Sharma-Child-Planning-Revealed-39390
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 09 Sep 2018 17:41:19 GMT
        </pubDate>
        <description>

ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପରେ ନେହା ଧୁପିଆ ଆଗକୁ ଖୁସି ଖବର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟଆଉ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରେଟି ନିଜ ନାଁ ଯୋଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ସେ ହେଲେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା । ସେ ବର୍ତମାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଛନ୍ତି । ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ପ୍ଲାନିଂ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଲେଣି । ହେଲେ ଅନୁଷ୍କା ଏଥିପାଇଁ ରଖିଛନ୍ତି ଗୋଟିଏ ସର୍ତ । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଅନୁଷ୍କା ଚାହାନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ଛୁଆର ଲାଳନପାଳନ ସାଧାରଣ ଛୁଆଙ୍କ ପରି କରିବେ । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଚାହାନ୍ତିନି କି ତାଙ୍କ କାମର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ଛୁଆ ଉପରେ ପଡୁ ।

ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁଇ ଧାଗା’ର ପ୍ରମୋସନକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ, ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ନିଜ ନିଜର କାମ ସାରିବା ପରେ ଛୁଟିରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ ।ଏହି ଯୋଡି ଗତ ବର୍ଷ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ଛୁଆକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନମାନେ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି । 

ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ମିଶିକି ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଚାହାନ୍ତି ନି କି ସେମାନଙ୍କର ଛୁଆ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ପରି ଲାଳନପାଳନ ହେଉ । ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଜିନିଷ ସେ ଶିଖିଛନ୍ତି ।‘ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ମୁଁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ମିଶି ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଥିବାର ଅନୁଭବ କରିଛି । ଯାହାକି ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେବି କରିନଥିଲି । ସେ ବହୁତ ଧାର୍ମିକ ସ୍ୱଭାବର । ଏହାସହ ସେ ମୋ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିବତର୍ତ୍ତନ ଆଣିଛନ୍ତି ।

 ମୋର ମଧ୍ୟ ନିଜର ପରିବାର ଅଛି, ମୋର ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ହେବ । ସେମାନଙ୍କୁ ମୋ ସହ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକାର ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିରଖୁଛି କି , ନିଜ କ୍ୟାରିଅର କୁ ନେଇ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଥିବା କଥା ଘରେ ନହେଉ । ମୋର ଟ୍ରଫି, ମୋର ସଫଳତା କିଛି ମୋ ଘରେ ନରହୁ । ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଯେବେ ମୋ ଛୁଆ ବଡ଼ ହେବ ତ ତାଙ୍କୁ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ଘର ପରି ଅନୁଭବ ନହେଉ । ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁଷ୍କା ଓ ମୁଁ ମିଶିକି ନେଇଛୁ ।  

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ୨୧ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ବରାବର ଏକାକୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିସ୍, ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡରେ ହୋଇଯିବେ କୋଟିପତି
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/bigg-boss-12-salman-khan-charge-14-crore-rupees-for-one-episode-39370
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/bigg-boss-12-salman-khan-charge-14-crore-rupees-for-one-episode-39370
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 09 Sep 2018 16:30:59 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବିଗ ବସ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଏବେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ବାକି ରହିଛି । ଏହାର ସିଜନ ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କର ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ଲଂଚିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଭାରତୀ ସିଂହ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କର ଶୋରେ ଆସିବା କଥା ଫାଇନାଲ ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ, ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇଶିତା ଦତ, ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଶ୍ରୀସଂତ, କରଣବୀର ବୋହରା, ସ୍କାରଲେଟ ରୋଜ, ଗୁରମୀତ ଚୌଧୁରୀ, ଦେବୀନା ବାନାର୍ଜୀ, ମାହିକା ଶର୍ମା, ଡ୍ୟାନି ଡି ଏବଂ ଦୀପିକା କକ୍କଡଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କର ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ତାରକାଙ୍କର ଫିସ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । 

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ମାହିକା ଶର୍ମା ଏବଂ ଡ୍ୟାନି ଡିଙ୍କ ଯୋଡି ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ୯୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ ଦୀପିକା କକ୍କଡ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଭାରତୀ ସିଂହ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତି ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେବେ । ଏହି ସୋ ୧୩ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ସଲମାନ ପ୍ରତି ଶନିବାର ଦିନ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିବେ । ଏଥର ସଲମାନ ଖାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଜିନ ପାଇଁ ୩୬୪କୋଟି ନେବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସଲମାନ ଏପିସୋଡ ପିଛା ୧୯କୋଟି ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଚ୍ୟାନେଲ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ଏପିସୋଡ ପିଛା ୧୪କୋଟି ଟଙ୍କା ନେବେ । 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>