<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>http://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) 2017 EASY TECHNOLOGIES.PVT.LTD, http://easytechnologies.co.in/
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>http://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          http://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           ଦେଖନ୍ତୁ ଦୀପିକା-ପାଦୁକୋନ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/deepika-ranveer-wedding-photos-43133
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/deepika-ranveer-wedding-photos-43133
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 14 Nov 2018 20:11:39 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ଶେଷରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନରେ ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି ଯାହାକୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା। ବଲିଉଡର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକା ନଭେମ୍ବର ୧୪ରେ କୋଙ୍କଣୀ ପରମ୍ପରା ଓ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହର ଇଟାଲୀର ହ୍ରଦ କୋମୋରେ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଛି। ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଦୀପିକା ଓ ରଣବୀର ଆସନ୍ତାକାଲି ନଭେମ୍ବର ୧୫ରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବେ। ଏହି ବିବାହ ସିନ୍ଧି ରୀତିନୀତିରେ ହେବ। ଏହି ସିନ୍ଧି ପରମ୍ପରା ରଣବୀରଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହେବ।  ଗତ ଅନେକ ସମୟରୁ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା।  

ବିବାହ ପରେ ରଣବୀର ନଭେମ୍ବର ୨୧ରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ ନଭେମ୍ବର ୨୮ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ। ଖାସ୍ କଥା ଏହା ଯେ ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକା ନିଜର ରିସେପସନରେ କୌଣସି ଉପହାର ସ୍ଵୀକାର କରିବେ ନାହିଁ। ଉଭୟ ନିଜ ନିଜର ନିମନ୍ତ୍ରଣକାର୍ଡରେ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଯେଉଁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାକୁ ଏକ ସଂସ୍ଥାକୁ ଦାନ କରି ଦିଅନ୍ତୁ। କାରଣ ଉଭୟ ଏକ ଚ୍ୟାରିଟି ସଂସ୍ଥା ସହ  ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/deepika-padukone-and-ranveer-singh-get-married-in-italy-in-a-traditional-konkani-ceremony-43127
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/deepika-padukone-and-ranveer-singh-get-married-in-italy-in-a-traditional-konkani-ceremony-43127
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 14 Nov 2018 16:59:33 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ଶେଷରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନରେ ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି ଯାହାକୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା। ଖବର ରହିଛି ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକା ନଭେମ୍ବର ୧୪ରେ କୋଙ୍କଣୀ ପରମ୍ପରା ଓ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହ ଇଟାଲୀର ହ୍ରଦ କୋମୋରେ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଛି।

ଏଏନଆଇ ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ ବଲିଉଡର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡ଼ି ଦୀପିକା ଓ ରଣବୀର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି।  ମାତ୍ର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହର ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଫଟୋ ମିଡିଆ କି ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଆସିନାହିଁ। 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଦୀପିକା ଓ ରଣବୀର ଆସନ୍ତାକାଲି ନଭେମ୍ବର ୧୫ରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବେ। ଏହି ବିବାହ ସିନ୍ଧି ରୀତିନୀତିରେ ହେବ। ଏହି ସିନ୍ଧି ପରମ୍ପରା ରଣବୀରଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହେବ।  ଗତ ଅନେକ ସମୟରୁ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା।  ଏବେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନେଇ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। 

ବିବାହ ପରେ ରଣବୀର ନଭେମ୍ବର ୨୧ରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ ନଭେମ୍ବର ୨୮ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ। ଖାସ୍ କଥା ଏହା ଯେ ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକା ନିଜର ରିସେପସନରେ କୌଣସି ଉପହାର ସ୍ଵୀକାର କରିବେ ନାହିଁ। ଉଭୟ ନିଜ ନିଜର ନିମନ୍ତ୍ରଣକାର୍ଡରେ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଯେଉଁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାକୁ ଏକ ସଂସ୍ଥାକୁ ଦାନ କରି ଦିଅନ୍ତୁ। କାରଣ ଉଭୟ ଏକ ଚ୍ୟାରିଟି ସଂସ୍ଥା ସହ  ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଭାଣିଜି ଏଲିଜାଙ୍କୁ ଲଂଚ କରିବେ ସଲମାନ ଖାନ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Salman-Khan-may-launch-niece-Alizeh-Agnihotri-into-Bollywood-43088
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/Salman-Khan-may-launch-niece-Alizeh-Agnihotri-into-Bollywood-43088
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 13 Nov 2018 18:31:58 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଭାଣିଜି ଏଲିଜା ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ସଲମାନ ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନତାଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଏଂଟ୍ରି କରାଇଛନ୍ତି   ।  ସେଥିପାଇଁ କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଗଡଫାଦର ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । କିଛି ଦିନ ତଲେ ସେ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ଆୟୁଶ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ଲଂଚ କରାଇଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ଭାଣିଜି ଏଲିଜାଙ୍କୁ ଲଂଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି, ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ  ସିନେମା ଦବଙ୍ଗ ୩ ମାଧ୍ୟମରେ ଏଲିଜା ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପି ପାରନ୍ତି । ଏଲିଜା ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଦବଙ୍ଗ ୩ରେ ସଲମାନ ଖାନ ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଏଲିଜା ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଯିବ । ଏଲିଜାଙ୍କ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଲଭିରା ଖାନଙ୍କ ଓ ଅତୁଲ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ କନ୍ୟା ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତା ସହିତ ପ୍ରଜୋଯକ ଓ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଟନ୍ତି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଚିର ନିଦ୍ରାରେ ଅାଇରନ ମ୍ୟାନ, ସ୍ପାଇଡର ମ୍ୟାନ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର ସ୍ରଷ୍ଟା
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/marvel-comics-stan-lee-who-gave-characters-like-spider-man-iron-man-dead-43061
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/marvel-comics-stan-lee-who-gave-characters-like-spider-man-iron-man-dead-43061
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 13 Nov 2018 14:00:11 GMT
        </pubDate>
        <description>

ସ୍ପାଇଡର ମ୍ୟାନ, ଆଇରନ ମ୍ୟାନ, ଦ ହଲ୍କ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଉପହାର ଦେଇଥିବା ଷ୍ଟେନ ଲୀଙ୍କର ୯୫ ବର୍ଷରେ ଆଜି ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଜଣେ କମିକ୍ ବୁକ୍ ଲେଖକ ଏବଂ ଏଡିଟର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର କମିକ୍ ଭୂମିକା ଗୁଡିକୁ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶୀତ କରା ଯାଉଥିଲା । ତେବେ ଷ୍ଟେନଙ୍କ ଝିଅ ଜେ ସି ଲି ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଷ୍ଟେନଙ୍କର ଜନ୍ମ ୧୯୨୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୮ ରେ ହୋଇଥିଲା । 

 ଜେ ସି ଲି କହିଛନ୍ତି କି, ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଜୀବନ ଏବଂ କାମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଛି । ଷ୍ଟେନ ୨୦୧୦ରେ ଏକ ଇଂଟର୍ଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁପର ହିରୋଙ୍କୁ ଜାଣିବା ବହୁ ରୋଚକପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନୀକୁ ଜାଣିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବୁଝିବାରେ ଏକ ଅଲଗା ଅନୁଭବ ଥାଏ । 

ବ୍ଲାକ ପଥର, ଦ ଆଡଭେନଜରସ, ଥର, ଆଂଟ ମ୍ୟାନ, ଆଇରନ ମ୍ୟାନ ଏବଂ ସ୍ପାଇଡର ମ୍ୟାନ ଭଳି ବହୁ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ରହିଛି । ଏହି ସବୁ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ସମଗ୍ର ଦୁନିଆରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ।  

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କେଦାରନାଥର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍, ୩ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ପ୍ରକୃତିର ଧ୍ୱଂସ ଲୀଳା
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/kedarnath-trailer-review-sara-ali-khan-and-sushant-singh-flood-ravaged-uttarakhand-43057
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/kedarnath-trailer-review-sara-ali-khan-and-sushant-singh-flood-ravaged-uttarakhand-43057
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 13 Nov 2018 15:03:38 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅରର ଆରମ୍ଭ ଏକ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଅଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ହେବାର ବହୁ ରେକର୍ଡ ରହିଛି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କଦୋରନାଥର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଗତ କାଲି ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା କେଦାରନାଥର ଟ୍ରେଲର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି । 

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରେଲରର ପ୍ରଥମରୁ ଏକ ଧମାକାଦାର୍ ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅ ସହ ଏକ ମୁସଲମାନ ପୁଅକୁ ପ୍ରେମ ହୋଇଛି । ଟ୍ରେଲରର ଅନ୍ୟ ଏକ ଦୃଶ୍ୟରେ ପ୍ରକୃତିର ଧ୍ୱସଂ ଲୀଳା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯେଉଁଥିରେ କେଦାରନାଥ ଧାମ ବୁଡି ଯିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି । ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । 

ସେହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ସେ ପିଠୁ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପାହାଡି ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନକୁ ବୋହୁଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ନେଇ ଡାଇଲଗ ଲେଖା ଯାଇଛି । ତେବେ ୩ମିନିଟର ଏହି ଟ୍ରେଲର ଦର୍ଶକମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଷେକ କପୁରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଡିସେମ୍ବର ୭ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ରେସଲରଙ୍କ ସହ ପଙ୍ଗା ନେବା ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେଲା ମହଙ୍ଗା
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/rakhi-sawant-gets-hospitalised-43054
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/rakhi-sawant-gets-hospitalised-43054
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 13 Nov 2018 12:18:05 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନ୍ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟର ପାଲଟିଛନ୍ତି । ବିଦେଶୀ ମହିଳା ରେସଲରଙ୍କ ସହ ପଙ୍ଗା ନେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ସେ ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ରେସଲର ରୋବେଲ ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି କଚାଡି ଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ୮ରୁ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧି ହଜି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଅଂଟାରେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଘଟଣାକ୍ରମେ, ରାକ୍ଷୀ ପଂଚକୁଳାର ତାଔ ଦେବୀଲାଲ ଷ୍ଟାଡିଅମରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ସି ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଇ ରେସଲିଙ୍ଗ୍ ପୋଗ୍ରାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ପହଂଚିଥିଲେ । ଏକ ଦିବସୀୟ ସି ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଇ ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରେସଲିଙ୍ଗ ଖେଳାଳୀ ଦ ଗ୍ରେଟ ଖଲିଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ବଡ ରେସଲର ସେଠାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଚାମ୍ପିୟନସିପ ସମୟରେ ମହିଳା ରେସଲର ରୋବେଲ ରିଙ୍ଗରେ ପହଂଚି ପଂଚକୂଳାର ମହିଳାଙ୍କୁ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁ ଲୋକ ଚୁପ୍ ରହିବା ଠିକ୍ ଭାବି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ରାକ୍ଷୀ ଜୋଶରେ ଆସି ଯାଇଥିଲେ । ରୋବେଲଙ୍କ ଆହ୍ୱାନକୁ ସ୍ୱୀକାର କରି ସେ ରିଙ୍ଗକୁ ଯାଇଥିଲେ ।


ରାକ୍ଷୀ ପ୍ରଥମେ କହିଥିଲେ ଯେ, ରେସଲରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ରାକ୍ଷୀ ରୋବେଲଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ରଖିଥିଲେ । ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ମୁତାବକ, ରୋବେଲ ଏକ ଗୀତରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୀତ ଶେଷ ହେବା ପରେ ରେସଲର ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଅଂଟାରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଏବଂ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ହଜି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ କିଛି କଳାକାରମାନେ ଦବଙ୍ଗ ଗୀତରେ ପରଫରମାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ପରଫରମାନ୍ସ ପରେ ରାକ୍ଷୀ ନଉଠିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଜଣ ଉଠାଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରିଥିଲେ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଅନିଶ୍ଚିତତାରେ କେଦାରନାଥ ସିନେମାର ରିଲିଜ, ଲାଗିଲା ଲଭ ଜେହାଦକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/bjp-leader-demands-ban-on-Kedarnath-movie-says-movie-promoting-love-jihad-42975
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/bjp-leader-demands-ban-on-Kedarnath-movie-says-movie-promoting-love-jihad-42975
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Nov 2018 18:59:56 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦରେ ଫସି ଯାଇଛି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ କେଦାରନାଥ । ସୈଫ୍ ଅଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ କେଦାରନାଥ ଜରିଆରେ ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି  । ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସିନେମାରେ ହିଁ ସେ ବିବାଦ ଘେରରେ ରହିଲେଣି । ନେେତା ଅଜେନ୍ଦ୍ର ଅଜୟ ୨୦୧୩ରେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଆସିଥିବା ପ୍ରଳୟଙ୍କାରୀ ବନ୍ୟା ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଶନିବାର ଦାବି କରି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । 

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କ ଭାବାବେଗ ଉପରେ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଏହା ଲଭ୍ ଜିହାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କ ଭାବାବେଗ ଉପରେ ପରିହାସ କରାନଯାଉ ବୋଲି ସେ ଚିଠି ଲେଖି ସେନସର ବୋର୍ଡର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରସୂନ ଜୋଶୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି । 

ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସିନେମାରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ କେତେକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ସବୁ ଦୃଶ୍ୟକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅାପତ୍ତି ହୋଇଛି।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନକୁ ଦେଖି କମଲ ଖାନ କହିଲେ,ଏପରି ସିନେମା ତିଆରି କରିଥିବା ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ହାତ କାଟିଦେବା ଦରକାର
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/KRK-Thugs-Of-Hindostan-Review-Is-Most-Hilarious-Watch-Here-42973
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/KRK-Thugs-Of-Hindostan-Review-Is-Most-Hilarious-Watch-Here-42973
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Nov 2018 17:57:53 GMT
        </pubDate>
        <description>

 କମଲ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ନାମ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ସବୁ ମନେ ପଡିଯାଏ । ତାଙ୍କ ପୁରା ଟ୍ୟୁଟର ଆକାଉଣ୍ଡ ଦେଖିଲେ ସେଥିରେ ବିବାଦୀୟ ଫଟୋ ସହ ବିବାଦୀୟ ଟ୍ୱିଟ ଭର୍ତି ହୋଇଥାଏ । ନିକଟରେ ସେ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । କମଲ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ନିଜର ଭିଡିଓ ସେୟାର  କରି ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନର ସମସ୍ତ କଳାକାରଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିଛନ୍ତି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ କି, ଅମିରଙ୍କ ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନକୁ ଅନ୍ୟ ସିନେମା ତୁଳନାରେ ପ୍ରସଂଶା ମିଳି ନାହିଁ । ଏହି  ସିନେମା ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ରିଲିଜ ପରେ ସିନେ ସମୀକ୍ଷକ ସିନେମାକୁ ସେପରି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ପଟେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ଏହି ସିନେମାକୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ କମଲ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । 

ଭିଡିଓରେ କମଲ କହିଥିଲେ କି, ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ସିନେମାରେ ଫାତିମା ସାନା ଶେଖ ଓ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି, ଅମିର ଏ ସିନେମା କାହିଁକି କଲେ ବୁଝିହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ଏପରି ଏକ ସିନେମାରେ କାହିଁକି କଲେ ବୁଝିହେଉନି । 

ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ କମଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି ସିନେମାର ସ୍କ୍ରିନ ପ୍ଲେ ବହୁତ ଖରାପ ଅଟେ । ଡାଇଲଗ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ । ଯଦି ଏହି ସିନେମାର ଡାଇରେକ୍ଟର ବିଜୟ କୃର୍ଷ୍ଣା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ଏହାକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ହାତ କାଟଇଦେବା ଦରକାର, କାରଣ ସେ ଏପରି ସିନେମା ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ନ ଲେଖିବେ । ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଫେରାଇ ନେବା ଦରକାର ଯେପରି ସେ ଏପରି ଆଉ ନ କରି ପାରିବେ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଆଜି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ବୋନି କପୁର
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/boni-kapoor-first-birthday-after-sridevi-demise-made-special-by-step-son-arjun-kapoor-tmov-42956
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/boni-kapoor-first-birthday-after-sridevi-demise-made-special-by-step-son-arjun-kapoor-tmov-42956
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Nov 2018 13:26:18 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଆଜି ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ଏହି ଦିନକୁ ଖାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ବୋନିଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚିଛନ୍ତି । ତେବେ ଜନ୍ମଦିନରେ ବୋନି ନିଜ ପତ୍ନୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଦୁଃଖୀ ନହେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରୟାଶ କରିଥିଲେ । ବୋନି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଭହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । 

ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବୋନିଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ସାମ୍ନାରେ ତିନୋଟି କେକ ରଖା ଯାଇଥିଲା । ବୋନିଙ୍କ ପାଖରେ ସଞ୍ଜୟ କପୁର, ଖୁସୀ ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀ, ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏଥିରେ କୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଆପଣ ଏକ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିଥିଲେ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆକ୍ଲେହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଲାଇନ ଥିଲା, ଜିନ୍ଦେଗୀ କି ୟହି ରୀତ ହୈ ହାର କେ ବାଦ ଜୀତ ହୈ । ପାପା ଆପଣଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଠାରୁ ଖୁସୀ ମିଳିବ । 

ତେବେ ଏହି ଫଟୋରୁ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ, ଅର୍ଜୁନ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବିଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ କନ ଦୁଃଖ କରନ୍ତୁ । ସେ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ସଥେିରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ । ଅର୍ଜୁନ ଲେଖିଥିବା ବାକ୍ୟର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆଗକୁ ବଢିବା ଉଚିତ୍ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନ ଆୟରେ ଲାଗିଲା ଝଟକା, ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ କଲେକ୍ସନ ଅଧା
        </title>
        <link>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/thugs-of-hindostan-box-office-collection-day-2-100-crore-club-42909
        </link>
        <guid>
           http://khabarodisha.com/Entertainment/thugs-of-hindostan-box-office-collection-day-2-100-crore-club-42909
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 10 Nov 2018 17:11:34 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଅମିର ଖାନଙ୍କ ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ଥାନର ରିଲିଜକୁ ଦୁଇ ଦିନ ହୋଇଗଲାଣି । ଏହି ସିନେମା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୫୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଛି । ଏହି ସିନେମାର ବିଷୟବସ୍ତୁ କାହାଣିକୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ପଟେ ସମାଲୋଚନା ହେଉଥିବା ବେଳେ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସିନେମାର ପ୍ରଥମ ଦିନର ଆୟ ଏକ ନୂଆ କିର୍ତୀ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । 

ଏହି ସିନେମା ୨ୟ ଦିନରେ ୭୯ କୋଟି ଆୟ କରିଛି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ତୁଳନାରେ ଏହି ସିନେମା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନର ଆୟ ସେପରି ହୋଇନାହିଁ । ଏହା କମିବାରେ ଲାଗିଛି । ରିଲିଜ ଦିନରେ ସିନେମା ୫୦ କୋଟି ୭୫ଲକ୍ଷ ଆୟ କରିଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ  ଏହାର ଅଧା ମାନେ ମାତ୍ର ୨୮ କୋଟି ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଛି । ଏହା ସହିତ କୁହାଯାଉଛି କି, ଏହି ସିନେମାଟି ଆଗକୁ ଯିବା ଆଉ ସହଜ ନୁହେଁ । ସିନେମାଟିକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ତରଫରୁ  ଯେପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳୁଛି,ଏଥିରୁ ସିନେମାଟି ଆଗକୁ କେତେ ଆୟ କରିବ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛ । 

ସମୀକ୍ଷକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଦିପାବଳୀ ସମୟ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ସିନେମା ବର୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଦିପାବଳୀ ଛୁଟି ସହିତ ୱକେଣ୍ଡ ଓ ଏହା ସହିତ ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ କେଣସୀ ସିନେମା ରିଲିଜ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ସନେମା ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>