Home >
ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ଗାଡି ଆଗକୁ ଡେଇଁପଡିଲେ ମହିଳା
Khabar Odisha:Police-jumbled-the-vehicle-facing-forward-for-justice

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଅକ୍ଟୋବର ୧୪(ଖବର ଓଡିଶା): ଓଡିଶା ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ଗସ୍ତ ଖବର ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ବାଟ ଓଗାଳିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ମହିଳା । କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ବେଲାଘାଠାରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା କିଛି ମହିଳା ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୋଲିସ (ଡିଜିପି) ଙ୍କ ଗାଡି ଆଗରେ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। । ଡିଜିପି ଅଭୟ ଷ୍ଟେସନରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଡିଜିପି ଗାଡି ଆଗରେ ଆସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଜଣାଇବାକୁ କହିଥିଲେ।

ବିକ୍ଷୋଭକାରୀମାନେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯାଇଥିଲେ ଯାହାର ଝିଅ ଦୁଇମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନିକଟରେ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବେଲାଘର ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିପାରିବ ନାହିଁ। 

ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ ଅଭିଯେଅଗ କରିଥିଲେ ଯେ "ଆମ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରାଯିବାର ଦେଢ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି। ପୋଲିସ ଏହି ଅପରାଧରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରୁନାହିଁ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗକାରୀ ସରତ ଦେଶି ନାୟକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment