ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଲଢେଇ ଆଗରୁ ହାତ ଟେକି ଦେଉଛି କି ଆପ୍ ? ବିଜେପି ଏବଂ ଓୱାଇସିଙ୍କ ପାର୍ଟିର ମହାମେଣ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଦାବି କଲେ ସାଂସଦ
Khabar Odisha:Is-the-app-raising-its-hand-before-the-Uttar-Pradesh-fight-The-MP-claimed-that-the-BJP-and-the-OYC-had-a-big-party
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜାନୁଆରୀ ୧୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ୟୁପି, ବିଜେପି, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି, ବାହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବ୍ୟତୀତ ଏଥର ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ନିଜର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନୀ ରଣନୀତି ଆପଣାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି। ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଶାସକ ବିଜେପି ଏବଂ ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି 

ପ୍ରଥମେ, ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ସୋମନାଥ ଭାରତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଆପର ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରଦା ପଛରେ ବିଜେପି ଏବଂ ଓୱାଇସି ପାର୍ଟି ଏଆଇଏମ୍ଏମ୍ ମହାମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି 

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ସଞ୍ଜୟ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଏବଂ ଏଆଇଏମଆଇଏମ ମୁଖ୍ୟ ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓୱାଇସି ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ଷେପ କଲେ ବି ପରଦା ପଛରେ ଯୋଗସୂତ୍ର ରକ୍ଷା କରନ୍ତି ।

ଆପ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପିର ଜଣେ ଦାୟିତ୍ବସମ୍ପନ୍ନ ସାଂସଦ ୟୁପିରେ ବିଜେପି ଏବଂ ଏଆଇଏମ୍ଏମ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମେଣ୍ଟ ହୋଇଛି ବୋଲି କହିସାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ଏଆଇଏମ୍ଏମ୍ ୟୁପିରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବ, ଗୋଟିଏ ଏଆଇଏମ୍ଏମ୍ ଯୋଗୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଏଆଇଏମ୍ଏମର ନେତୃତ୍ବ ଓୱାଇସି ନେବେ ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment