ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର 6 ଟି ନୂଆ ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଉଦଘାଟନ କଲେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା
Khabar Odisha:BJP-National-President-Shri-JPNadda-will-inaugurate-six-party-offices-in-Odisha
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ନଭେମ୍ବର ୧୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ଜାତୀୟ ସଭାପତି ଜେପି ନଡ୍ଡା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଓଡିଶାରେ 6 ଟି ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି। 2014 ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଓଡିଶାକୁ ପ୍ରଚାର କରିବା ସମୟରେ ଆସିଥିବା ବେଳେ ସେତେବେଳେ ରାଜ୍ୟର ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସ୍ଥାପନା କରିବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଧିରେ ଧିରେ ସାକାର ହେଉଥିବା ନେଇ ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକ ଆଧୁନିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହିତ ସଜ୍ଜିତ | ସମ୍ମିଳନୀ ହଲ୍, ମିଟିଂ ହଲ୍, ଡିଜିଟାଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟ, ଇ-ଲାଇବ୍ରେରୀ ଭଳି ସମସ୍ତ ଆଧୁନିକ ସୁବିଧା ଏଠାରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଆନନ୍ଦିତ ଯେ ଆମର ପ୍ରାୟ 400 କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲାଣି | ପ୍ରାୟ 200 କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି |

ଅଫିସ୍ ଗୁଡିକ ଆମର ସଂସ୍କାର କେନ୍ଦ୍ର, ଏହି ଅଫିସ ଗୁଡିକ ଆମକୁ ପାର୍ଟି ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତି | ଅନେକ ପାର୍ଟି ଅଫିସ୍ ଘରୁ ଚାଲିଥାଏ | ଘରଗୁଡିକରୁ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକ ଚାଲୁଥିବାରୁ ଏହା ଏକ ପାରିବାରିକ ଦଳରେ ପରିଣତ ହୁଏ | ଅଫିସରୁ ଚାଲିଥିବା ଦଳ କିଛି ସମ ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପରିବାରଭଳି ହୋଇଯାଏ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ଦେଶରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଉପ-ନିର୍ବାଚନର ଫଳାଫଳ ଆସିଛି | ଏହି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜନସାଧାରଣ ବିଜେପିକୁ ବିପୁଳ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ଏହି ଅବସରରେ କହିଛନ୍ତି । 

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment