ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ମୋଦୀଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲେ ଜଗନମୋହନ ରେଡୀ
Khabar Odisha:national-odisha-ysrcp-chief-jaganmohan-reddy-met-prime-minister-narendra-modi
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ ୨୬ (ଖବର ଓଡିଶା) :

ୱାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରମୁଖ ଜଗନ ମୋହନ ରେଡୀ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଂଚି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ବିଜେପିର ବଜୟୀ ହେବାକୁ ନେଇ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣେଇଛନ୍ତି । ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ରେଡୀଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣେଇଛନ୍ତି । ରେଡୀଙ୍କ ସହ ବିଜୟାସାଇ ରେଡୀ ଏବଂ ଦଳର ଅନ୍ୟ ନେତାମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । 

ରେଡୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରି ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା, ସେଠାକାର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରାଜ୍ୟ ପାହ୍ୟା ମାନ୍ୟତା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ସେ ମୋଦୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏନେଇ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋଦୀ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି କି, ସେ ବିକାସ ସହ ସର୍ବଦା ଅଛନ୍ତି । ମଇ ୩୦ରେ ରେଡୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ମୋଦୀଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷାତ କରି ପାରନ୍ତି । 

ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ରେଡୀ କହିଛନ୍ତି କି, ଯଦି ବିଜେପି ୨୫୦ ଆସନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥାନ୍ତା ଆମେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରାଜ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିବା ଚୁକ୍ତି କରି ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାନ୍ତୁ । କିନ୍ତି ଏବେ ସ୍ଥିତି କିଛି ଅଲଗା ଅଛି । ବିଜେପିକୁ ଆମର ସହାୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । 

Subscribe

National International State Sports Entertainment