Home >
ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଚିତାବାଘର ମାଛ ଶିକାର କରିବାର ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିଭଳି ଶିକାର କରୁଛି ଚିତାବାଘ
Khabar Odisha:The-video-of-the-leopard-being-caught-fish-on-pond-viral-on-social-media
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ ୦୩ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଭୋକ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ମଣିଷ କିମ୍ବା ପଶୁମାନେ ଭୋକକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥରକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଅନେକ ପଶୁଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମଧ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇଛି | ଏହି ସମୟରେ, ଭୋକିଲା ଚିତାବାଘ (ଭୋକିଲା ଚିତାବାଘ) ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଭୋକକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପୋଖରୀରେ ମାଛ ଧରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି।

ଚିତାବାଘ ପୋଖରୀରେ ମାଛ ଧରିବାର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ପରଭେନ କାସୱାନ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରାୟ 30 ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |

ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିବାବେଳେ ପ୍ରବୀଣ କାସୱାନ୍ କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି - କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘ ମାଛ ଧରୁଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ବଣୁଆ ବିଲେଇ କିଛି ବି ଖାଇପାରେ

|

ଏହି କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା ଏକ ମାଛ ପୋଖରୀ ନିକଟରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଚିତାବାଘ ପୋଖରୀ ନିକଟକୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପୋଖରା କୂଳରେ ବସି ମାଛମାନଙ୍କର ଗତିବିଧୀକୁ ନଜର କରେ ପରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ମାଛକୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଅନେକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଯେଉଁମାନେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରୁଛି | ଆପଣମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଚିତାବାଘ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଖାଦ୍ୟ ଖାଏ, ଯେପରିକି ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁ ଏବଂ ମାଛ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ତେବେ ପ୍ରାୟତଃ ଚିତାବାଘମାନେ ହରିଣ ଶିକାର କରୁଥିବା ନେଇ ଆପଣମାନେ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ଦେଖିଥିବେ |

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment