Home >
ହ୍ବାଟସଆପରେ କରିପାରିବେ ଜିଓ ରିଚାର୍ଜ ଓ ପାଇପାରିବେ ଟିକା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି
Khabar Odisha:Learn-how-to-recharge-and-get-vaccine-information-on-WhatsApp-learn-how
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ସହିତ କରୋନା ଟିକା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ । ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍, ଜିଓ ଫାଇବର ଓ ଜିଓ ସିମ୍ ପାଇଁ ସେବା ପାଇପାରିବେ।

ଜିଓ ସିମ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ନମ୍ବରକୁ ସେଭ୍ କରି ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ସେବା ପାଇପାରିବେ। ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ପେଟିଏମ୍, ଫୋନ୍ ପେ, ଗୁଗୁଲ୍ ପେ, ଆମାଜନ ପେ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ୱାଲେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ। ତେବେ କିପରି ରିଚାର୍ଜ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ-

ପ୍ରଥମେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ନିଜ ଫୋନରେ JioCare ନମ୍ବର 7000770007 ସେଭ୍ କରିବେ । ଏହା ପରେ ସେମାନେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପରେ 7000770007 କୁ Hiiପଠାଇବେ । ଚାଟବଟ୍ 'ଜିଓ କେୟାର' ଦ୍ୱାରା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ରିଚାର୍ଜ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ହ୍ବାଟସଆପରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଥିବା ମେନ୍ ମେନ୍ୟୁ ଅପସନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ 'ଜିଓ ସିମ୍ ରିଚାର୍ଜ' ସିଲେକ୍ଟ କରିବାକୁ ହେବ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଭାଷା ସହିତ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି - ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ଇଂରାଜୀ। ଏହି ସେବାରେ ଅଧିକ ଭାଷା ବିକଳ୍ପ ଯୋଡି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ରିଚାର୍ଜ ବ୍ୟତୀତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ସେବା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି "ନୂତନ ଜିଓ ସିମ୍ କିମ୍ବା ପୋର୍ଟ-ଇନ୍ (MNP)", "ସପୋର୍ଟ ଫର୍ ଜିଓ ସିମ୍", " ସପୋର୍ଟ ଫର୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ରୋମିଂ"," ସପୋର୍ଟ ଫର୍ JioMart ", "Jio SIM Recharge," ଓ" ସପୋର୍ଟ ଫର୍ JioFiber " ମିଳିପାରିବ ।

ସେହିପରି ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବାବେଳେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ। ଥରେ ଆପଣ ଜିଓର ଇଚ୍ଛିତ ପ୍ରିପେଡ୍ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଚୟନ କରିବା ପରେ, ଆପଣ ରିଲାଏନ୍ସକୁ ପୁନଃନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ।  ଦେୟ ପାଇଁ ଜିଓର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଯିବାକୁ ପଡିବ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ। ମେନ୍ ମେନ୍ୟୁରୁ 'କୋଭିଡ୍ ଟିକା ଓ ସୂଚନା' ଚୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଥରେ ଆପଣ 'ଟିକା ସୂଚନା' ଚୟନ କଲେ ।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ଟିକା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସମସ୍ତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡିବ ଜିଓ କେୟାର ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ଚାଟବଟରେ ଛଅ ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ପିନ୍ କୋଡ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ । ହ୍ବାଟସ ଆପରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ସୂଚନା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment