Home >
ପଞ୍ଜାବରେ ପୁଣି ରାଜନୈତିକ ହଲଚଲ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ପୁର୍ବରୁ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି
Khabar Odisha:Chief-Minister-Charanjit-Singh-Channi-met-Captain-Amarinder-Singh-ahead-of-an-important-meeting-on-the-resignation-of-Navjot-Singh-Sidhu-in-Delhi-again-in-Punjab

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୪(ଖବର ଓଡିଶା): ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଏବଂ ବିଏସଏଫକୁ ଅଧିକ କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନକୁ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବୈଠକ ହେବା ପୁର୍ବରୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ହଠାତ୍ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚାନ୍ନିଙ୍କ ସହିତ ନବ ବିବାହିତ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ। ପୁଅ ଓ ବୋହୂଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବା ଅବସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ୍ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ବୈଠକ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି।

ଏହି ବୈଠକ ଏପରି ଏକ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଉପରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ହରିଶ ରାୱତ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ନେତା କେ.ସି ଭେନୁଗୋପାଲଙ୍କ ସହ ଏହି ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ଯେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ କି ନାହିଁ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment