<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>https://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) Khabar Odisha.
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>https://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          https://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହରେ ଦିଆଯିବ କଡା ସୁରକ୍ଷା, ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ କଲେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସମୀକ୍ଷା
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Vicky-Kaushal-and-Katrina-Kaifs-wedding-will-be-tight-lipped-92122
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Vicky-Kaushal-and-Katrina-Kaifs-wedding-will-be-tight-lipped-92122
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 03 Dec 2021 14:25:48 GMT
        </pubDate>
        <description>

ରାଜସ୍ଥାନ, ଡିସେମ୍ବର ୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଦିନକୁ ଦିନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢାଉଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ରାଜସ୍ଥାନର ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଫୋର୍ଟ ବାରୱାରାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଏକ ବୈଠକ କରି ଏକାଧିକ ଦିନର ବିବାହ ପାଇଁ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଛି। ଜିଲ୍ଲା କଲେକ୍ଟର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କିଷାନ, ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ରାଜେଶ ସିଂ, ଏଡିଏମ ସୁରଜ ସିଂ ନେଗି ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବୈଠକରେ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଖବର ମୁତାବକ, ଡିସେମ୍ବର ୭ ରୁ ଡିସେମ୍ବର ୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜକୀୟ ଭିତ୍ତିରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏକ ସଂଗୀତ, ମେହେନ୍ଦୀ ଏବଂ ବିବାହ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା କବୀର ଖାନ, ନିର୍ମାତା ଅମୃତପାଲ ସିଂ ବିନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆନନ୍ଦ ତିୱାରୀ ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଖବର ଆସିଛି।

ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଗୁଜବ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସୋରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କହିବା ପରେ ସେ ଭିକିଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏକାଠି ଭଲ ଦେଖାଯିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ଭିକିଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଉତ୍ସାହ ଜନକ ଥିଲା ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ନଜର ଆସିଲେ କ୍ରିକେଟର କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Cricketer-KL-Rahuls-girlfriend-Athia-Shetty-made-her-public-appearance-for-the-first-time-92076
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Cricketer-KL-Rahuls-girlfriend-Athia-Shetty-made-her-public-appearance-for-the-first-time-92076
        </guid>
        <pubDate>
           Thu, 02 Dec 2021 14:04:23 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ ଡିସେମ୍ବର ୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡରେ ତଡପ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ମାନା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅହାନ ଶେଟ୍ଟୀ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସିନେମାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବୁଧବାର ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିନିଂ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ବିଶେଷ ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ। ଏଥିରେ କ୍ରିକେଟର କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟି ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ ।

ଏହି ସ୍କ୍ରିନିଂ ପାଇଁ ରାହୁଲ ଆଥିଆ ଉଭୟଙ୍କ ହାତ ଧରି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ଖୁବ୍ ଆକର୍ଶୀୟ ଲାଗୁଥିଲା । ଅତୀତରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଶେଟ୍ଟି ପରିବାରର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଏହି ସ୍ପେଷାଲ୍ ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁନିଏଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଆୟୁଷ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ସଲମାନ ଖାନ ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର, ହିମେଶ ରେଶମିଆ, ନୀତେଶ ତିୱାରୀ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଦାସାନି, ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି, କ୍ରିତି ଖରବନ୍ଦା, ଜାଏଦ ଖାନ, ଗୁଲଶାନ ଗ୍ରୋଭର, କାଜୋଲ, ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ, ଦିଶା ପାଟନି, ସଞ୍ଜୟ କପୁର-ମହାରାଥ ଭକ୍ତ -ଗିନିଲିୟା ଡି’ସୁଜା, ଭାଗାଶ୍ରୀ, ଶାନୟା କପୁର, ଅନୁପମ ଖେର, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଫାର୍ଦିନ୍ ଖାନ, ଗୌତମ ଗୁଲାଟି, ସୋହେଲ ଖାନ, ନିର୍ବାଣ ଖାନ ଏହି ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଆସିଲା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ଆଶିକୀ ଆ ଗେୟୀ’
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Asila-Prabhass-first-song-from-the-film-Radhe-Shyam-92042
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Asila-Prabhass-first-song-from-the-film-Radhe-Shyam-92042
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 01 Dec 2021 17:13:48 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ, ଡିସେମ୍ବର ୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ଆଶିକୀ ଆ ଗୟୀଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି । ୨୦୨୨ ର ସବୁଠୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ସହ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡି ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଜାନୁୟାରୀ ୧୪ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏହି ଗିତଟି ଉଭୟଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଡାଇଲଗରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ୍ କହୁଛନ୍ତି “ମୁଁ ସେହି ପ୍ରକାର ନୁହେଁ ଯିଏ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମରିଯାଏ। ମୁଁ କେବଳ ଫ୍ଲର୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ” ବାକି ଗୀତଟି ଏକ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ସୁନ୍ଦର ଇଉରୋପୀୟ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସକ କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ଏହି ଗିତଟିକୁ ମିଥୁନ୍ ରଚନା କରିବା ସହିତ ସଂଗୀତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଗାଇଛନ୍ତି ଲୋକପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂ। ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଫିଲ୍ମର ରଚନା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାର। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସଚିନ ଖେଡେକର, ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ପୁଲିକୋଣ୍ଡା, ଭାଗାଶ୍ରୀ, ମୁର୍ଲି ଶର୍ମା, କୁନାଲ ରୟ କପୁର, ରିଦ୍ଧି କୁମାର, ଶଶା ଚେତ୍ରି ଏବଂ ସାଥିନ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିଶା ପଟେଲଙ୍କ ନାଁରେ ୱାରେଣ୍ଟି ଜାରି
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/warrant-has-been-issued-in-the-name-of-Bollywood-actress-Amisha-Patel-92007
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/warrant-has-been-issued-in-the-name-of-Bollywood-actress-Amisha-Patel-92007
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 30 Nov 2021 17:00:09 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବଲିଉଡର ପିଛା ଛାଡୁନି ବିବାଦ । ବଲିଉଡ ଅବିନେତ୍ରୀ ଅମିଶା ପଟେଲଙ୍କ ନାଁରେ ଭୋପାଳ କୋର୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ୱାରେଣ୍ଟି । ସୋମବାର ଅମିଶାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ୱାରେଣ୍ଟି ଜାରି କରାଯାଇଛି । ଅମିଶା ପଟେଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଚେକ୍ ବାଉନ୍ସ କେସ୍ ରହିଛି । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ୱାରେଣ୍ଟି ଦିଆଯାଇଛି । 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଡିସେମ୍ବର ୪ ତାରିଖରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜିର ହେବାକି ଅମିଶାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଅମିଶାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଭୋପାଳ ଅଦାଲତରେ ୩୨.୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚେକ ବାଉନ୍ସର ମାମଲା ଚାଲୁଛି । ଅମିଶାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ୟ୍ୟୁଟିଏଫ ଟେଲିଫିଲ୍ମସ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ ଏହି ମାମଲା ଦାୟର କରିଛି ।

ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଅମିଶା ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଣିଥିଲେ । ତାହା ବଦଳରେ ଯେଉଁ ଦୁଇଟି ଚେକ୍ ଦେଇଥିଲେ ସେହି ଚେକ୍ ବାଉନ୍ସ ହୋଇଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଯଦି ଅମିଶା ପଟେଲ ୪ ଡିସେମ୍ବରରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜିର ହେବେ ନାହିଁ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆରେଷ୍ଟ ୱାରେଣ୍ଟି ଜାରି କରାଯିବ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ, ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Actress-threatens-to-kill-Kangana-urges-Punjab-chief-minister-to-take-action-91987
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Actress-threatens-to-kill-Kangana-urges-Punjab-chief-minister-to-take-action-91987
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 30 Nov 2021 11:06:07 GMT
        </pubDate>
        <description>

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୩୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ମିଳିଛି । ଯାହା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ବାବଦରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିବାବେଳେ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ପାଇଁ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣର ସହିଦମାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ମୁଁ ଲେଖିଥିଲି ଯେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନଙ୍କୁ କେବେ ବି କ୍ଷମା କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ଭୁଲିଯାଅ ନାହିଁ । ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣାରେ ଦେଶର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଦେଶଦ୍ରୋହୀଙ୍କ ହାତ ରହିଛି। ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନେ କେବେହେଲେ ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ମଦର ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଳଙ୍କିତ କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସ୍ଥିତି ଏବଂ କ୍ଷମତାର ଲୋଭରେ ଜୟଚାନ୍ଦ ଏବଂ ଦେଶ ଭିତରେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ଜାତୀୟ ବିରୋଧୀ ସୈନ୍ୟବାହିନୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଚାଲିଛନ୍ତି, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟେ। 

ମୋର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବ୍ୟାଘାତକାରୀ ଶକ୍ତିମାନଙ୍କଠାରୁ ମୋତେ ନିରନ୍ତର ଧମକ ମିଳୁଛି । ବାଥୀଣ୍ଡାର ଜଣେ ଭାଇ ମୋତେ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏହି ପ୍ରକାରର ଧମକକୁ ଭୟ କରେ ନାହିଁ । ଯେଉଁମାନେ ଦେଶ ତଥା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଶକ୍ତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁଁ କହିବି ଏବଂ ସର୍ବଦା କହିବି।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ସାବରମତି ଆଶ୍ରମରେ ପହଁଞ୍ଚି ଚରଖାରେ ସୁତା କାଟିଲେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Arriving-at-the-Sabarmati-Ashram-Salman-Khan-cut-the-spinning-thread-91960
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Arriving-at-the-Sabarmati-Ashram-Salman-Khan-cut-the-spinning-thread-91960
        </guid>
        <pubDate>
           Mon, 29 Nov 2021 19:33:25 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ନଭେମ୍ବର ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଣ୍ଟିମ: ଦି ଫାଇନାଲ ଟୃଥ୍‌ର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଁଛନ୍ତି । ସୋମବାର, ସଲମାନ ସାବରମତି ଆଶ୍ରମ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତା ୧୯୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ କସ୍ତୁରବା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବାସଭବନ ଥିବା ହ୍ରଦ କୁଞ୍ଜ ପରିଭ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚରଖାରେ ସୁତା କାଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଆଶ୍ରମରେ ସଲମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

ଜଣେ ଆଶ୍ରମ ଅଧିକାରୀ ଜାତିୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସଂସ୍ଥା ଦି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଏକ ସୂତା ବୁଣି ପାରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଚାରଖାରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଅଟେ । ସଲମାନ ଆଶ୍ରମର ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ପୁସ୍ତକରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏଠାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ସୌଭାଗ୍ୟବାନ୍ ଅଟେ, ମୁଁ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲପାଏ, ଏହା ଏକ ମହାନ୍ ସମ୍ମାନ ଚରଖା ଉପରେ ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଆସିବାର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସମ୍ମାନଜନକ ଭଗବାନ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗାନ୍ଧିଜୀଙ୍କ ଆତ୍ମା ଜାତିର ପିତା ଆଶା କରନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ ଫେରି ଆସିବି’’ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ‘ଖେଲେଙ୍ଗେ କେବିସି,ଜାନ୍‌ତେ ନେହିଁ ଏବିସି’-ରାପର୍ ଅବତାରରେ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Actor-Amitabh-Bachchan-in-the-incarnation-of-Khelenge-KBC-Janthe-Nehi-ABC-91891
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Actor-Amitabh-Bachchan-in-the-incarnation-of-Khelenge-KBC-Janthe-Nehi-ABC-91891
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 28 Nov 2021 10:53:33 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ, ନଭେମ୍ବର ୨୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଶତାଦ୍ଧୀର ବାଦଶହ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଯେକୌଣସି ଚରିତ୍ର ଜୀବନ ଭରିପାନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ୭୯ ବର୍ଷୀୟା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଧାରଣ କରନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ କୁଇଜ୍ ସୋ ‘କୌନ ବାନେଗା କରୋଡପତି’ ୧୩' ପାଇଁ ରାପର୍ ବାଦଶାହଙ୍କ ସହ ଏକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏପିସୋଡର ସୁଟିଂ ପରେ ସେ ଏକ ରାପ୍‌ ଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅମିତାଭ ସେଟରୁ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଏକ ସୁଟ୍ ଏବଂ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଚଷମା ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫଟୋ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଆନିମେଟେଡ୍ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେପରି ସ୍ୱାଗ୍ ସହିତ ଏକ ରାପ୍ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଉକ୍ତ ଗୀତଟିକୁ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ଆସିବା ନାହିଁ ସଲମାନ ଖାନ,ରହିଛି ଏହି କାରଣ...
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Katrina-Kaif-and-Vicky-Kaushal-will-not-be-getting-married-Salman-Khan-there-is-a-reason--91706
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Katrina-Kaif-and-Vicky-Kaushal-will-not-be-getting-married-Salman-Khan-there-is-a-reason--91706
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 23 Nov 2021 19:26:10 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ, ନଭେମ୍ବର ୨୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ବିବାହ ଋତୁ ଆସିଛି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିବାହ ଆସିବାରେଲାଗିଛି । ଏହି ସମୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ, ରୋକା ସମାରୋହ ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ତାଲିକାରେ ଅତିଥି ତାଲିକା ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି କରାଯାଉଛି । ଏଥିସହ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ବିବାହରେ ଜଡିତ ହେବେ ନାହିଁ। ଏହା ପଛର କାରଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କବୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କବୀର ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିନି ମଥୁର ଏହି ବିବାହରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। କବୀର ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ରୋକା ସମାରୋହ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଲାଇଫରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ 'ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ୍' ସମୟରେ ସଲମାନ ଏବଂ କବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସଲମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ଭିକିଙ୍କ ବିବାହକୁ ନଆସିପାରନ୍ତି।

ଯଦି ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, କବୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଏକ କାରଣ ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣଟି ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ସହିତ ଜଡିତ । ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଟାଇଗର' 'ଏବଂ' ପଠାନ 'ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସମୟ ଅଭାବ ହେତୁ ସଲମାନ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବେ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କୃଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲା: ଆରୟନ୍ ଖାନ୍ ଓ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଳିଲାନି କିଛି ପ୍ରମାଣ: କୋର୍ଟ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Nothing-objectionable-in-Aryan-Khans-WhatsApp-chats-no-evidence-of-conspiracy-in-NCB-case-Bombay-HC-91582
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Nothing-objectionable-in-Aryan-Khans-WhatsApp-chats-no-evidence-of-conspiracy-in-NCB-case-Bombay-HC-91582
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 20 Nov 2021 17:19:06 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ, ନଭେମ୍ବର ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ମୁମ୍ବାଇ କୃଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଆରୟନ୍ ଖାନ୍ ଫସି ରହିଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଜାମିନ୍ ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଛି ।

ଆଉ ଆଜି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆରୟନ୍ ଖାନ୍ ଓ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନଡିପିସ୍ ଆକ୍ଟ ଅନୂଯାଇ କୌଣସି ଅପରାଧ କରିବାର ପ୍ରମାଣ ମିଳିନାହିଁ । ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିପାରିବ ।

ଅଦାଲତ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆରୟନ୍‌ଙ୍କ ଫୋନରୁ ମିଳିଥିବା ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟ୍ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଅପରାଧ କିମ୍ବା ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁନାହିଁ । ତେଣୁ ଏହାକୁ କୋର୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରିବ ନାହିଁ ।

ଏହି ଆଦେଶରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏନଡିପିଏସ୍ ଆକ୍ଟର ଧାରା ୬୭ ଅନୁଯାୟୀ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ଆରୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ସ୍ୱୀକାରୋକ୍ତି କେବଳ ମାମଲାର କେବଳ ମାତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ମାତ୍ର ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟ୍ କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ଯେ କୌଣସି ଅପରାଧ କରିଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରମାଣ କରିବାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କୋର୍ଟ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ବିକ୍କି
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Katrina-and-Vicky-will-announce-their-wedding-soon-91577
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Katrina-and-Vicky-will-announce-their-wedding-soon-91577
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 20 Nov 2021 15:17:12 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଏବେ ବଲିଉଡରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଭାବେ ଗୋଟିଏ ବିଷୟକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ତାହା ହେଉଛି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ବିକ୍କିଙ୍କ ବିବାହ । ବିବାହ ତାରିଖ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି ସେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଡିସେମ୍ବର ୭ରୁ ୯ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଖବର ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । 

ଯେଉଁଥିରେ ଅତିଥିଙ୍କ ତାଲିକା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅତିଥିଙ୍କ ରହିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଯାଏଁ ସମସ୍ତ ଖବର ଶୁଣାଯାଉଛି । ଯୋଧପୁରର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁର୍ଗରେ ଏହି ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହର ଅଫିସିଆଲ ଘୋଷଣାକୁ ଆଗ୍ରହ ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । 

ମାତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତି ତାଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଫିସିଆଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଖାସ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଖରେ ପୋଷାକ ବାଛିଛନ୍ତି । 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>