<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>https://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) Khabar Odisha.
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>https://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          https://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           FWICEର ଚେତାବନୀ, ମିକା ସିଂହଙ୍କ ସହିତ କାମ କଲେ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିପାରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-bollywood-fwice-member-says-salman-khan-will-be-banned-if-he-works-with-mika-singh-58902
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-bollywood-fwice-member-says-salman-khan-will-be-banned-if-he-works-with-mika-singh-58902
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 20 Aug 2019 05:20:09 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନରେ ଉତ୍ତେଜନା ମାହୋଲ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ୍ ସିଙ୍ଗର ମିକା ସିଂହ କରାଚିରେ ପରଫାର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ମିକା ସିଂହଙ୍କୁ ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଓ୍ଵାର୍କସ୍ ଆସୋସିଏସନ ଓ ଫେଡେରେସନ ଅଫ ଓ୍ଵେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ(FWICE) ବ୍ୟାନ  କରିଛି। ମାତ୍ର ମିକା ସିଂହ ନିଜର ଭୁଲ ବୁଝି ପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। 

ଏବେ ଖବର ରହିଛି ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାନ୍ କରାଯାଇପାରେ। ମିକା ସିଂହଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ବହୁତ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ସଙ୍କୋଚ  କରୁଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସଲମାନ ଖାନ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ମିକାଙ୍କ ସହିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆମେରିକାର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସହରରେ ହେବ।

ସଲମାନ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ‘ଅପ, କ୍ଲୋଜ ଆଣ୍ଡ ପର୍ସନାଲ ଓ୍ଵିଥ୍ ସଲମାନ ଖାନ’ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋହେଲ ଖାନଙ୍କ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଜର୍ଡି ପଟେଲଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ମିଶି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି। ମିକା ସିଂହ ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ରେ ହଷ୍ଟନରେ ହେବାକୁ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। 

ମିଡ ଡେର ଖବର ମୁତାବକ ଜର୍ଡି ପଟେଲଙ୍କୁ ଯେବେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମିକାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେ କହିଛନ୍ତି ୟୁଏସର କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରମୋଟର ମିକାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ମିକାଙ୍କ ସହିତ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିବେ ନାହିଁ। ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟେଜରେ ଏକାଠି ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ।

ମାତ୍ର FWICEର ସଦସ୍ୟ ଅଶୋକ ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ମିକାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧିତ କରାଯିବ। ଯଦି ଆମେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଉ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆମର ସମସ୍ତ ଟେକନିସିଆନ ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ସ୍ପଟ ବୟ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ ନାହିଁ। 

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଲାଗିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମୟରେ ମିକାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି, ସେ ସଲମାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ତାଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯିବ। ସେ ଆମେରିକାରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେଉ କି ବିଦେଶର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେଉ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ଖରାପ ଯକୃତ ସହିତ ଜୀବନ କାଟୁଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-bollywood-amitabh-bachchan-75-percent-liver-is-damaged-58890
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-bollywood-amitabh-bachchan-75-percent-liver-is-damaged-58890
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 20 Aug 2019 03:07:31 GMT
        </pubDate>
        <description>

କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଖରାପ ରହିଛି । ପ୍ରତିଦିନ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଆକ୍ଟିଭ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅମିତାଭଙ୍କ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ଯକୃତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ସେ ଏବେ ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଠିକ୍ ଥିବା ଯକୃତ ସାହାଯ୍ୟରେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୟରେ ବିଗ୍ ବି ନିଜେ ଏହି ସତ୍ୟତାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ କରିଛନ୍ତି । 

୭୬ ବର୍ଷୀୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଟେଲିଭିଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ କି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଶରୀରର ଚେକଅପ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ମୋତେ ଟ୍ୟୁବରକ୍ଲୋସିସ୍ ଅସୁବିଧା ରହିଛି । ଯଦି ଏହି ରୋଗ ବିଷୟରେ ସମୟ ଥାଉ ଥାଉ ଜଣାପଡେ ତେବେ ଏହାର ଚିକିତ୍ସା ସମ୍ଭବ । ଅମିତାଭ ନିଜେ ବହୁ ସମସ୍ୟାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ଏହାକୁ ନିଜ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । 

ବିଗ୍ ବି ନିଜ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ବେଶ୍ ଚିନ୍ତିତ । ସେ ନିତିଦିନିଆ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି । ଏହା ସହ ଦିନସାରା ଖୁବ୍ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି । ଖାଦ୍ୟପେୟ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏତଦ୍ ବ୍ୟତୀତ ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋର ଶୁଟିଙ୍ଗ୍ ଚାଲୁଛି । ସଈରା ନରସିମହା ରେଡୀ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରାଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           Mr.କହ୍ନେୟା ପାଇଁ ବଢିଲା ଅଡ଼ୁଆ, ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉ : ମିନତୀ ବେହେରା
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment--odisha-Mr-Kanhaiya-movie-poster-Newly-appointed-Chairperson-of-State-Commission-for-Women-Minati-Behera-condemns-the-incident--urges-police-to-take-immediate-action-58884
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment--odisha-Mr-Kanhaiya-movie-poster-Newly-appointed-Chairperson-of-State-Commission-for-Women-Minati-Behera-condemns-the-incident--urges-police-to-take-immediate-action-58884
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 20 Aug 2019 00:54:17 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ  Mr.କହ୍ନେୟା ପାଇଁ ଅଡ଼ୁଆ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ  Mr.କହ୍ନେୟାର ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରରେ ନାରୀଙ୍କୁ  ଅସମ୍ମାନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁ ବୋଲି ମହିଳା କମିଶନ ନବନିଯୁକ୍ତ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମିନତୀ ବେହେରା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । 

 Mr.କହ୍ନେୟା ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ନବନିଯୁକ୍ତ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମିନତୀ ବେହେରା କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଆଜି ଏହି ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରରେ ନାରୀଙ୍କୁ  ଅସମ୍ମାନ ହୋଇଥିବାରୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପ୍ରତି ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । 

 Mr.କହ୍ନେୟା  ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରରେ ଓଡ଼ିଆ ସିନେ ଜଗତର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମ କିଛି ନାରୀଙ୍କୁ ରସି ବାନ୍ଧି ଲଗାମ ଧରିବା ଭଳି ଫଟୋ ରହିଛି । ତାହା ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ କରାଯାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  Mr.କହ୍ନେୟା ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହିଳା ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ପ୍ରଯୋଜକ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବିବାଦରେ Mr.କହ୍ନେୟା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ନୋଟିସ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-Ollywood-odisha-Row-over-Mr-Kanhaiya-movie-poster-Mahila-Police-Bhubaneswar-issues-notice-to-film-producer-Sitaram-Agarwal-58875
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-Ollywood-odisha-Row-over-Mr-Kanhaiya-movie-poster-Mahila-Police-Bhubaneswar-issues-notice-to-film-producer-Sitaram-Agarwal-58875
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 20 Aug 2019 22:42:29 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବିବାଦ ଘେରରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ Mr.କହ୍ନେୟା। ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଅପକମିଂ ଚଳଚିତ୍ର Mr.କହ୍ନେୟା ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ପ୍ରଯୋଜକ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି । 

କିଛି ଦିନ ହେବ Mr.କହ୍ନେୟା ଚଳଚିତ୍ରର ପୋଷ୍ଟର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେଥିରେ କମେଡ଼ି ଷ୍ଟାର ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମ ନାରୀଙ୍କୁ ରସି ବାନ୍ଧି ଲଗାମ ଧରିବା ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି । ଏଥିରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରାଯାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ପପୁଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ତେଣୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହିଳା ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଅପକମିଂ ଚଳଚିତ୍ର Mr.କହ୍ନେୟାର ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ପ୍ରଯୋଜକ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଖୟାମଙ୍କ ପରଲୋକ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-Famous-music-composer-of-Bollywood-khayyam-passes-away-Monday-58858
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/Entertainment-Famous-music-composer-of-Bollywood-khayyam-passes-away-Monday-58858
        </guid>
        <pubDate>
           Tue, 20 Aug 2019 17:34:43 GMT
        </pubDate>
        <description>

ମୁମ୍ବାଇ, ଅଗଷ୍ଟ ୨୦ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଖୟାମଙ୍କ ୯୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସୋମବାର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟାଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଜଟିଳ ଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ଟାରେ ଖୟାମଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରି ମଧ୍ୟ ଖୟାମଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ବଞ୍ଚାଇ ପାରି ନଥିଲେ । ବୟସ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଶରୀର ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ୨୧ ଦିନ ଯାଏଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ଥିଲେ । 

ଖୟାମଙ୍କ ପରଲୋକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଖୟାମ ସାହବଙ୍କ ପରଲୋକରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଟୁଇଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କର ସ୍ମରଣୀୟ ଗୀତଗୁଡ଼ିକର ମାଧ୍ୟରେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେରହିବେ । ତାଙ୍କର ଅପାର ଉଦ୍ୟମ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଓ କଳା ଜଗତ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କର ନିକଟରେ ଋଣି ହୋଇ ରହିବ । 

ବଲିଉଡ ସୁପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ମଧ୍ୟ ଖୟାମଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଟୁଇଟରରେ ନିଜର ଭାବନାକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଙ୍ଗିତଜ୍ଞ ଖୟାମ ବହୁତ ଭଲ ଲୋକ ଥିଲେ ବୋଲି ଲତା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ବିନମ୍ର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଉଛି । 

       

 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇ ନିରାଶ ଅଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ- ଅଦନାନ ସାମୀ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-adnan-sami-who-is-constantly-being-trolled-said-pakistanis-are-troubled-by-life-58841
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-adnan-sami-who-is-constantly-being-trolled-said-pakistanis-are-troubled-by-life-58841
        </guid>
        <pubDate>
           Mon, 19 Aug 2019 04:01:58 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଭାରତୀୟ ସମ୍ବିଧାନରୁ ଧାରା ୩୭୦ ଇତିହାସ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଛି । ତେବେ ଏଥିରୁ ଗାୟକ ଅଦନାନ ସାମୀ ବର୍ତ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ବହୁ ଟ୍ରୋଲର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଅଦନାନ ମୁହଁ ଖୋଲି ଟ୍ରୋଲରସଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି । 

ଅଦାନାନ କହିଛନ୍ତି କି, ପାକିସ୍ତାନୀମାନେ ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀକୁ ନେଇ ନିରାଶ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏବେ ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଛନ୍ତି କି, ମୁଁ ଏସବୁରୁ ବାହାରି ଆଗକୁ ବଢି ସାରିଛି । ସେବେଠାରୁ ସେମାନେ ମୋ ଉପରେ ବିଷ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଯାହାର ଉତର ଦେବାକୁ ଯାଇ ଅଦନାନ କହିଛନ୍ତି କି, କିଛି କଥା ନାହିଁ । ପାକିସ୍ତାନୀମାନେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଅସହାୟ । ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରୁଛି । ଭଗବାନ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସୁଧାର କରୁ ବୋଲି ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି । ସେମାନେ ବାସ୍ତବିକ ଭାବେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି । 

ତେବେ ସାମୀ ବ୍ରିଟେନରେ ଜନ୍ମିତ । ସେ ପ୍ରଥମେ ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ କାନ୍ନାଡାଇ ନାଗରିକ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୬ରେ ସେ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । କଭି ତୋ ନଜର ମିଲାଓ, ଲିଫଟ କରା ଦେ ଭଳି ଗୀତ ସେ ବଲିଉଡକୁ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏତଦ୍ ବ୍ୟତୀତ ମହାନ ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଦନାନ ସାମୀଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟର ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପପୁ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/state-odisha-papus-statement-on-kanheya-poster-58780
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/state-odisha-papus-statement-on-kanheya-poster-58780
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 18 Aug 2019 03:37:37 GMT
        </pubDate>
        <description>

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କହ୍ନେୟାର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ପପୁ ୭ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ନଜରରେ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ୭ଟି ଦଉଡିରେ ବନ୍ଧା ଯାଇଛି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଦଉଡି ପପୁଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି । ଫଳରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦର୍ଶକମାନେ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଏହା ନାରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ ବୋଲି ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରାଯାଉଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଏବେ ପପୁ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ସେକହିଛନ୍ତି କି, ପୋଷ୍ଟର ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ । 

ବିବାଦୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର ନେଇ ପପୁ ପମପମ୍ କହିଛନ୍ତି କି, ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପୋଷ୍ଟର ମୋ କନସେପ୍ଟ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଭୁଲ କରି ନାହିଁ । ବାହାରେ କିଏ ପୋଷ୍ଟର କରିଛନ୍ତି ଜାଣିନି, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଉତ୍ତରଦାୟୀ ନୁହେଁ । ପ୍ରଡ୍ୟୁସରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚାରିଛି, ଏହା ପ୍ରଡକ୍ସନ ତରଫରୁ ହୋଇ ନାହିଁ । ଯିଏ କରିଛି ତାକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରାଯାଉ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଛାଡି ସଫେଇ ଦେଲେ ପପୁ । 

ସେହି ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି, ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରର ତଦନ୍ତ ହେବ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସକୁ ଡାକି ପ୍ରାଥମିକ ଭାବରେ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯିବ । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସକୁ ନୋଟିସ କରାଯିବ । ପୋଷ୍ଟରଟି କିଏ ପ୍ରକାଶ କରିଛି, ତାହାର ତଦନ୍ତ ହେବ । ସୁଟିଂ ସେଟରୁ ହୋଇଛି ନା ଆଉ କିଏ କରିଛି ତାହା ଅନୁଧ୍ୟାନ କରାଯିବ । ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପୋଷ୍ଟରରେ ଥିବା ଅଭିନେତା, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡକାଯିବ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଶାଳୀନତା ଏବଂ ସଂଯମତାରୁ ବିପଥଗାମୀ ହେଉଛି ସିନେ ଜଗତ, କହ୍ନେୟା ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ବିବାଦରେ ପପୁ ପମପମ୍
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-papu-pompom-in-controvercy-58727
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-papu-pompom-in-controvercy-58727
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 17 Aug 2019 22:30:17 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମଙ୍କ ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ କହ୍ନେୟା ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଏବେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବିବାଦ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ସହ ପପୁଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । 

ଶାଳୀନତା ଏବଂ ସଂଯମତାରୁ ବିପଥଗାମୀ ହେଉଛି ଚଳଚିତ୍ର ଦୁନିଆ । ନିକଟରେ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ପପୁ ପମପମଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ କହ୍ନେୟାର ଏକ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକମାନେ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ପପୁ ୭ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ୭ଟି ଦଉଡିରେ ବନ୍ଧା ଯାଇଛି ଓ ସମସ୍ତ ଦଉଡି ପପୁଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି । ତେବେ ଏଭଳି ପୋଷ୍ଟର ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପମାନ ବୋଲି ଲୋକମାନେ ତୀବ୍ର ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପପୁଙ୍କର କୋଣସୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରି ନାହିଁ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୨୯.୧୬କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କଲା ମିଶନ ମଙ୍ଗଲ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-bollywood-odisha-1st-day-box-office-collection-film-mission-mangal-58683
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-bollywood-odisha-1st-day-box-office-collection-film-mission-mangal-58683
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 16 Aug 2019 05:21:14 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ମିଶନ ମଙ୍ଗଲ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର ଆରମ୍ଭ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବମ୍ପର ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି । ଜଗନ ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, କୀର୍ତ୍ତି କୁଲହାରୀ, ଶରମନ ଜୋଶୀ, ନିତ୍ୟା ମେନନ, ସଞ୍ଜୟ କପୁର, ଜୀଶାନ ଆୟୁବ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଇତିହାସ ଫର୍ଦ୍ଧରେ ଦେଶର ଅନ୍ତରୀକ୍ଷ ଯାତ୍ରା ସଫଳତାକୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବେଶ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଚିତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି । 

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ମିଶନ ମଙ୍ଗଲ ୨୯.୧୬କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି । ଫିଲ୍ମ ସମୀକ୍ଷକ ତରଣ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମୁତାବକ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ମିଶନ ମଙ୍ଗଲ ଧମାଲ କରିଛି । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ୨୦୧୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁ ସମୟରେ ରାକେଶ ତାରା ସହ ମିଶି ଜିଏସଏଲବି ସି -୩୯ ନାମକ ମିଶନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ରକେଟ ଲଂଚ୍ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳି ନଥିଲା । ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶଃତ ରାକେଶଙ୍କର ଏହି ମିଶନ ଫେଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ରାକେଶଙ୍କୁ ମାର୍ସ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ପଠାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ମିଶନ ମଙ୍ଗଲର ବୁଦ୍ଧି ଆସିଥିଲା । ଏହି ଯୋଜନାକୁ ନେଇ ତାରା ଏବଂ ରାକେଶ ଇସ୍ରୋର ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମିଶନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ବଜେଟର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟା ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ରାକେଶଙ୍କ ଜିଦ୍ ଏବଂ ଅଧ୍ୟବସାୟ ତାଙ୍କୁ ସଫଳ କରାଇଥିଲା । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ରିଲିଜ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ୍ ହେଲା ସାକ୍ରେଡ ଗେମ୍ସ ୨
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-sacred-games-2-leaked-online-by-tamil-rockers-58680
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Entertainment/entertainment-odisha-sacred-games-2-leaked-online-by-tamil-rockers-58680
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 16 Aug 2019 05:17:13 GMT
        </pubDate>
        <description>

ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସିରିଜ ସେକ୍ରେଡ ଗେମ୍ସ ୨ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । ଯାହାକି ଏବେ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏହି ଶୋକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଶୋକୁ ନେଇ ଏବେ ବହୁ ମେମ୍ସ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଅପର ପକ୍ଷରେ ଏହା ଅନଲାଇନରେ ଲିକ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । 

ସାକ୍ରେଡ ଗେମ୍ସ ୨ର ୮ଟି ଏପିଶୋଡକୁ ତାମିଲ ରକର୍ସ ରିଲିଜ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଲିକ ହେବାପରେ ଏହାର ଭିୟୁଅରସିପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ସେହିପରି ହଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ଗେମ ଅଫ ଥ୍ରୋନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଲିକ୍ ହୋଇ ସାରିଛି । ଏତଦ୍ ବ୍ୟତୀତ ତାମିଲ ରକର୍ସ ବହୁ ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ନିଜ ୱେବସାଇଟରେ ଲିକ କରିଛି ।  

ୱେବ ସିରିଜ ସାକ୍ରେଡ ଗେମ୍ସ ୨ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ, ବିକ୍ରମାଦିତ୍ୟ ମୋଟବାନୀ ଏବଂ ନୀରଜ ଘେବାଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ନବାଜୁଦ୍ଦୀନ ସିଦ୍ଦୀକ, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ସୁରବୀନ ଚାୱଲା, ଲ୍ୟୁକ କେନ୍ନୀ, କଲକି କୋଚଲୀନ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋର କାହାଣୀ ମୁମ୍ବାଇ ଡନ ଗଣେଶ ଗାୟତୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଇନସପେକ୍ଟର ସରତାଜ ସିଂହଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିନୀତ । 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>