ଇଂଲଣ୍ଡରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଦୁଇ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର
Khabar Odisha:Two-Indian-cricketers-were-infected-with-coronas-in-England

ଇଂଲଣ୍ଡ,ଜୁଲାଇ ୧୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ଭାରତୀୟ କ୍ରୀକେଟର କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।ତେବେ ସେମାନେ ଏବେ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ସୂଚନା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କର ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଜୁଲାଇ ୧୮ ପରେ ତାଙ୍କର ୧୦ ଦିନିଆ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ପୁରଣ କରିବା ପରେ କ୍ୟାମ୍ପକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ତେବେ ସୂଚନା ମୁତାବକ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ସ୍ୱାଭାବିକ ଥିଲେ ସାମାନ୍ୟ ଥଣ୍ଡା ଅନୁଭୁତ ହେବାରୁ ସେମାନେ କରୋନା ପରିକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବାହରିଥିଲା ।  ସୌଭାଗ୍ୟ ବଶତଃ ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ କାରଣ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଜଣେ ଖେଳାଳି ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ରବିବାର ଦିନ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାରେ ଅଛନ୍ତି। 

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ୍ ପରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିମାନେ ବିରତି ନେଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିୟମିତ ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । \"ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା, ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିୟମିତ ପରୀକ୍ଷା କରିବୁ ଏବଂ କଡା ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ଅନୁସରଣ କରିବୁ। ଖେଳାଳିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ସର୍ବଦା ପ୍ରାଥମିକତା ଅଟେ\" ବୋଲି ଜଣେ ବିସିସିଆଇ ଅଧିକାରି କହିଛନ୍ତି ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment