<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>https://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) Khabar Odisha.
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>https://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          https://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           ଏସଟିଏଫକୁ ବଡ ସଫଳତା, ରାଜସ୍ଥାନରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ମାଫିଆ ଗିରଫ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Big-success-for-STF-arrest-of-brown-sugar-mafia-from-Rajasthan-92165
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Big-success-for-STF-arrest-of-brown-sugar-mafia-from-Rajasthan-92165
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 04 Dec 2021 14:01:55 GMT
        </pubDate>
        <description>

କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫକୁ ମିଳିଛି ବଡ ସଫଳତା । ରାଜସ୍ଥାନରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ମାଫିଆ ଅଜବହର ଗିରଫ । ଗିରଫ ହେବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଯୋଧପୁରରୁ ଆଜବହରକୁ ଓଡିଶା ଆଣୁଛି ଏସଟିଏଫର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ । 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ଏସଟିଏଫ । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଶେଖ ଇସମାଇଲକୁ ଧରିବାରେ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଓଡିଶା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏସଟିଏଫକୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁରରୁ ଗିରଫ ହୋଇଛି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ମାଫିଆ । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ମାଫିଆ ହେଉଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜଳେଶ୍ୱର ନିକଟ ରାଜପୁର ଗାଁରେ । 

୨୦୧୯ ପରଠାରୁ ସେ ଫେରାର ଥିଲେ । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଏସଟିଏଫ ଖବର ପାଇ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଅଜବହର ନାମରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଧମକ ଭଳି ୫ଟି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ରହିଛି । ତେବେ କୁଖ୍ୟାତ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ ଶେଖ ରାଜାର ସହଯୋଗୀ ହେଉଛି ଅଜବହର । ୨୦୧୯ ଶେଖ ରାଜକୁ ଗିରଫ ବେଳେ ଏସଟିଏଫ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଫେରାର ହୋଇଥିଲା ଅଜବହର ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବାପା ସାଜିଲା କଂସେଇ, ୫ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ୭ ଖଣ୍ଡ କରି ମାଟିତଳେ ପୋତିଦେଲା
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/buried-his-5-year-old-son-in-four-pieces-and-buried-him-in-the-ground-92156
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/buried-his-5-year-old-son-in-four-pieces-and-buried-him-in-the-ground-92156
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 04 Dec 2021 10:34:20 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବାପା ସାଜିଲା କଂସେଇ । ଜନ୍ମ କଲା ପୁଅକୁ ମାରି ପୋତି ଦେଲା ବାପା । ନିଜର ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୁଅକୁ ସାତ ଖଣ୍ଡ କରିଛି ପିଶାଚ ବାପା । ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଅଲିରାଜପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ । ଏହି ଖବର ପାଇବା ପରେ ସାରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚକିତ କରିଦେଇଛି । 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଅଲିରାଜପୁରର ଦିନେଶ ଡାବର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପୁଅକୁ କୁରାଢିରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଖବର ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସକୁ ନେଇ ଦିନେଶ ନିଜ ପୁଅକୁ କୁରାଢିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି । ନିଜ ପୁଅକୁ କୁରାଢିରେ ହାଣି ସାତ ଖଣ୍ଡ କରିଛି ଦିନେଶ । ତେବେ ଘଟଣାରେ କଂସେଇ ବାପାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । 

ଦିନେଶଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦେହ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଖରାପ ରହିଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଦିନେଶ ଗୁରୁମାତାଙ୍କୁ ଭେଟ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଗୁରୁମାତା ଦିନେଶଙ୍କୁ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । କାରାଣ ଦିନେଶଙ୍କ ପୁଅ ପୁରା ପରିବାର ପାଇଣ ଅଶୁଭ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେଉଛି । 

ସେପଟେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଛାନଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି । ଏପରିକି ଦିନେଶଙ୍କ ଗୁରୁମାତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ ଜାରି ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ପୁଅ-ଝିଅ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଡାକ୍ତର, ଡାଏରିରେ ଲେଖିଲେ- କୋଭିଡ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାରିଦେବ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-Doctors-kills-three-of-his-family-in-Kanpur-92147
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-Doctors-kills-three-of-his-family-in-Kanpur-92147
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 04 Dec 2021 07:41:44 GMT
        </pubDate>
        <description>

କାନପୁର, ଡିସେମ୍ବର ୦୪ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜଣେ ଡାକ୍ତର ନିଜର ପୁଅ, ଝିଅ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ଜଣକ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହାତୁଡି ସାହାଯ୍ୟରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି ପୁଅ-ଝିଅଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ଜୀବନ ନେଇଛନ୍ତି। ପରିବାରର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏସଂପର୍କରେ ହ୍ବାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଭାଇଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। 

ତେବେ‌ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିବା ଡାଏରିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, କୋଭିଡ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାରିଦେବ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୩ଟି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଛି। 

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କଲ୍ୟାଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡିଭିନିଟି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିବା ଡାକ୍ତର ସୁଶୀଲ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ। ପରିବାରରେ ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରଭା (୪୮), ପୁଅ ଶିଖର (୧୮ ଓ ଝିଅ ଖୁସି ରହୁଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଡାକ୍ତର ପରିବାରର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ମାଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ କମିଶନର ଅସୀମ ଅରୁଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି।  

 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଥମୁନି ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ: କାର୍‌ରୁ ଜବତ ହେଲା ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ, ୨ ଗିରଫ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Rs-12-lakh-worth-of-cannabis-seized-from-car-2-arrested-92104
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Rs-12-lakh-worth-of-cannabis-seized-from-car-2-arrested-92104
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 03 Dec 2021 09:51:11 GMT
        </pubDate>
        <description>

ରାଜ୍ୟରେ ଥମିବାର ନା ଧରୁନି ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରାଚାଲାଣ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ରୋକିବାକୁ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ଲିନ୍ ଜାରି ରଖିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ପ୍ରତିଦିନ ଚୋରା ଚାଲାଣ ହେଉଛି ଗଞ୍ଜେଇ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମୋହନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ଏକ କାର ସହ ୧୧୫ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି । ଯାହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । 

ତେବେ ଗିରଫ ୨ ଜଣ ହେଲେ କପାଖାଲ ଗାଁର ରାଜମୋହନ ଗମାଙ୍ଗ ଓ ଘୋଡାପଦର ଗାଁର ଉସାୟ ମଣ୍ଡଳ । ଏହି ଗଞ୍ଜେଇ ବାହାରକୁ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେହିପରି ଗୁରୁବାର ମୋହନା ଥାନା ବିଜିପୁର ଗାଁ ନିକଟରେ ପୋଲିସ ଓ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା । 

ଏହି ଚଢାଉରେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଗଞ୍ଜେଇର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଦିଲ୍ଳୀ: ଚାକିରୀ ଲୋଭ ଦେଖାଇ ମେଟ୍ରୋ‌ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ନାବାଳିକାକୁ କାର ଭିତରେ ୩ ଦିନ ଦୁଷ୍କର୍ମ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Crime-Delhi-crime-news-minor-raped-in-car-for-three-days-near-Dilshad-garden-metro-station-92091
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Crime-Delhi-crime-news-minor-raped-in-car-for-three-days-near-Dilshad-garden-metro-station-92091
        </guid>
        <pubDate>
           Fri, 03 Dec 2021 06:27:37 GMT
        </pubDate>
        <description>

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଡିସେମ୍ବର ୦୩ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନାବାଳିକାଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍‌ସଅପ୍‌ରେ ଜଣେ ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମ୍ୟାସେଜ୍‌ ଆସିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା।   ଯୁବକ ଜଣକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜଧାନୀ ନୂ୍ଆଦିଲ୍ଲୀର ଦିଲଶାଦ ଗାର୍ଡେନ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ଡାକିଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ଯେ, ନାବାଳିକା ୩ ଦିନ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର କାର ଭିତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ପକ୍ସୋ ଆଇସ ସମେତ ଏକାଧିକ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଖୋଜୁଛି। 

ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ବୁଧବାର ରାତି ପାଖାପାଖି ୧୧ଟା ୩୫ରେ ଦିଲଶାଦ ଗାର୍ଡେନ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନର ପାଖାପାଖି ଜଣେ ନାବାଳିକ ଠାରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ କଲ ଆସିଥିଲା। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲା। ସେଠାରେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକା ସହିତ ତା’ର ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲା। ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଯେ, ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସୁଲତାନପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରେ ଏକ ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ମେସେଜ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଏହି ନମ୍ବରରେ କଲ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ଯେଉଁ ଯୁବକ କଲ କରିଥିଲା, ସେ ନିଜକୁ ବିଜୟ ଭାରତୀ ନାଁରେ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା। 

   

 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ବାପା ନାମରେ କଳଙ୍କ : ସାବତ ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ବାପା ଗିରଫ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Rape-92085
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Rape-92085
        </guid>
        <pubDate>
           Thu, 02 Dec 2021 19:29:52 GMT
        </pubDate>
        <description>

 ବଲାଙ୍ଗୀର, ଡିସେମ୍ବର ୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବାପା ନାମରେ କଳଙ୍କ । ସାବତ ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ବାପା ଗିରଫ । ଏଭଳି ଏକ ଲଜ୍ଜ୍ୟାକର ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ପୁଇଁତଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହାଦେବପାଲି ଗାଁରେ ।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୂଯାଇ ଗାଁର ଭାଗବତ ବେହେରା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ୧୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ସାବତ ଝିଅକୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଥିଲା । ମାତ୍ର ଡ଼ରରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଏହି କଥା କାହାକୁ କହିପାରିନଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ନିଜର ସବୁ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଗବତ । ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଠ ଆଣିବା ବାହାନା କରି ଝିଅକୁ ଡାକି ନେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ପୁନଶ୍ଚ ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା ପରେ ପୁରା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କ ନାବାଳିକା ଝିଅ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ପୁରା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୁଇଁତଳା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଆଜି ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଗବତ ବେହେରାକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆସନ୍ତା କାଲି ପୀଡିତାର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟ ଫରୱାର୍ଡ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଇଁତଳା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କଲେଜ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଜଣା କାରରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁବୁର୍ତ୍ତ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Student-Kidnapped-from-Gania-College-92044
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Student-Kidnapped-from-Gania-College-92044
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 01 Dec 2021 17:37:29 GMT
        </pubDate>
        <description>

ନୟାଗଡ଼, ଡିସେମ୍ବର ୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ଛାତ୍ରୀ ଅପହୃତ । କଲେଜ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଅଜଣା କାରରେ କିଛି ଦୁବୁର୍ତ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଛନ୍ତି ।

ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଗଣତଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣିଆ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରୁ । ସୂଚନା ଅନୂସାରେ ଆଜି ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ କଲେଜ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ମୁଖ୍ୟଫାଟକ ନିକଟରେ କିଛି ଯୁବକ ଏକ ନମ୍ବର ନଥିବା କାରରେ ଆସି ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ଯୋରଜବରଦସ୍ତ ଅପହରଣ କରି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିବା ସତ୍ୱେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିପାରିନି । ତେବେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଗଣିଆ କଲେଜ ଆଗରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଦାବି କରି ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି ଗଣିଆ ଗଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଆଇଆଇସିଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍‌, ମିଳିଲା ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Vigilance-raid-at-IIC-house-found-more-than-Rs-3-lakh-92030
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Vigilance-raid-at-IIC-house-found-more-than-Rs-3-lakh-92030
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 01 Dec 2021 11:20:00 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପୋଲିସ ବାବୁ । ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିନୋଦ ବିହାରୀ ନାୟକ । ମଙ୍ଗଳବାର ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇ ଘରକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବରଗଡ ଟୋଲ୍ ଗେଟ୍ ନିକଟରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା । 

ସେହିପରି ବିନୋଦଙ୍କ କାରରୁ ଭିଜିଲାନ୍ସ ୨ ଲକ୍ଷ ୬ ହଜାର ୨୨୦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲା । ତେବେ ବୁଧବାର ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । 

ବର୍ତ୍ତମାନ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଙ୍କ  ବାସଭଭନରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ୯୨୦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି । ଏହାସହିତ ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସର ଏନକାଉଣ୍ଟର, ୨ ଅପରାଧୀ ଆହତ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Bhadrak-police-encounter-2-criminals-injured-92022
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Bhadrak-police-encounter-2-criminals-injured-92022
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 01 Dec 2021 07:26:47 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସର ଏନକାଉଣ୍ଟର । ଏଥିରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ୨୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ବରପଦା ଠାରେ ଏହି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଛି । ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ବରପଦା ନିକଟରେ ଥିବା ବେଳେ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ ହୋଇଛି । 

ଏହାସହିତ ଅପରାଧୀ ଦୁଇ ଜଣ ପୋଲିସକୁ ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏଥିରେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଖାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କେତେକ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ହେଲେ ସୋର ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରହ୍ଲାଦ ଦାସ ଓ ନୀଳ ଗିରି ଅଞ୍ଚଳର ସୁଶାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ । ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଭଦ୍ରକର ଏକ ଏଟିଏମରୁ ୨୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କିରିଥିଲେ । ଏହି ଲୁଟରେ ୬ ଜମ ସାମିଲ ରହିିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଛି । ବାକି ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି ।  

ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩ ବନ୍ଧୁକ, ଦୁଇ ଖଣ୍ଡା, ୪ ମାଗାଜିନ ଜବତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଡକାୟତି ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସକୁ ପ୍ରତି ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ବହପ ଲୁଟରେ ଜଡିତ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସହ ବିହାର ଲିଙ୍କ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ମହିଳାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ଼ ମରାଯାଉଥିବାର ସିସିଟିଭି ଫଟେଜ୍‌ ଭାଇରାଲ, ଘଟଣାରେ ‘ଆପ’ ବିଧାୟକଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-Group-of-persons-beat-up-a-woman-with-sticks-at-Shalimar-Bagh-92020
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-Group-of-persons-beat-up-a-woman-with-sticks-at-Shalimar-Bagh-92020
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 01 Dec 2021 06:47:53 GMT
        </pubDate>
        <description>

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଡିସେମ୍ବର ୦୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ଶାଲୀମାର ବାଗ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ଼ ମରାଯାଉଥିବାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲା ଗତ ୧୯ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମରାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ହସ୍ପିଟାଲରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବା ପରେ ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ମହିଳା ଜଣକ  ଆମ୍‌ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି (ଆପ୍‌)ର ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। 

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପୁରୁଷ ପୀଡିତାଙ୍କ ଉପରେ ଠେଙ୍ଗାରେ ମାଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭାବେ ମାଡ଼ ମରାଯାଇଛି ଯେ, ସେ ଠିଆ ହେବାକୁ ବଳ ପାଉ ନଥିଲେ। ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଯେତେବେଳେ ସେ ହୁଇଲ ଚେୟାରରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ବାହାର କରିଥିଲେ। 

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୀଡିତ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ଶାଲୀମାର ବାଗ ବିଧାୟକ ବନ୍ଦନା କୁମାରୀଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ୨ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି। 

 

 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>