<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
 <rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Khabar Odisha</title>
      <link>https://khabarodisha.com/</link>
      <description>
        Khabar Odisha: Breaking news, views, reviews from across India
      </description>
      <copyright>
        Copyright:(C) Khabar Odisha.
      </copyright>
      <image>
        <title>Khabar Odisha</title>
        <link>https://khabarodisha.com/</link>
        <url>
          https://khabarodisha.com/passets/images/logo.png
        </url>
      </image>
      <item>
        <title>
           ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା କେନ୍ଦୁଝରରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ୍‌
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Huge-Amount-Of-Liquor-Seized-from-Keonjhar-82630
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Huge-Amount-Of-Liquor-Seized-from-Keonjhar-82630
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 17 Apr 2021 12:09:30 GMT
        </pubDate>
        <description>

କେନ୍ଦୁଝର, ଏପ୍ରିଲ ୧୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ବେଆଇନ୍ ନିଶା କାରବାର ସୀମା ଟପୁଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ପୁଣି ରାଜ୍ୟରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ୍ କରାଯାଇଛି । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସେସୋ ଥାନା ଢେଙ୍କା ହାଟସାହିରୁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି । 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୩୧୮୦ କିଲୋଗ୍ରାମ୍ ମହୁଲ ପୋଚ ସହ ୯୫ ଲିଟର ମହୁଲି ମଦ ଜବତ କରିଛି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ। ଏହି ମାମଲାରେ ଜଣକୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ସୀତା ହେମ୍ବ୍ରମ ବୋଳି ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଢେଙ୍କା ସାହିରେ ଦେଶୀ ମଦ କାରବାର ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ୍ ବିଶେଷ ସୁତ୍ରରୁ ସୂଚନା ପାଇ ଅଚାନକ୍ ଚଢାଉ କରିଥିଲା ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ହାଇଦର ଉପରେ ଭାରି ପଡିଲା ପ୍ରେମ, ୩ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Gangster-Haiders-Extraordinary-Love-Story-and-the-gangster-was-in-love-with-three-young-women-at-the-same-time-82613
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Gangster-Haiders-Extraordinary-Love-Story-and-the-gangster-was-in-love-with-three-young-women-at-the-same-time-82613
        </guid>
        <pubDate>
           Sat, 17 Apr 2021 12:08:58 GMT
        </pubDate>
        <description>

କଟକ, ଏପ୍ରିଲ ୧୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏବେ ପୁରା ରାଜ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର । ହାଇଦର ଫେରାର ଠୁ ନେଇ ପୁଣି ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଧରାପଡିବା ଯାଏଁ ଅତି ରୋଚକ ମୟ ହାଇଦରର କାହାଣୀ । 

ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ କଟକ ଏସସିବି ମଡ଼ ମେଡିକାଲରୁ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଚଖମା ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ସେଖ୍ ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ । ଏହାପର ଠାରୁ ହାଇଦର କେମିତି ଖସିଲା? ହାଇଦର ଖସିବା ପଛରେ କିଏ? କିଭଳି ଭାବରେ ହାଇଦର ଗାୟବ୍ ହେବା ନେଇ ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ରଚନା କରାଯାଇଥିଲା ସବୁ କିଛି ର ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ପୋଲିସ୍ ।

କିନ୍ତୁ ବିଡମ୍ବନାର ବିଷୟ ହେଉଛି ଯେ ହାଇଦରର ଏହି ପରିଣତ ବୟସରେ ବି ତାର ନିଷ୍ଠାପର ପ୍ରେମ ଆଜି ତାକୁ ପୋଲିସ୍ ହାତରେ ପୁଣି ଧରାଇ ଦେଇଛି । ଜଣେ କି ଦୁଇ ଜଣ ନୁହେଁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ତିନି ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ହାଇଦର ନିଜ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା । ହାଇଦର କଟକରୁ ଫେରାର ହୋଇଗଲା କିନ୍ତୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଲଗାତାର କଣ୍ଟାକ୍ଟରେ ରହିଥିଲା । ଆଉ ପ୍ରେମାଳାପ ଚଳାଇଥିଲା ।

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ଏହି ରସିକିୟାପଣ ଏବେ ତା ଉପରେ ଭାରି ପଡିଛି । ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭରୁ ହାଇଦର ଫେରାର ହେବା ପରେ ତାର ଜଣେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ କରୁ କରୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ୬ଟି ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସୁଥିବା ପୋଲିସ୍ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ଓ ଏହାପରେ ନମ୍ବର ଗୁଡିକୁ ସର୍ଭେଲାନ୍ସ ରେ ପକାଇବା ପରେ ହାଇଦର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ନମ୍ବରରୁ କଲ କରି ନିଜ ପ୍ରେମିକା ମାନଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ରହୁଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ସେହି ସମସ୍ତ ନମ୍ବରର କଲ ଡିଟେଲ୍ସରୁ ହାଇଦରର ଅନ୍ୟ ୨ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସୁରାକ ପାଇଥିଲା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ।

ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜରଙ୍କ ପାଖକୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ହାଇଦର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ନମ୍ବରୁ କଲ କରୁଥିଲା ଓ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଫେରାର ହେବା ପରଠାରୁ ତାର ୩ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ରହିଥିଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିବା ତିନି ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକ ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବୟସ ଯଥା କ୍ରମେ ୨୨ ଓ ୨୬ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଭୋଗରାଇ ବାଲେଶ୍ୱର ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଜଣେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଓ ଆଉ ଜଣେ କଟକ ମାହାଙ୍ଗା ବାସିନ୍ଦା । ରୋଚକ କଥା ଏହି କି ଯେ ଏହି ତିନି ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହାଇଦର ଭଲ ପାଉଥିଲା ସତ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ବି ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବାବଦରେ ଅବଗତ କରାଇନଥିଲା । 

ହାଇଦରର ନମ୍ବରରୁ ହାଇଦର ଥିବା ଯାଗା ଚିହ୍ନଟ କରି ୧୩ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ କୁ ତର ଗତିବିଧି ଉପରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଓ ଏହାପରେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ପୋଲିସ୍ ର ସହାୟତାରେ ଅତି ସତର୍କତା କ୍ରମେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ହାଇଦର କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ମାସ୍କ ଚେକିଙ୍ଗ କରୁ କରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ର‌୍ୟାକେଟ୍ ରେ ପର୍ଦ୍ଦଫାଶ କଲା ପୋଲିସ୍‌
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Again-Brown-Sugar-Seized-From-Bhadrak-82552
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Again-Brown-Sugar-Seized-From-Bhadrak-82552
        </guid>
        <pubDate>
           Thu, 15 Apr 2021 14:19:54 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଭଦ୍ରକ୍‌, ଏପ୍ରିଲ ୧୫ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ବେଆଇନ୍ ନିଶା କାରବାର ବିଶେଷ କରି ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ବେପାର ସୀମା ଟପୁଥିବା ବେଳେ ଏହି ସବୁ ର‌୍ୟାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବା ଏବେ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଛି ।

ଆଜି ପୁଣି ଭଦ୍ରକ୍ ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧଳାଜହର ଜବତ୍ କରାଯାଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭଦ୍ରକ୍ ଜିଲ୍ଲା ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିକଟସ୍ଥ ରାଣୀତାଲ ନିକଟରେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ମାସ୍କ ଚେକିଙ୍ଗ କରାଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଏକ କାର୍ ଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ ପୋଳଇସ୍ ର ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୋଲିସ୍ ଗାଡି ଟିର ପିଛା କରି ରାଣୀତାଲ ଲେବଲ କ୍ରସିଂଙ୍ଗ ନିକଟରେ ଗାଡି ଟିକୁ କାବୁ କରି ସର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲା ଏବଂ ଗାଡିରେ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ଗାଡିରେ ୧୦ ଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ଧଳାଜହର ଭଦ୍ରକ୍ ଦେଇ ରାଜ୍ୟ ବହାରକୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଉଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଭଦ୍ରକ୍ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ଆଉ ୨-୩ ଜଣ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଧରି ଗାଡିରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଜବତ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାରର ମୂଲ୍ୟ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ୪୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବି ହାଇଦରର ପତ୍ତା ପାଉନି ପୋଲିସ୍‌
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Odisha-Police-were-unable-to-locate-Hyder-even-40-hours-later-82414
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Odisha-Police-were-unable-to-locate-Hyder-even-40-hours-later-82414
        </guid>
        <pubDate>
           Mon, 12 Apr 2021 12:09:12 GMT
        </pubDate>
        <description>

କଟକ, ଏପ୍ରିଲ ୧୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ୪୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବି ହାଇଦରର ପତ୍ତା ପାଉନି ପୋଲିସ୍ । ଏବେବି ଲାପତ୍ତା କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ସେଖ୍ ଦାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ସବୁଠୁ ବଡ଼ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ୍ ‘ ଅପରେସନ୍ ହାଇଦର’ । ଚାରିଆଡେ ଛଞ୍ଚାଣ ଭଳି ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ୍ । ରାଜ୍ୟ ଭିତରେ ନାକାବନ୍ଦୀ କରି ହାଇଦରକୁ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟ ହାଇଦର ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ହାଇଦର କିଛି ସୂଚନା ପାଇଁ ଗତ କାଲି ପୋଲିସ୍ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛି କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହେଉନି ଅପରେସନ୍ ହାଇଦର ।

କଟକ ଏସସିବିରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଥିବା ବେଳେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଫେରାର ହେବାର ୪୦ ଘଣ୍ଟା ବିତି ଯାଇଥିଲେ ବି ପୋଲିସ୍ ର ହାତ ଖାଲି । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥାଇ ପୁରା ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଓ ଖସିଗଲା କିନ୍ତୁ ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ର ର ଟେର ପାଇଲାନି ପୋଲିସ୍ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ପୋଲିସ୍ ।

ହାଇଦର ଏଭଳି ନାଟକୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ଖସିଯିବା ସ୍ୱଭାବିକ୍ ନା ଜାଣିଶୁଣି ହାଇଦର ଭଳି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି କୁ ଫେରାର ନାମରେ ଖଲାସ କରାଯାଇଛି ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ । ହାଇଦରକୁ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଣାଯିବା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଏକାଧିକ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଜଣେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ମୁତୟନ ରହିବା ସହିତ ହାଇଦର କୁ କେଉଁ କାରଣରୁ କ୍ୟାବିନ୍ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ଓ କ୍ୟାବିନ୍ ଭିତରକୁ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ହାଇଦରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବା ଯେମିତି ପୁରା ଘଟଣାକୁ ଅଧିକ ରହସ୍ୟମୟ କରିଛି ।

୨୦୦୫ ରେ ହାଇଦର ଭଳି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧିକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ଭଳି କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ କରାଯାଇଥିଲା ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନାଗପୁରରୁ ହାଇଦରକୁ ସେହି କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ଭିତରେ ଓଡ଼ିଶା ଅଣାଯାଇଥିଲା ଏବେ ତାକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏସସିବି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବେଳେ ସେହି ଭଳି କଡା ସୁରକ୍ଷା କାହିଁକି ଦିଆଗଲା ନାହିଁ ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଘେରରେ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଘରୋଇ କଳିର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ ଲୁହା ରଡ଼୍ ରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/woman-stabbed-her-husband-to-death-with-an-iron-rod-in-Sundergarh-82356
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/woman-stabbed-her-husband-to-death-with-an-iron-rod-in-Sundergarh-82356
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Apr 2021 13:02:06 GMT
        </pubDate>
        <description>

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ଏପ୍ରିଲ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଘରୋଇ କଳିର କରୁଣ ପରିଣତି । ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ନିଜ ହାତରେ ଲୁହା ରଡ଼୍ ରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଶଙ୍କରା ବ୍ଳକ୍ ତଳସରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶୁଖାମହାଦେବ ମନ୍ଦିରପଡ଼ାରେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଶୁଖାମହାଦେବ ମନ୍ଦିରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରକାଶ କୁଜୁରୁ ପ୍ରତି ଦିନ ମଦ ପିଇ ଆସି ଘରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତି ଓ ଅନେକ ସମୟରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରଧର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏହି ଘରୋଇ କଳି ଦିନକୁ ଦିନ ଉଗ୍ର ରୂପ ନେଉଥିଲା । ମାତ୍ର ପ୍ରକାଶ କୁଜୁରୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁଷମା କୁଜୁରୁଙ୍କ ଭିତରେ ଗତ କାଲି ପୂର୍ବ ଭଳି ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଓ ପରିସ୍ଥିତି ଏତେ ବିଗିଡିଯାଇଥିଲା ଯେ କ୍ରୋଧାନ୍ୱିତ ହୋଇ ସୁଷମା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ଲୁହା ଣଡ଼୍ ରେ ଛଚି ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ ।

ଘଟଣା ପରେ ତଳସରା ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହିତ ସୁଷମା କୁଜୁରୁଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଯାଯପୁର ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ନରକଙ୍କାଳର ମିଳିଲା ପରିଚୟ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Skeleton-Found-From-Jajpur--Get-Identified-82353
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Skeleton-Found-From-Jajpur--Get-Identified-82353
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Apr 2021 12:44:50 GMT
        </pubDate>
        <description>

ଯାଯପୁର, ଏପ୍ରିଲ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗତ ୮ ତାରିଖରେ ଯାଯପୁର କପିଳେଶ୍ୱର ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ନରକଙ୍କାଳର ମିଳିଲା ପରିଚୟ । ପୋଲିସ୍ ର ବହୁ ତନାଘନା ପରେ ନରକଙ୍କାଳ ର ପରିଚୟ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ କାରଣ ଏବେବି ଅସ୍ପଷ୍ଟ । ନରକଙ୍କାଳଟି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିବା ବେଳେ ସେ ସ୍ଥାନୀୟ ଖଣ୍ଡରା ଗାଁ ରୁ ଶୁଭଶ୍ରୀ ରାଉତ୍ ବୋଲି ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି । 

ଶୁଭଶ୍ରୀ ୨୦୨୦ ନଭେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ୍ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ମୃତ ଦେହରେ ପଥର ବାନ୍ଧି କପିଳେଶ୍ୱର ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ପକାଇଦେଇଥିବା ବର୍ତମାନ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ଗାଁର ଶିବ ପଣ୍ଡା, ହିହର ନାୟକ ଓ ସ୍ଥାନୀ ୟସରପଞ୍ଚଙ୍କ ହାତ ଥିବା ନେଇ ଆଜି ଯାଯପୁର ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ପୁନଃର୍ବାର ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଅପରେସନ୍ ହାଇଦର : କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦରକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଛି ହାଇ-ଲେଭଲ ବୈଠକ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Operation-Hyderabad-High-level-meeting-is-underway-to-nab-the-notorious-gangster-Hyder-82332
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Operation-Hyderabad-High-level-meeting-is-underway-to-nab-the-notorious-gangster-Hyder-82332
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Apr 2021 09:40:44 GMT
        </pubDate>
        <description>

କଟକ, ଏପ୍ରିଲ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗତ କାଲି ଠାରୁ କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍ କୁ ଚକମ୍‌ା ଦେଇ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କୁ ଫେରାର ହୋଇଯିବା ପରେ ପୁଣି ତାକୁ କାବୁ କରିବା ଏବେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ପାଇଁ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି । ହାଇଦର କୁ ଧରିବା ପାଇଁ କମିଶନରେଟ୍ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅପରେଶନ୍ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ହାଇଦରକୁ ଧରିବା ପାଇଁ କଟକ ସହରର ଗଳି କନ୍ଦି ସର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ କଟକର ସମସ୍ତ ସୀମା ମଧ୍ୟ ସିଲ୍ ହୋଇ ସାରିଛି ।

ତେବେ ଆଜି ପୁଣି ଡିଜିପି ଅଭୟଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ ହାଇଲେଭଲ ବୈଠକ ଚାଲିଛି ଅପରେସନ୍ ହାଇଦର ପୁରା ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ନେଇ ଅପୁମାନ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଏହି ବୈଠକରେ ପୋଲିସ୍ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, କ୍ରାଇବବ୍ରାଞ୍ଚ ଏଡିଜି ଜସୱନ୍ତ ଜେଠାୱା, ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ରେଞ୍ଜ ଡିଆଇଜି ଜେ.ଏନ୍ ପଙ୍କଜ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ସମ୍ବଲପୁର ସର୍କଲ ଜେଲରେ ଆଜୀବନ ସଜ୍ଜା କାଟୁଥିଲା । ସେଠାରେ ଓ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିବାରୁ ତାକୁ ଗତ କାଲି କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ ଅଣାଯାଇଥିଲା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏହାପରେ ଅତି କୌଶଳ କ୍ରମେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍ କୁ ଚକମ୍‌ା ଦେଇ ଫରାର ହୋଇ ଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚାରିଆଡେ ହାଇଆଲର୍ଟ ଜାରି ହୋଇଛି ।

ପୂର୍ବରୁ ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ୨୦୦୫ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ସେକ୍ ସୁଲେମାନର ଭାଇ ସେକ୍ ଚୁନା ଓରଫ ମାଲିକ ହନନ୍‌କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ହାଇଦର ସମେତ ଅନ୍ୟ ସାତଜଣ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । କୋର୍ଟ ସେମାନଙ୍କୁ ୨୦୧୧ରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିଲେ । ପରେ ୨୦୧୪ରେ ହାଇଦର ପାରୋଲରେ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଖଣି ମାଲିକ ରଶ୍ମୀ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ହାଇର୍ଦର ସମ୍ପୃକ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ୨୦୧୫ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍ କୋର୍ଟ ଏହି ୨ଟି ମାମଲାରେ ହାଇଦରକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଝାରପଡା ଜେଲ୍‌ରେ ସଜା କାଟୁଥିଲା । ପରେ ୨୦୧୭ରେ ହାଇଦରକୁ ସମ୍ବଲପୁର ସର୍କଲ ଜେଲ୍‌କୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀର ମିଳୁନି ପତ୍ତା : ଭୟରେ ଥରୁଛି କଟକ, ସିଲ୍ ହେଲା କଟକ ସୀମା
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Gangster-Hyder-Alli-escaped-from-SCB-Medical-Cuttack-trembles-in-fear-Cuttack-border-sealed-82327
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Gangster-Hyder-Alli-escaped-from-SCB-Medical-Cuttack-trembles-in-fear-Cuttack-border-sealed-82327
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Apr 2021 07:37:38 GMT
        </pubDate>
        <description>

କଟକ, ଏପ୍ରିଲ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗତ କାଲିଠୁ ଭୟରେ ଥରୁଛି କଟକ ସହର । କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ‘ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ’ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିବା ପରେ ଏବେ ପୁରା କଟକ ସହରରେ ଭୟର ବାତାବରଣ । ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାଇଦର ପତ୍ତା ପାଉନି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ । ହାଇଦର କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୁରା ହାଇଆଲର୍ଟ ଜାରି ହେବ ସହିତ କଟକ, ଜଗତସିଂହପୁର ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୋଲିସ୍ ବି ନିଦ ହଜିଛି । ହାଇଦର ଫେରାର ହେବା ପରେ କାଲିଠାରୁ ପୁରା କଟକ ସହରର ସୀମା କୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧିକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ।

ଜାଗାରେ ଜାଗାରେ ଚଢାଉ କରି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ହାଇଦରକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି । ତାକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ଗତ କାଲି ହାଇଦର ଫେରାର ହୋଇଯିବା ପରେ କଟକ ଡିସିପି ପ୍ରତୀପ ସିଂ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ବୈଠକ ବସିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ପୋଲିସ୍ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବଛା ବଛା ପୋଲିସ୍ ଅଫିସରଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କୁ କାବୁ କରିବା ପାଇଁ ।

ହାଇଦର ଫେରାର ହେବା ପରେ କେଉଁଠି ପୁଣି ଯେ କାହାକୁ ସେ ହତ୍ୟା କରିବ ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ପୁରା କଟକ ସହରରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ରହିଛି । ପୋଲିସ୍ କଟକ ଭିତରକୁ ଆସୁଥିବା ଗାଡି ଓ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଗାଡି ଗୁଡିକର ସର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇଛି । ଏଭଳି ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଭିତରେ ହାଇଦର ଯେଉଁଠିବି ଳୁଚିଥିଲେ ତାକୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

 ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ସମ୍ବଲପୁର ସର୍କଲ ଜେଲରେ ଆଜୀବନ ସଜ୍ଜା କାଟୁଥିଲା । ସେଠାରେ ଓ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିବାରୁ ତାକୁ ଗତ କାଲି କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ ଅଣାଯାଇଥିଲା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏହାପରେ ଅତି କୌଶଳ କ୍ରମେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ହାଇଦର ଅଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍ କୁ ଚକମ୍‌ା ଦେଇ ଫରାର ହୋଇ ଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚାରିଆଡେ ହାଇଆଲର୍ଟ ଜାରି ହୋଇଛି ।

ପୂର୍ବରୁ ଏହି କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧି ୨୦୦୫ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ସେକ୍ ସୁଲେମାନର ଭାଇ ସେକ୍ ଚୁନା ଓରଫ ମାଲିକ ହନନ୍‌କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ହାଇଦର ସମେତ ଅନ୍ୟ ସାତଜଣ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । କୋର୍ଟ ସେମାନଙ୍କୁ ୨୦୧୧ରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିଲେ ।

ପରେ ୨୦୧୪ରେ ହାଇଦର ପାରୋଲରେ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଖଣି ମାଲିକ ରଶ୍ମୀ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ହାଇର୍ଦର ସମ୍ପୃକ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ୨୦୧୫ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍ କୋର୍ଟ ଏହି ୨ଟି ମାମଲାରେ ହାଇଦରକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଝାରପଡା ଜେଲ୍‌ରେ ସଜା କାଟୁଥିଲା । ପରେ ୨୦୧୭ରେ ହାଇଦରକୁ ସମ୍ବଲପୁର ସର୍କଲ ଜେଲ୍‌କୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           ଆଇଏମ୍‌ଏସ୍ ଦୁର୍ନୀତି ଘଟଣାରେ: ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌ର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଇଡିର ଚଢ଼ାଉ
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-ED-raids-7-locations-in-Telanganas-Hyderabad-in-IMS-scam-82326
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-crime-ED-raids-7-locations-in-Telanganas-Hyderabad-in-IMS-scam-82326
        </guid>
        <pubDate>
           Sun, 11 Apr 2021 07:04:14 GMT
        </pubDate>
        <description>

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଏପ୍ରିଲ ୧୧ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଇନସ୍ୟୁରାନ୍ସ ମେଡିକାଲ ସର୍ଭିସ (ଆଇଏମ୍‌ଏସ୍‌) ବିଭାଗରେ ବିଗତ ଦିନରେ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଇନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ରବିବାର ତେଲେଙ୍ଗାନାର ରାଜଧାନୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାପକ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି । ଇଡି ଏହି ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ନଗଦ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା, ଅନ୍ୟ ସଂପତ୍ତି ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଜବତ କରିଛି । ଇଡିର ଏହି ଚଢ଼ାଉ ଶନିବାର ସକାଳ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏଁ ଜାରି ରହିଥିଲା । 

ବେଆଇନ ଅର୍ଥନୈତିକ କାରବାର ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ମେଡିସିନ ଯୋଗାଣ ଓ ମେଡିକାଲ ସାମଗ୍ରୀ କିଣାରେ ବ୍ୟାପକ ଅନିୟମିତତା ହୋଇଥିଲା । ସେହିପରି ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଔଷଧର ମିଛ ବିଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିଭଳି ମେଡିକାଲ ରେକର୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମେଡିସିନ ଓ ଅନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ କିଣାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । 

 

        </description>
      </item>
      <item>
        <title>
           କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଜେଲ ଗଲା ମୁଖତାର ଅଂସାରୀ, ପିନ୍ଧିଲା ବୁଲେଟ୍‌ପ୍ରୁଫ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍
        </title>
        <link>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-UP-police-arrived-at-banda-jail-with-gangster-turned-politician-Mukhtar-Ansari-barrack-number-15-will-be-his-new-place-82145
        </link>
        <guid>
           https://khabarodisha.com/Crime/Nation-UP-police-arrived-at-banda-jail-with-gangster-turned-politician-Mukhtar-Ansari-barrack-number-15-will-be-his-new-place-82145
        </guid>
        <pubDate>
           Wed, 07 Apr 2021 05:40:49 GMT
        </pubDate>
        <description>

ବାନ୍ଦା, ଏପ୍ରିଲ ୦୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପଂଜାବର ପୋଡ ଜେଲରେ ବନ୍ଦ ମୁଖତାର ଅଂସାରୀକୁ ନେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଆଜି ସକାଳ ୪ଟା ୩୪ ମିନିଟରେ ବାନ୍ଦା ଜେଲ ପହଂଚିଛି । ବାନ୍ଦା ଜେଲ ପହଂଚିବା ପରେ ମୁଖତାର ଅଂସାରୀର ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ର ପୂରା କରାଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ୪ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ ମୁଖତାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯାଂଚ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ମୁଖତାରକୁ ସାମାନ୍ୟ ବ୍ୟାରାକରେ ରଖାଯାଇଛି । ପରେ ତାକୁ ଜେଲ ପରିସରରେ ଥିବା ୧୫ ନମ୍ବର ବାରାକକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯିବ । 

ମୁଖତାର ଅଂସାରୀକୁ ନେଇ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସର ଟିମ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ୭ରେ ରୋପଡରୁ ବାହାରିଥିଲା । ପଂଚାବ ଦେଇ ଏହି ଗାଡ଼ି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହରିୟାଣାର କରନାଲ ପହଂଚିଥିଲା । ଏହା ପରେ ନୋଏଡା, ମଥୁରା, ଆଗ୍ରା ଓ କାନପୁର ଦେଇ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଆଜି ସକାଳ ୪ଟା ୩୪ରେ ବାନ୍ଦା ଜେଲ ପହଂଚିଥିଲା । ମୁଖତାରକୁ ଆଣିବା ସମୟରେ ଗାଡ଼ିର ବେଗ ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟା ପିଛା ୮୦କିଲୋମିଟର ଥିଲା । 

ମୁଖତାରକୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ପଂଜାବରୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଆଣୁଥିଲା, ତାଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା ଥିଲା, ତେଣୁ ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧାଇଥିଲା । ଏଥି ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମସ୍ତ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଓ ମୁଖତାର ଅଂସାରୀ ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । କାରର ଆକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ଥିଲା । 

ଉପରିସ୍ଥ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ (ପ୍ରୟାଗରାଜ ଜୋନ) ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମୁଖତାର ଅଂସାରୀକୁ ପଂଜାବରୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଆଣିବାକୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଟିମ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ୪ଟାରେ ପଂଜାବର ରୋପଡ ପୋଲିସ ଲାଇନ ପହଂଚିଥିଲା । ଟିମର ୨୦ରୁ ଅଧିକ ବାହନରେ ବ୍ରଜ ଓ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ଏଡିଜିଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ, ୨ ଜଣ ଇନସପେକ୍ଟର, ୨୦ ଦୀୱାନ ଓ ୩୦ ସିପାହୀ ଥିଲେ । 

 

        </description>
      </item>
   </rss>
 </channel>