ଲିକ୍ ହୋଇଗଲା ସାଇକେଲ, ଲିଭିଗଲା ଲଣ୍ଠନ- ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କଲେ ବିଜେପି ପ୍ରବକ୍ତା ସମ୍ୱିତ ପାତ୍ର
Khabar Odisha:BJPs-big-attack-on-Rahul-Gandhi-said--Whatever-you-touch-it-ceases-to-exist
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୧୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ସୋମବାର ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ସମ୍ବିତ୍ ପାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ସମ୍ବିତ୍ ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, "କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୁପ୍ତଚର ଆଲାଏନ୍ସରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି । ଏହି ଗୁଇନ୍ଦା ମେଣ୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଜମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା -370କୁ ଉଚ୍ଛେଦ କରିବା ନେଇ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ।

ସମ୍ବିତ୍ ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, "ଏହା ଏକ ଗୁପ୍ତ ବା ଗୁପ୍ତ ସହଯୋଗୀ ଦଳ ମେଣ୍ଟ । ଏହି ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ସେଇଆ କରୁଛି ଜାହା ପାକିସ୍ତାନ ଚାହୁଁଛି । ଏହି ମିଳିତ ମଞ୍ଚ କେବଳ ସେଇଆ ଚାହୁଁଛି ଜାହା ଭାରତର ଶତ୍ରୁ ଦେଶ ଚାହୁଁଛି । ପାକିସ୍ତାନ ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଆର୍ଟିକିଲ -370 ଉଚ୍ଛେଦ ବିରୋଧରେ ମିଳିତ ଜାତିସଂଘରେ ଯାଇଁ ଫେରାଦ ହୋଇଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ମହାମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ନେଇ ସମ୍ୱିତ ପାତ୍ର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ମିଳିତ ମଞ୍ଚରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି। "

ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​କଂଗ୍ରେସର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହାରକୁ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ନେତା ପାତ୍ର ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, "ବିହାରର ଲୋକମାନେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଦେଶ ବିରୋଧରେ ଚୁପଚାପ୍ ନ କହିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ 'ନୀରବ' ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ସେମାନେ ଗୁପ୍ତଚର ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନୀରବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା ସିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁପ୍ତଚର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । "

ତେବେ ଏତିକି ନୂହେଁ ସମ୍ୱିତ ପାତ୍ର ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି, "ତୁମେ ଯାହା ସ୍ପର୍ଶ କର, ତାହା ଅସ୍ତିତ୍ୱ ହିଁ ଶେଷ ହୋଇଯାଏ । ତୁମେ ସାଇକେଲରେ ବସିଥିଲ । ଦେଖ ସାଇକେଲରେ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେଲା । ସାଇକେଲର ଅବସ୍ଥା ଏଭଳି ହେଲା ଯେ ସାଇକେଲ କେରିୟରରୁ ତମକୁ ହଟାଇ ଦିଆଗଲା । ଏହା ପରେ ତମେ ଯାଇଁ ଲଣ୍ଠନ ପାଖରେ ବସିଲ, ଲଣ୍ଠନ ହିଁ ଲିଭିଗଲା । ଏଇ ଉଦାହରଣରୁ ହିଁ ଆପଣ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ଆପଣ ଯାହାକୁ ଛୁଅଁନ୍ତି ତା ଅସ୍ତିତ୍ୱ ଶେଷ ହୋଇଯାଏ କିମ୍ୱା ତାହା ଧ୍ୱସଂ ହୋଇଯାଏ ।

ବି.ଦ୍ର – ସାଇକେଲ ଏଠାରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବ ଓ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଏବଂ ଲଣ୍ଠନ ଏଠାରେ ବିହାରର ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କ ଆରଜେଡି ପାର୍ଟିକୁ କୁହାଯାଇଛି । କାରଣ ଉଭୟ ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ଏହି ଦୁଇ ଦଳ ମେଣ୍ଟ କରି ନିର୍ବାଚନ ଲଢିଥିବାବେଳେ ଉଭୟ ମେଣ୍ଟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment