କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ,କହିଲେ ମୋ ଗାଁର ରାସ୍ତା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଗାଲ ପରି ତିଆରି ହେବା ଉଚିତ୍
Khabar Odisha:Congressmans-controversial-statement-said-the-road-to-my-village-should-be-paved-like-Katrina-Kaifs

ରାଜସ୍ଥାନ, ନଭେମ୍ବର ୨୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାସ୍ତା ଗୁଡିକ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଗାଲ ପରି ହେବା ଉଚିତ। ଏଭଳି ଏକ ବିବାଦିୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଗୁଡା। ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଖରାପ ରାସ୍ତା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଏନ.କେ ଯୋଶୀଙ୍କୁ ମଞ୍ଚରୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଗାଁର ରାସ୍ତା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଗାଲ ପରି ତିଆରି କରାଯାଉ।

pic.twitter.com/87JfD5cJxV

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହେମା ମଲିନୀ ଗାଲ ପରି ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଥମେ କହିଥିଲେ। କିଛି କ୍ଷଣ ପରେ ସେ କହିଲା, “ନାହିଁ ହେମା ମାଲିନି ବୃଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।” ତା’ପରେ ସେ ସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, “ଆଜିକାଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ?” ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ, “ତା’ପରେ ମୋ ଗାଁର ରାସ୍ତା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଗାଲ ପରି ତିଆରି ହେବା ଉଚିତ୍।”

୨୦୦୫ ମସିହାରେ, ଆରଜେଡି ନେତା ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଏକ ସମାନ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବିହାର ରାସ୍ତା ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ଗାଲ ପରି ଚିକ୍କଣ ହୋଇଯିବ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment