ଅମିର ଖାନଙ୍କର ଝିଅ ପରେ ଏବେ ଆଲିୟା କଶ୍ୟପ ବି କହିଲେ ସେ ମାନସିକ ସ୍ୱସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ।
Khabar Odisha:Aaliyah-Kashyap-opens-up-about-her-mental-health-says-felt-like-she-was-going-to-die

ଏପ୍ରିଲ୨୪(ଖବର ଓଡିଶା);ନିକଟରେ ବଲିଓଡ ଅଭିନେତା ଅମିର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଇରା କାନ ନିଜର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିଥିଲା ବେଳେ ଏବେ ବଲିଓଡର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିୟା କଶ୍ୟପ ନିଜର ମାନଶିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ଏହାର ସାମ୍ନା ନ କରିପାରି ମରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ୟୁଟୁବ୍ ଚାନେଲରେ ଏହି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିଶୋର କିଶୋର ବର୍ଷରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଉଦାସୀନତାର ମୁକାବିଲା କରୁଥିବାବେଳେ ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆ କାଶ୍ୟପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ମାନସିକ ବ୍ୟାଧୀର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ଯୁବାବସ୍ଥାରୁ ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଉଦାସୀନତାର ମୁକାବିଲା କରିଥିଲି, ବୋଧହୁଏ ମୋର ବୟସ ୧୩-୧୪ ଥିଲା । ଏଥିରୁ ବାହାରିବା ମୋ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସହଜ ଥିଲା । କାରଣ ଯଦି ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଏଥିରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ କରିପାରିଲି । 

ଆଲିଆ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଗତ ନଭେମ୍ବରରେ କରୋନାରେ ପିଡିତ ହୋଇ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। “ସେବେଠାରୁ, ମୁଁ ଏଥିରୁ ବାହାରି କରି ପାରିଲି ନାହିଁ, ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ଅଦ୍ଭୁତ । କାରଣ ସାଧାରଣତ ଏଥିରୁ ବାହାରିବା ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ସହଜ ଥିଲା ।

  • Tags:

Subscribe

National International State Sports Entertainment